eGospodarka.pl

 • Kurs EUR/USD wrócił na niższe poziomy

  (...) handlu przesunęły notowania w górę. W południe EUR/USD handlowano już na poziomach zbliżonych do 1,42. Jednak dane z Europy rozczarowały większym od oczekiwań spadkiem indeksu ZEW w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wypowiedzenie umowy o pracę przez pracownika, poznaj opinie o Kamill Sensitiv Balsam do rąk i paznokci czy przeglądaj oferty pracy z miasta Włoszczowa.


 • Negatywne dane makro

  (...) wtorkowej sesji traciły na wartości ok. 0,4 proc. W tym samym czasie na Europejskich rynkach obserwowaliśmy interesującą sytuację - najdynamiczniej akcji pozbywali się inwestorzy na niemieckim (...)

 • GPW: notowania WIG20 spadły o 1,41%

  (...) spółek okazała się jednorazowym epizodem. We wtorek na otwarciu tracił on 0,2 proc., pozostałe indeksy zaczęły dzień w okolicach wczorajszego zamknięcia. Powodów pogorszenia się (...)

 • Zaakceptowano pakiet pomocy dla Portugalii

  (...) omawiali sytuację w Grecji, jednocześnie rozważając możliwość zwrócenia się do prywatnych wierzycieli tego kraju o wydłużenie terminu spłaty jej zobowiązań. Szef Eurogrupy przyznał (...)

 • Rynek nieruchomości USA - wciaż słabe nastroje

  (...) z osiągnięciem przez WIG i WIG20 silnych wsparć, jakie dają wiosenne szczyty. Aktywność inwestorów nie była jednak duża, co z ostrożnością kazało podchodzić do wczorajszego ruchu cen (...)

 • Dziś wyniki spółek z Wall Street

  (...) stało. Rynki wróciły do starych tematów. Dziś w centrum uwagi, oprócz spekulacji nt. przyszłości Grecji, jakie mogą pojawić się przy okazji szczytu ministrów finansów Unii Europejskiej (...)

 • Rynki finansowe stabilne - prawdopodobne odbicie

  (...) spadek, w następstwie którego S&P znalazł się na najniższym poziomie od miesiąca (w cenach zamknięcia) i zarazem na krawędzi (właściwie tuż pod nią) trendu wzrostowego rozpoczętego w (...)

 • Kurs EUR/USD testował poziom 1,4190

  (...) jednak na dzisiejszym spotkaniu żadnych szczegółowych rozwiązań w tym zakresie. W Europie rynki powinny koncentrować się na publikacji indeksu ZEW z gospodarki niemieckiej. Naszym zdaniem (...)

 • Netbook Aspire One 722

  (...) tak, aby połączyć stylowy wygląd oraz wydajność, dzięki której niezależnie od miejsca pobytu można cieszyć się dobrym obrazem podczas gier, czy oglądania filmów i zdjęć. Dzięki (...)

 • Zadłużenie USA na maksymalnym poziomie

  (...) Street dawał nadzieję na przerwanie trwającej od kilku dni spadkowej serii. Indeksy zaczęły na niewielkim minusie i po kilkudziesięciu minutach znalazły się nad kreską. Już po zakończeniu (...)

 • Zachowania konsumenckie a procesy podświadome

  (...) człowiek nie jest wcale tak racjonalny, jak chcielibyśmy o sobie myśleć. Okazało się, że prawdziwe motywy podejmowanych przez nas działań często leżą poza świadomością, a nasze decyzje (...)

 • Afera DSK (na razie) bez wpływu na rynki

  (...) maju gwałtownie spadł z poziomu 21,7 do 11,88 pkt. (oczekiwano osunięcia do 20 pkt.). Indeks rynku nieruchomości podawany przez NAHB w maju pozostał na bardzo niskim poziomie 16 pkt. (oczekiwano (...)

 • Zbieg egzekucji z wynagrodzenia chorobowego i zasiłku

  (...) się wysokość potrącenia z wynagrodzenia chorobowego, a osobno z zasiłku. Wymienione świadczenia korzystają bowiem z ochrony przed potrąceniami według odrębnych zasad. Wynagrodzenie za (...)

 • Kiedy zwolnienie dyscyplinarne?

  (...) do pracy podwładnego, może rozwiązać umowę o pracę. Nie oznacza to jednak swobodnego wyboru sposobu zwolnienia pracownika – dyscyplinarki albo wypowiedzenia. Różnią się przesłankami (...)

 • Nowe Konto Zarabiające od Meritum Bank

  (...) zakresie kont osobistych obejmuje: Konto Zarabiające (ROR): 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, zwrot 4% wydatków na paliwo dokonanych (...)

 • Prezenty dla klientów a rozliczenie VAT

  (...) 2011 r. art. 7 ust. 2 ustawy o podatku od towarów i usług wskazywał, że przez dostawę towarów rozumie się również przekazanie przez podatnika towarów należących do jego przedsiębiorstwa (...)

 • Likwidacja firmy: sprzedaż samochodu i strata podatkowa

  (...) lat podatnik prowadzi firmę na imię i nazwisko, z której rozlicza się na zasadach ogólnych wg skali podatkowej. W latach 2009 i 2010 poniósł z tego tytułu stratę, w związku z czym z końcem (...)

 • Ile dni trwała sprzedaż mieszkania w IV 2011 r.?

  (...) czasu zajmuje przeciętnie sprzedaż mieszkań. Proces sprzedaży rozbijamy na dwa etapy: pierwszy od wprowadzenia oferty do sprzedaży do zawarcia umowy przedwstępnej, a drugi od zawarcia umowy (...)

 • Przejazdy prywatne a leasing samochodu

  (...) mającej osobowość prawną kosztem uzyskania przychodu z tytułu leasingu samochodu ciężarowego są - oprócz miesięcznej opłaty leasingowej - również inne wydatki związane z eksploatacją (...)

 • BitDefender Mobile Security beta

  (...) nowy produkt BitDefendera korzysta z technologii skanowania w chmurze chroniąc urządzenia z Androidem przed najnowszymi e-zagrożeniami bez niepotrzebnego obciążania baterii. Bezpieczeństwo (...)

 • Loterie SMS dostępne i popularne

  (...) do tego, aby w prosty i szybki sposób umówić się na spotkanie lub poinformować o ważnym wydarzeniu. Tę formę komunikacji szybko zaczęli wykorzystywać przedsiębiorcy, oferując (...)

 • Wysokie stanowiska raczej dla mężczyzn

  (...) organizację Catalyst, współpracującą z sektorem biznesu na rzecz rozwijania szans zawodowych dla kobiet, wynika, że kobiety po zdobyciu dyplomu MBA zajmują stanowiska niższego szczebla (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia IV 2011

  (...) bardzo słaby, to wyraźnie było widać zmianę w samej strukturze przepływu środków. Po 17 miesiącach nieustannego napływu nowego kapitału do funduszy pieniężnych i gotówkowych, w kwietniu (...)

 • Jak sprzedać auto w sieci?

  (...) w ciągu roku dwa okresy wzmożonego ruchu –wiosną oraz późną jesienią. Wystawiając zatem samochód na sprzedaż w maju i czerwcu, kiedy zainteresowanie ofertami samochodów jest bardzo (...)

 • Polskie firmy a ochrona danych

  (...) w Polsce 2006 – 2010, polityka bezpieczeństwa danych, która zawiera kluczowe procedury ochrony najważniejszych dokumentów cyfrowych, wdrożona została jedynie w jednym na 10 polskich (...)

 • Oiler - Odbieranie i przerób odpadów ropopochodnych szczególnie olejów odpadowych, z sektora usług motoryzacyjnych i różnych gałęzi przemysłu. Tczew.

  Czytaj więcej: Recykling


strony : [ 1 ] . 2
 
17
maj 2011

maj 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9269
CHF 3,1271
USD 2,7707
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.