eGospodarka.pl

 • Wzrosty na Wall Street

  (...) w USA, przeważali inwestorzy kupujący akcje, ale handel odbywał się przy niewielkich obrotach, ale wykresy niemieckiego indeksu DAX, francuskiego CAC40 czy DJEurostoxx50 zdecydowanie nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Odpowiedź na pozew w sprawie o ustalenie istnienia stosunku pracy, poznaj opinie o Krups Espresseria XP 9000 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gryfino.


 • GPW pogrążona w marazmie

  (...) kontynentu nie była już tak bezbarwna, jak dzień wcześniej. Indeksy na głównych giełdach na otwarciu zyskiwały po 0,7-0,8 proc., a skala zwyżki powoli się powiększała do około 1 proc (...)

 • USA: dziś dane o sprzedaży detalicznej

  (...) Pomimo ostatniego osłabienia jena względem dolara i euro presja na Bank Japonii nie maleje. Ożywienie w kraju kwitnącej wiśni nie jest tak szybkie jak oczekiwano, a ceny (pomimo wysokich cen (...)

 • Rynek pracy: jest praca po 50-tce

  (...) 3 grupach wiekowych (50-55, 56-60 i 60+ lat). Wyniki badania są zaskakujące. Okazuje się, że pracownicy w wieku powyżej 50 lat są nadal atrakcyjni dla pracodawców. Co prawda, w związku z (...)

 • Jakie metody płatności wybierają Polacy?

  (...) sytuacja makroekonomiczna nie powstrzymała Polaków przed zakupami. wzrosła – terminale marki Polcard zarejestrowały w 2011 r. aż o 15 proc. więcej transakcji niż w 2010 r. Polacy używali (...)

 • Na GPW bez zmian

  (...) się ostatecznie z nutą optymizmu, większość największych indeksów zanotowała skromne zwyżki na koniec dnia, choć pierwsze godziny upływały pod znakiem przewagi podaży. Również na Wall (...)

 • Konkursy na Facebooku - błędy

  (...) w samym styczniu 2012 roku na portalu zarejestrowało się blisko 300 tys. Polaków. Polska jest w pierwszej trójce europejskich państw, w których najszybciej przybywa użytkowników Facebooka – (...)

 • Kurs EUR/USD przy poziomie 1,3165

  (...) EUR/USD znajduje się przy poziomie 1,3165. Perspektywa na eurodolarze jednak cały czas pozostaje spadkowa. Po nocnych wzrostach kurs znalazł się w okolicach krótkoterminowej linii trendu (...)

 • Ceny mieszkań w Warszawie znowu w dół

  (...) w handlu detalicznym daje o sobie znać na szereg innych sposobów. Wyraźnie widać go na rynku zatrudnienia, o czym świadczą trudności tysięcy osób ze znalezieniem pracy. Brak zatrudnienia lub (...)

 • Łatwiej o kredyt inwestycyjny w Credit Agricole

  (...) respondentów z mikroprzedsiębiorstw dokonało inwestycji lub takie planuje w roku 2012. Natomiast w przypadku właścicieli małych firm ten odsetek sięga aż 54 proc. Tak wynika z raportu (...)

 • Wypowiedzenie umowy o pracę e-mailem

  (...) rozstaniu się z pracownikiem, powinien pamiętać o zachowaniu właściwej formy prawnej. Oświadczenie każdej ze stron o powinno nastąpić na piśmie. Sytuacja wygląda analogicznie, kiedy (...)

 • Spokojny początek tygodnia na rynku walutowym

  (...) Eurogrupy Juncker powiedział, że drugi program ratunkowy dla Grecji zostanie formalnie zatwierdzony w środę. Rynki ucieszyła również propozycja przedstawiona przez Lagarde, zakładająca (...)

 • Promesa - przyrzeczenie wydania koncesji

  (...) prawnym istnieją sfery działalności gospodarczej, które wymagają uzyskania koncesji. W opinii Sądu Najwyższego koncesja jest publicznoprawnym uprawnieniem podmiotowym przyznanym decyzją (...)

 • PIT 2011: szybki zwrot podatku?

  (...) informacji PIT-11 minął 29 lutego. Większość pracowników albo odebrało go osobiście albo otrzymało już pocztą. Do pozostałych osób formularz powinien dotrzeć w najbliższych dniach (...)

 • Likwidacja firmy: strata i sprzedaż środka trwałego

  (...) w 2010 roku zlikwidował działalność gospodarczą, która w ostatnich dwóch latach przynosiła mu stratę. Firma była opodatkowana na zasadach ogólnych wg (prowadzono podatkową księgę (...)

 • Najlepsze fundusze parasolowe III 2012

  (...) szóstej edycji rankingu funduszy parasolowych, przygotowywanego dwa razy do roku przez Open Finance. O tryumfie zadecydowała największa liczba subfunduszy skupionych w ramach funduszu (15 przy (...)

 • Bitdefender Safebox

  (...) udostępnił usługę Safebox, nowoczesne rozwiązanie do przechowywania danych, które pozwala użytkownikom komputerów PC i systemów Android zapisywać i dzielić się plikami przy pomocy jednego (...)

 • Księgi rachunkowe: marcowe sprawozdanie finansowe

  (...) się z rokiem kalendarzowym, w marcu 2012 r. przypadają bardzo ważne terminy związane ze sporządzeniem i podpisaniem rocznego za 2011 r. Przypomnijmy, że kierownik jednostki zapewnia (...)

 • Kurs językowy a zwolnienie od podatku

  (...) spółki zajmującej się działalnością handlową jest spółka zagraniczna. Kontrahentami pracodawcy są głównie podmioty zagraniczne. W takiej sytuacji pracownicy będą musieli w codziennej (...)

 • Druk ZUS ZLA: pola 06 i 07

  (...) przedłożył zwolnienie lekarskie na druku ZUS ZLA. Brak było wypełnionych pól 06 i 07. Dotyczą one numeru NIP i daty urodzenia. Proszę o informację, czy te pola powinny być wypełnione? W (...)

 • Wady oświadczenia woli: brak świadomości lub swobody

  (...) dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 z późn. zm.) nieważne jest oświadczenie woli złożone przez osobę, która z jakichkolwiek powodów znajdowała się w (...)

 • Raporty BIK w II 2012

  (...) jest o ponad 115 tys. niższa niż w tym samym okresie roku poprzedniego. Taki wynik spowodowany jest spadkiem ilości pobieranych przez banki raportów kredytowych (w zeszłym miesiącu było ich (...)

 • Perspektywy zatrudnienia II kw. 2012

  (...) kwartalnego raportu ManpowerGroup w Polsce i po raz pierwszy prezentuje dane po korekcie sezonowej. Oznacza to, że z przewidywań pracodawców zostały zdjęte wahania sezonowe. Dzięki temu (...)

 • Wolf System buduje zielony biurowiec w Chorzowie

  (...) to nie tylko popularny trend na rynku nieruchomości, ale również atrakcyjne rozwiązanie, które ma na celu poprawę jakości mieszkania i funkcjonowania. Biorąc pod uwagę zalety (...)

 • Euro pozostaje pod presją

  (...) boczny, daje czas do głębszych refleksji, z których na czoło zaczynają wybijać się te wskazujące, że do inwestorów dociera, że perspektywy gospodarcze na najbliższe miesiące wcale nie (...)

 • Cel-Met - Skup i przetwórstwo odpadów metalowych i makulatury, produkcja artykułów metalowych i niszczenie dokumentów. Radom.

  Czytaj więcej: Recykling


strony : [ 1 ] . 2
 
13
marzec 2012

marzec 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1132
CHF 3,4103
USD 3,1288
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.