eGospodarka.pl

 • Deficyt budżetowy 2013 będzie niższy

  (...) komunikacie dotyczącym wykonania budżetu po jedenastu miesiącach 2013 roku, zrealizowane już budżetu państwa wynoszą 255 mld 836,8 mln złotych, wobec zaplanowanych na cały rok 275 mld 729,4 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop macierzyński - zgoda pracodawcy na udzielenie urlopu , poznaj opinie o Zolux Uchwyt do przywiązania czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kowary.


 • Rażąca słabość GPW

  (...) na warszawskim parkiecie. Na otwarciu główne indeksy traciły po 0,2-0,3 proc. Byki nie miały siły i przekonania, by przystąpić do działania. Jedynym ich osiągnięciem przed południem były (...)

 • KNF: w SKOK-ach bez większych zmian

  (...) r. działało 55 Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, tyle samo co pod koniec roku 2012. Pod koniec września 2013 roku zrzeszały ponad 2 mln 635 tys. członków, ponad 48 tysięcy (...)

 • Przeglądarka Safari z luką

  (...) przeglądarek, wyposażone jest w funkcję przywracania poprzedniej sesji. Innymi słowy, wszystkie strony, które były otwarte w poprzedniej sesji przeglądarki - nawet te, które wymagają (...)

 • Sklepy internetowe a promocje świąteczne

  (...) Polsce dostawcy usług email marketingowych, sprawdzili jakie narzędzia i strategie wykorzystują sklepy internetowe w prowadzonych przez nich promocjach świątecznych. Z badania wynika, że (...)

 • Wigilia dla kontrahentów w koszty uzyskania przychodu?

  (...) być zaliczony do kosztów uzyskania przychodów zawsze trzeba najpierw ustalić, czy ma on związek z uzyskiwanymi przychodami. Jeżeli ten test wypadnie pozytywnie, pozostaje jeszcze sprawdzenie (...)

 • Składki ZUS pracowników w kosztach uzyskania przychodu

  (...) autonomiczność w zakresie określania terminu wypłaty wynagrodzenia. To, w jakim terminie zostanie ono z kolei wypłacone wpływa na termin odprowadzenia składek naliczonych od tych wynagrodzeń (...)

 • Definicja próbki towaru na gruncie podatku VAT

  (...) 7 próbką jest identyfikowalny jako próbka egzemplarz towaru lub jego niewielka ilość, które pozwalają na ocenę cech i właściwości towaru w jego końcowej postaci, przy czym ich (...)

 • Zagraniczny przedstawiciel handlowy w podatku dochodowym

  (...) Spółka postanowiła zwiększyć sprzedaż swoich wyrobów za granicą. W tym celu korzysta z usług pośrednika handlowego działającego na terenie rynku czeskiego i słowackiego. Została zawarta (...)

 • Jaki czas pracy pokrywa wydatki świąteczne w 2013 roku?

  (...) za trzeci kwartał 2013 r. wynika, że wysokość średniej krajowej płacy wzrosła o 4% w porównaniu z tym samym okresem 2012 r. Wyższe wynagrodzenia sprawiły, że mamy większy apetyt na (...)

 • Ograniczanie QE już w grudniu?

  (...) korekty na indeksie Nikkei oraz odejścia USD/JPY od tegorocznych szczytów. Widać, że lepsze dane z realnej gospodarki, wzmogły obawy o brak konieczności dalszych działań ze strony prezesa (...)

 • Najlepsze roczne lokaty a inflacja XI 2013

  (...) lokat zakładanych w listopadzie ubiegłego roku wyniósł 3,41 proc. Relatywnie wysokie oprocentowanie oferowanych przed rokiem w połączeniu z niskim konsumpcyjnych (0,6 proc. r/r w listopadzie) (...)

 • Chevrolet Captiva 2.2 D A/T LTZ: auto doskonałe

  (...) stosunkowo niedawno dość głęboki lifting. I bardzo dobrze. Pierwsza generacja auta po prostu brzydko się zestarzała. Teraz pierwszym elementem stylistycznym rzucającym się w oczy jest (...)

 • Eurodolar – korekcyjne odbicie, złoto i ropa w dół

  (...) - Indeks Tankan dla przemysłu, IV kw. (16, prognoza 15, poprzednio 12), Indeks Tankan dla usług (20, prognoza 16, poprzednio 14), 02:45 (Chiny) - Indeks PMI dla przemysłu, wst., grudzień (50,5 (...)

 • Kurs EUR/USD na poziomie 1,3640

  (...) wzrosty zatrzymały się na górnej bandzie formacji klina, w której notowania poruszają się od około miesiąca. W dalszej części dnia wysoka zmienność na parze EUR/USD powinna się (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia XI 2013

  (...) lub fundusze, które w swoich strategiach posiadają ich wyraźny udział. Do wszystkich funduszy akcji trafiło w ubiegłym miesiącu ponad 0,8 mld zł, najwięcej z wszystkich grup funduszy. Na (...)

 • Inwestorzy ostrożni przed FOMC

  (...) uzupełnieniem, ilustracją tego co dzieje się na rynkach akcji w ostatnich dniach. A w innych słowach można opisać sytuację tak – S&P zatrzymał rajd trzy tygodnie temu i od tego czasu coraz (...)

 • Tydzień z FED

  (...) zrobić. Zasugerować, że dane są lepsze, ale ich utrzymanie w dłuższym okresie niepewne. Patrząc na ostatnie komunikaty FED może zrobić wszystko i zaskoczyć wszystkich. W takim przypadku (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania XI 2013

  (...) oszacowana przez urząd na 0,6%, czyli była wyraźnie niższa niż oczekiwali ekonomiści (0,9%). Co ważne, już od roku inflacja pozostaje poniżej celu wyznaczonego przez Radę Polityki (...)

 • Aplikacja mobilna PayU na iOS i Android

  (...) naturalny kierunek rozwoju zakupów internetowych. W Polsce jesteśmy jednak na początku drogi prowadzącej do prawdziwego m-commerce, bo nawet jeśli sklep posiada stronę mobilną, to płatność (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 09-13.12.13

  (...) może przynieść spadki. Wsparcie w rejonie 2380-2400pkt. powinno zostać obronione. W dalszej perspektywie oczekuję na wielosesyjne korekcyjne odbicie. Może mieć ono zasięg około 100 (...)

 • Tablet ASUS MeMO Pad 8

  (...) 8-calowy tablet ASUSa, który doskonale uzupełnia ofertę urządzeń mobilnych tajwańskiego producenta. posiada podświetlany diodami LED ekran o rozdzielczości 1280x800 z technologią IPS (...)

 • Pożyczka na święta: o czym pamiętać?

  (...) jesteśmy najbardziej skłonni do zakupów, szczególnie tych na . To również raj dla firm pożyczkowych, które kuszą konsumentów szybką gotówką bez skomplikowanych formalności, udzielając (...)

 • Centra handlowe w Europie w 2013 r.

  (...) połowie bieżącego roku nowa podaż powierzchni w Europie Środkowej może wynieść 540 000 mkw. GLA, ponieważ okres przedświąteczny sprzyja otwieraniu obiektów handlowych. Łączna podaż (...)

 • Mieszkanie dla Młodych czyli dla kogo?

  (...) porównywarki finansowej Comperia.pl wskazują na wyjątki od podstawowej reguły oraz na dodatkowe warunki, które należy spełnić. - W 2014 roku o dofinansowanie w ramach programu Mieszkanie (...)

 • Krajowa Rada Gorzelnictwa i Produkcji Biopaliw - Krajowa Rada Gorzelnictwa i Produkcji Biopaliw reprezentuje interesy producentów róznego rodzaju alkoholu.

  Czytaj więcej: Biopaliwa


strony : [ 1 ] . 2
 
16
grudzień 2013

grudzień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1784
CHF 3,4202
USD 3,0350
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.