eGospodarka.pl

 • Niewielki ruch na GPW

  (...) czynników urosła druga runda nisko oprocentowanych pożyczek udzielanych bankom przez Europejski Bank Centralny. Od wielu dni kwestia ta była wałkowana tak intensywnie, że inwestorzy się już (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-9M, poznaj opinie o Paso Plecak szkolny Tygrysek DTG015 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Brwinów.


 • Kurs EUR/USD na poziomie 1,3390

  (...) nastąpiła po godzinie 16:00, gdy prezes Fed przedstawił półroczny raport dotyczący polityki monetarnej. Kurs EUR/USD gwałtownie wyszedł z konsolidacji i spadł w rejony wczorajszego minimum (...)

 • Ochrona prawa własności i prawa do ochrony marki

  (...) praw może prowadzić do negatywnej reakcji otoczenia. Takim przypadkiem było nasłanie prawników na blogerkę, która na swoim blogu zamieściła przepis na Ptasie Mleczko® i nie oznaczyła nazwy (...)

 • Kurs EUR/PLN na poziomie 4,1220

  (...) sesji azjatyckiej notowania dotarły do oporu na poziomie 1,3487 i nad ranem konsolidują się tuż poniżej tego poziomu. Kierunek notowań w dalszej części dnia wyznaczy ogłoszenia wyników (...)

 • Kaspersky Parental Control w wersji beta

  (...) mobilnych dużego znaczenia nabiera możliwość przed nieodpowiednimi treściami. Kaspersky Parental Control zapewnia świadomym zagrożeń rodzicom zestaw narzędzi umożliwiających najmłodszym (...)

 • Podróż służbowa w piątek i sobotę - jak rozliczyć?

  (...) w delegację. Jak prawidłowo powinna zostać rozliczona delegacja dla pracownika który odbył podróż służbową w dniach 3 – 4 czerwca 2011. Pracownik pracuje od poniedziałku do piątku od (...)

 • S&P500 narusza opór na poziomie 1.370 pkt.

  (...) W styczniu zamówienia na dobra trwałego użytku zanurkowały aż o 4 proc. m/m (oczekiwano spadku o 0,9 proc.), a najważniejsze, czyli zamówienia bez środków transportu, spadły aż o 3,2 proc. (...)

 • Obowiązki sprawozdawcze i badania statystyczne firm w 2012 r.

  (...) Obowiązki sprawozdawcze wobec urzędu statystycznego dotyczą wszystkich podmiotów gospodarki narodowej, tzn. osób prawnych, jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej oraz osób (...)

 • USA: presja na ceny mieszkań utrzymuje się

  (...) na warszawskim parkiecie przebiegał bez większych zaskoczeń. Większość uczestników rynku zakładała, że dojdzie do korekty styczniowych zwyżek, natomiast otwartym było pytanie o jej (...)

 • Rynek nieruchomości i kredytów IV kw. 2011

  (...) IV kwartale 2011 roku, zarówno jeśli chodzi o liczbę – 58 813 kredytów, jak i wartość – 10,8 miliarda złotych udzielonych kredytów okazały się słabsze o odpowiednio 13,02% i 15,54% od (...)

 • NSA: impreza integracyjna to przychód pracownika

  (...) okolicznościach przychód nie powstaje, gdyż, kierując się regułami wskazanymi w ustawie o od osób fizycznych, nie sposób jest jednoznacznie ustalić konkretnej wartości świadczenia (...)

 • Zatrudnienie cudzoziemca zagranicą: zaliczka na podatek

  (...) zatrudniła w oparciu o umowę o pracę osobę, która ma miejsce zamieszkania w Niemczech. Tam też praca na rzecz polskiego pracodawcy będzie świadczona. Czy w takiej sytuacji firma powinna (...)

 • Pokój hotelowy: zakup a podatek VAT

  (...) rośnie z roku na rok. Dane o transakcjach przeprowadzonych przez Lion’s House i Home Broker wskazują, że takich inwestycji było w 2011 roku pięciokrotnie więcej niż w 2010. Można się (...)

 • Zaliczka na podatek od firmy

  (...) zależy szereg, spoczywających na podatniku, obowiązków, między innymi należy do nich konieczność opłacania okresowych zaliczek na podatek dochodowy. Obowiązek ten dotyczy (...)

 • Przetargi - raport I 2012

  (...) pokazują, że w pierwszym miesiącu 2012 roku liczba ogłoszeń o rozpoczęciu postępowania o udzielenie publikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych spadła względem grudnia 2011 o 24,10 (...)

 • Japonia: dobre dane o produkcji przemysłowej

  (...) została optymistycznie przyjęta przez rynki i przyczyniła się do wyraźnej poprawy koniunktury, to reakcja na dzisiejszą aukcje może już nie być tak entuzjastyczna. Kluczowym czynnikiem (...)

 • Rynek funduszy inwestycyjnych w Polsce w 2011 r.

  (...) gospodarczej w ujęciu globalnym (a w szczególności w krajach należących do strefy euro) tempo rozwoju gospodarczego w Polsce w 2011 roku utrzymało się na stosunkowo wysokim poziomie. Według (...)

 • Alior Bank: oferta dla małych firm

  (...) Alior Banku otrzymają dostęp do bezpłatnej obsługi gotówkowej i bezgotówkowej, bezprowizyjnych przelewów krajowych oraz zagranicznych a także preferencyjnych pożyczek oraz pakietu (...)

 • Dobre dane makroekonomiczne z USA

  (...) ustosunkuje się dziś szef Fed, który będzie mówił w Kongresie o perspektywach gospodarki i o polityce monetarnej. Drugim wydarzeniem dnia jest aukcja 3-letnich pożyczek EBC. Ponadto w USA (...)

 • Osiedle Lykke na Białołęce

  (...) r. klienci będą mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą mieszkań na osiedlu Lykke. W inwestycji powstanie 165 lokali o powierzchni od 33 do ponad 80 mkw. Każde z nich będzie posiadało (...)

 • Zyskowna lokata z produktem inwestycyjnym

  (...) uczestnictwa funduszy inwestycyjnych banki są skłonne zaoferować klientowi znacznie wyższe oprocentowanie depozytu niż na tradycyjnej . Zamiast 6 proc. na zwykłej lokacie, instytucje finansowe (...)

 • Zmienna sesja na giełdach europejskich

  (...) dzień wcześniej, może upływać przy zwiększonej zmienności nastrojów. W pierwszej części powinny one być niezłe. Amerykańskie indeksy we wtorek potwierdziły chęć do wzrostów, a (...)

 • Mieszkania używane łatwiej sprzedać po remoncie

  (...) że są zazwyczaj wykończone i można w nich od razu zamieszkać. Z drugiej strony koszt remontu używanego mieszkania w złym stanie jest bez wątpienia wyższy niż wykończenie nowego. Nie (...)

 • Wydatki na reklamę radiową 2011

  (...) rok 2011 zakończył się wzrostem rynku reklamowego na poziomie 1,9 proc. w porównaniu do roku 2010. Szacowana wartość rynku to 7,5 mld zł. Radio było jednym z tych mediów, które zyskały (...)

 • Sony Cyber-shot HX20V, WX100 i W690

  (...) aparatu kompaktowego W aparatach HX20, WX100 i W690 po raz pierwszy zastosowano zaawansowaną soczewkę asferyczną (Advanced Aspherical — AA). Ten wymagający niezwykle precyzyjnego procesu (...)

 • Mmail - Mobilny klient poczty elektronicznej przeznaczony dla telefonów z wsparciem dla języka Java. Współdziała z serwerami POP3 i SMTP.

  Czytaj więcej: Internetowe


strony : [ 1 ] . 2
 
29
luty 2012

luty 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1365
CHF 3,4318
USD 3,0730
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.