eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Nieatrakcyjne dzielnice Warszawy 2016

  (...) w przypadku poprzednich edycji badania, działających na warszawskim rynku agentów Metrohouse poproszono o wypełnienie ankiet, w których wskazywali omijane szerokim łukiem rejony stolicy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny absolwenta, poznaj opinie o Tescoma Nóż do serów pleśniowych UNO czy przeglądaj oferty pracy z miasta zielonka.


 • Obligacje korporacyjne z ratingiem. Na tym nie zarobisz

  (...) Catalyst ma nadaną ocenę przez którąś z trzech wiodących międzynarodowych agencji (Fitch, Moody’s, S&P) lub ich polski odpowiednik EuroRating. Jeśli jednak ograniczymy się do tych (...)

 • Zakaz konkurencji w umowach przewozu towarów

  (...) klauzula zakazu konkurencji umieszczana w zleceniach przewozowych polega na tym, że strony w umowie zastrzegają karę umowną w określonej wysokości, na wypadek gdyby przewoźnik w sposób (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta X 2016. Są nowości!

  (...) beneficjentów programu „Rodzina 500 plus” Rodzinne Obligacje Skarbowe to produkt stworzony z myślą o osobach otrzymujących świadczenie w ramach programu . Chodzi tu jednak głównie o tych, (...)

 • Koniunktura przemysłowa IX 2016

  (...) sekcji przeważają pozytywne oceny koniunktury. Od stycznia 2014 roku (z wyjątkiem grudnia 2014 i 2015) przetwórstwu przemysłowemu towarzyszą pozytywne opinie o koniunkturze. Obecne oceny są (...)

 • Klauzula obejścia prawa vs optymalizacja podatkowa

  (...) podatkowego obowiązuje ponad dwa miesiące, do tej pory nie zapadły żadne decyzje w odniesieniu do konkretnych firm. Minister finansów ogłosił jednak, że widzi już pozytywne efekty zmian. To (...)

 • Odwrócony VAT a współczynnik proporcji

  (...) Pana Piotra zajmuje się , elementów stalowych, świadczy usługi transportowe towarów w kraju i dodatkowo wynajmuje mieszkania osobom, które w nich mieszkają. Sprzedaż złomu i elementów (...)

 • Światowy rynek płatności w 2015 r.

  (...) Światowego Raportu Płatności 2016 - wspólnego opracowania Capgemini oraz BNP Paribas - kołem zamachowym wzrostu ilości cyfrowych transakcji płatniczych jest w głównej mierze silny wzrost (...)

 • Single bez dzieci. Rynek mieszkaniowy musi pamiętać, że tacy właśnie są Polacy

  (...) liczy o wiele mniej niż trzy osoby Ciekawe informacje o strukturze gospodarstw domowych, możemy znaleźć w bazie danych Eurostatu. Europejski Urząd Statystyczny w ramach badania LFS, szacuje (...)

 • Za co najczęściej nie płacą polskie firmy?

  (...) swojego rejestru dłużników, aby sprawdzić, ile firm widniejących w KRS (nie ma tam firm prowadzonych na zasadach działalności gospodarczej) zalega ze zobowiązaniami, czego najczęściej (...)

 • Ile pije statystyczny Polak?

  (...) wydali na napoje gazowane. Wydatki na ten cel sięgnęły 8,3 mld złotych, co stanowiło aż 38% rynku. Liderem pod względem wolumenu sprzedaży jest natomiast woda butelkowana, której w (...)

 • Smartfon Bluboo Maya Max

  (...) z , wyposażono także w większą pamięć RAM – 3 GB vs. 2 GB, jak i tą przeznaczoną na dane użytkownika – 32 GB vs. 16 GB. Max charakteryzuje się też o 40% pojemniejszą baterią, tj (...)

 • Konica Minolta bizhub C658

  (...) dostosować do rutynowych zadań w każdej firmie. Urządzenia posiadają również wydajniejszy procesor, dzięki czemu są wyjątkowo łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Istnieje możliwość (...)

 • Kredyt hipoteczny: zobacz, w których bankach będzie trudniej

  (...) wymusza na bankach, aby nie udzielały kredytów hipotecznych osobom, które nie posiadają odpowiednio wysokiego wkładu. Obecnie przynajmniej 10% wartości nieruchomości trzeba sfinansować ze (...)

 • Czy jesteś pewien, że masz OC?

  (...) (UFG) wynika, że ilość pojazdów bez ważnej polisy OC przekroczyła już 100 tys. Brak polisy oznacza dotkliwe . Do końca 2016 r. kara może wynieść nawet 3,7 tys. zł w przypadku samochodów (...)

 • Spłata spadku z podatkiem od czynności cywilnoprawnych

  (...) Ojciec wnioskodawczyni zmarł 15.06.2015 r. Następnie 24.02.2016 r. doszło przed notariuszem do poświadczenia dziedziczenia. Do spadku stanęła zainteresowana oraz wdowa po spadkodawcy (...)

 • Klasa średnia 2 razy większa, ale...

  (...) przełomowy punkt – powiedział Michael Heise, główny ekonomista Allianz. – Najwyraźniej skrajnie ekspansywna polityka pieniężna przestaje mieć wpływ na ceny aktywów. W konsekwencji (...)

 • EUR/USD - lokalna korekta, spadki na ropie

  (...) Debata Clinton-Trump, 07:35 (Japonia) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 10:00 (Niemcy) - Indeks instytutu Ifo, 10:15 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (...)

 • Rynki finansowe na razie w zawieszeniu

  (...) Nieformalne wyliczenia ekspertów politycznych w USA dają 55 proc. szans na zwycięstwo Hilary Clinton, ale jej przewaga w ostatnich tygodniach wyraźnie zmalała. Trump uzyskuje korzystne sygnały (...)

 • Mazda MX-5 2.0 SKY-G i-ELOOP SkyFREEDOM

  (...) wcielenie japońskiego auta to już nie ewolucja, lecz prawdziwa rewolucja. Owszem, proporcje MX-5 pozostały podobne, ale nurt designu zwany KODO, zmienił karoserię nie do poznania. Pas przedni (...)

 • Wynagrodzenia członków zarządu i rad nadzorczych w 2015 r.

  (...) roku przygotowuje i rad nadzorczych największych spółek giełdowych w Polsce. Różnice w płacach obu tych grup są ogromne. Wciąż w odczuciu polskich członków rad nadzorczych ich (...)

 • S&P500 - test wsparcia w rejonie 2156 pkt.

  (...) o kilkanaście punktów niżej od indeksu. Silny opór jest w rejonie 1750 pkt. Nieudana próba przełamania tej bariery może skutkować dalszymi spadkami. Od wielu sesji trwa odbicie w lekko (...)

 • Kraśnik, Fabryka Łożysk Tocznych - Producent łożysk kulkowych, stożkowych i wielkogabarytowych.

  Czytaj więcej: Akcesoria


strony : [ 1 ]
 
26
wrzesień 2016

wrzesień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3075
CHF 3,9596
USD 3,8324
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.