eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Praca w Anglii: wynagrodzenie w polskim PIT-36

  (...) państwie swojej rezydencji podatkowej musimy rozliczać się ze wszystkich uzyskanych w trakcie roku podatkowego dochodów, w tym także tych uzyskanych za granicą – mimo że te już raz tam (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-3C, poznaj opinie o ZM Netter Kiełbasa szynkowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta włodawa.


 • Koszty finansowania dłużnego: problemy interpretacyjne

  (...) kosztów podatkowych W konsekwencji w 2018 r. do ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych dodana została regulacja, która spowodowała ograniczenie możliwości odliczenia od przychodu (...)

 • Zwolnienie z VAT a usługi budowlane za granicą

  (...) Wnioskodawca od czerwca 2015 r. . Korzysta też ze zwolnienia podmiotowego z podatku VAT. W 2015 r. zainteresowany uzyskał przychód ze świadczonych wykonywanych na nieruchomościach (...)

 • Pozaodsetkowe koszty kredytu: zmiany do ponownej analizy

  (...) wyliczaniu maksymalnego poziomu pozaodsetkowych , funkcjonuje w naszym porządku prawnym od zaledwie 3 lat, kiedy to został przyjęty i uznany za racjonalny oraz uzasadniony. Wówczas to wskazano (...)

 • Po bankowość do Facebooka?

  (...) z raportu opracowanego przez firmę Novantas, 6 spośród 10 osób (58 proc.) planujących zmianę instytucji finansowej nie wyklucza skorzystania z usług alternatywnego dostawcy, jak Amazon (...)

 • 6 wad inwestowania w nieruchomości

  (...) zresztą jak inne formy inwestowania, nie jest pozbawiony pewnych wad, niebezpieczeństw i ograniczeń. Przymierzając się do inwestowania w nieruchomości, nie należy o nich zapominać. Inwestor (...)

 • Za ile wykończenie mieszkania od dewelopera?

  (...) Corp S.A. Mieszkania sprzedajemy w standardzie deweloperskim, współpracujemy jednak z firmami, które zajmują się wykańczaniem mieszkań, w tym doposażeniem nieruchomości w systemy . Ceny (...)

 • Nie tylko młodzi kierowcy kupują OC przez Internet

  (...) posłużyły ekspertom Ubea.pl do sprawdzenia, jakim zainteresowaniem internetowe polisy OC/AC cieszą się wśród młodych i nieco starszych Polaków. „Grupa ponad 100 000 internautów stanowi (...)

 • 1/2 Polaków gotowa na ubezpieczenie spłaty kredytu

  (...) całkiem nieźle, a w niektórych branżach mamy pokaźny wzrost wynagrodzeń, to grupa Polaków, którzy nie radzą sobie z terminową spłatą zobowiązań kredytowych i pozakredytowych, ciągle (...)

 • Facebook uderza ponownie

  (...) jak okazało się, że Facebook przechowuje hasła swoich użytkowników w postaci zwykłego (nieszyfrowanego) tekstu dostępnego dla pracowników, teraz firma, którą wszyscy uwielbiają (...)

 • Dolar utknął w ciasnym zakresie wahań

  (...) silnie rozczarował, wskazując na wzrost zatrudnienia w sektorze pozarolniczym o 20 tys. Wartość ta była szokująca i mocno odstająca od 234 tys. średnio w poprzednich 12 miesiącach. Za dużo (...)

 • Strajk nauczycieli: 4 sposoby na dzień wolny dla rodziców

  (...) rozwiązanie, z którego może skorzystać rodzic zatrudniony na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie lub który prowadzi własną firmę. Zasiłek opiekuńczy przysługuje między innymi (...)

 • 6 na 10 wypadków przy pracy to wynik błędu pracownika

  (...) Statystycznego mówi o spadku liczby wypadków przy pracy, ale faktem pozostaje, że grupa tych, którzy nie potrafią wyciągać wniosków z przeszłych zdarzeń i zapominają o kardynalnych (...)

 • Niedziele bez handlu 1 rok później. Kto skorzystał?

  (...) na identycznej grupie respondentów jak poprzednie. Pod lupę wzięto zachowania 511 221 użytkowników, którzy na przestrzeni 1 roku poprzedzającego wprowadzenie przynajmniej jedną niedzielę (...)

 • Usługi dla biznesu generują popyt na biura

  (...) z sektora usług dla biznesu odpowiadali za wynajęcie około 380 000 mkw. powierzchni biurowej, co stanowi 1/4 zapotrzebowania ma biura w głównych miastach naszego kraju i ponad połowę popytu (...)

 • Skoda Karoq Scout - jeszcze bardziej terenowa

  (...) czegoś przyznać. Jestem cholernie niekonsekwentny w swoich decyzjach i opiniach. Ku takim przemyśleniom natknął mnie właśnie Karoq Scout, a jeździłem już kiedyś Karoqiem w wersji Style na (...)

 • Czy wiesz, jak prowadzić dyskusję?

  (...) ona skłaniać jej uczestników do podejmowania tematu i uczenia się. Jej zadaniem jest również określanie i rozwiązywaniu problemów czy nakreślanie pewnych kwestii. – Poprzez tę formę (...)

 • Ekoakta Sp z o.o. - Niszczenie dokumentów, nośników danych oraz archiwizacja akt. O firmie, oferta, porady, oddziały na terenie kraju, dane kontaktowe. Chorzów.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
5
kwiecień 2019

kwiecień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2921
CHF 3,8222
USD 3,8215
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.