eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Peugeot Partner Tepee 1.6 BlueHDi Active

  (...) segmentu kombivanów. Ma długą historię wzbogaconą świetnymi wynikami sprzedaży. Aktualnie oferowana, druga generacja jest na rynku od 2008 roku. Wiem, upłynął ogrom czasu od tego momentu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Najem: Umowa najmu lokalu mieszkalnego, poznaj opinie o Dramers Lakiery do włosów z brokatem CONCERTINO GLITTER czy przeglądaj oferty pracy z miasta kalisz pomorski.


 • Przed nami kumulacja. Opóźnień w platnościach

  (...) i średnich firm deklaruje, że problem nieterminowych płatności występuje zawsze. 22 proc. nie jest w stanie powiązać go z żadnym konkretnym okresem, a pozostałe 43 proc. wskazuje, że (...)

 • Umowa deweloperska upoważnia do ulgi mieszkaniowej

  (...) art. 21 ust. 1 pkt 131 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Przepis ten przewiduje zwolnienie dla dochodu uzyskanego z odpłatnego zbycia nieruchomości i w wysokości określonej w tym (...)

 • 10 najpopularniejszych SUV-ów w Polsce

  (...) pojawił się w Stanach Zjednoczonych w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Zapoczątkował całkowicie nową klasę samochodów i zyskał miano luksusowego auta terenowego (...)

 • Zachowek dla spadkobierców nie jest kosztem uzyskania przychodu

  (...) organy skarbowe nie najlepiej sobie radzą z kwestiami spadkowymi. Przykładem może być to, że – wbrew orzecznictwu sądów – traktują dziedziczenie po zmarłym małżonku części majątku (...)

 • Zwolnienie emeryta z podatku od psa

  (...) Zgodnie z art. 18a ust. 1 ustawy z dnia 12 stycznia 1991 r. o (Dz. U. z 2016 r. poz. 716) (zwanej dalej: „ustawą”) rada gminy może wprowadzić opłatę od posiadania psów. Opłatę pobiera (...)

 • Pozwolenie na budowę: decyzja środowiskowa

  (...) obligatoryjne dla przedsięwzięć, które w prawodawstwie określane są jako „mogące zawsze znacząco oddziaływać na środowisko” oraz „mogące potencjalnie znacząco oddziaływać na (...)

 • Rynek pracy: sprawdź, kto najszybciej znajduje zatrudnienie

  (...) w cierpliwość. Gorzej z finansistami, księgowymi i sprzedawcami. Z badania wynika, że kandydatami, którzy nie muszą w poszukiwaniu pracy uzbrajać się w szczególną cierpliwość są – (...)

 • Jak kupić tanie bilety do USA?

  (...) najtaniej? Każdy, kto choć raz poszukiwał biletu do Stanów Zjednoczonych, doskonale zdaje sobie sprawę, że wcale nie jest łatwo. W minionym roku średnia cena biletu sięgała 2873 zł (...)

 • Ustawa krajobrazowa godzi w prawa przedsiębiorców. Będą zmiany?

  (...) celowości powstania Ustawy z dnia 24 kwietnia 2015 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze wzmocnieniem narzędzi ochrony krajobrazu, ale podkreślają jednocześnie że obecne brzmienie (...)

 • Zarządzanie ludźmi: jak zrekrutować HR-owca?

  (...) szukać kandydatów z wykształceniem i doświadczeniem, które dały im kompetencje na styku kilku dziedzin – zarządzania, psychologii, socjologii, prawa, audytu wewnętrznego. Oczywiście nie (...)

 • Najlepsze i najgorsze miejsca na poszukiwanie pracy

  (...) o pracę Na szczycie rankingu miast, w których poszukiwanie pracy nie przysparza większych kłopotów znalazły się (podobnie jak ostatnio) Poznań oraz Wrocław, gdzie na jednego bezrobotnego (...)

 • Świadczenie urlopowe nie dla każdego

  (...) od przedsiębiorcy na rzecz pracownika przewiduje . W przypadku mniejszych przedsiębiorców, mowa o świadczeniu urlopowym. Zgodnie z art. 3 ust. 3 ww. ustawy, pracodawcy zatrudniający według (...)

 • Umowa ubezpieczenia: kiedy czas na zmiany?

  (...) decydujemy się zwykle w ważnych momentach: zawierając małżeństwo, gdy rodzi się nasze dziecko lub kiedy zaciągamy . Myślimy wtedy o przyszłości i liczymy, że w razie problemów polisa (...)

 • Gdzie spędziliśmy wakacje 2016? Zobacz najpopularniejsze kierunki

  (...) tripsta.pl dowodzi, że w tym roku Polacy chętniej wybierali się na urlop w drugim miesiącu wakacji. Rekord, jeżeli chodzi o liczbę wyjeżdżających, padł w piątek 12 sierpnia. Polacy (...)

 • Rajska 8 - 160 mieszkań w centrum Gdańska

  (...) zbiegu ulic Rajskiej i Heweliusza, uzyskał już prawomocne pozwolenie na budowę. Pięciopiętrowy apartamentowiec, którego mieszkańcy zyskają możliwość podziwiania widoków na Główne (...)

 • 75 tys. zł za wyrostek robaczkowy, czyli pomoc lekarska na wakacjach

  (...) assistance to nie tylko dostęp do niezbędnej pomocy lekarskiej, ale także komfort finansowy. Warto bowiem pamiętać, że u internisty to w państwie europejskim wydatek rzędu 100-200 EUR (...)

 • EUR/USD - wsparcie na 1.1130 USD, odbicie na ropie

  (...) dzień wolny, 14:00 (Polska) - Produkcja przemysłowa i budowlano-montażowa, sprzedaż detaliczna, 16:00 (USA) - Indeks rynku nieruchomości NAHB, 19:00 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne (...)

 • S&P500 - możliwy atak na czwartkowy szczyt

  (...) rejonie 1750 pkt. Nieudana próba przełamania tej bariery może skutkować dalszymi spadkami. Wsparcie znajduje się w rejonie 1664-1680 pkt. Po obronie wsparcia można oczekiwać na trwalsze (...)

 • Ceny ropy - silne odbicie

  (...) ropy pozwoli również uciec rynkowi od atmosfery wyczekiwania na środowe posiedzenia banków centralnych. Do doniesień podchodzimy z dużą rezerwą, sceptycznie postrzegamy też szanse na (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 12-16.09.16

  (...) możliwy spadek do wsparcia w rejonie 1.1130 USD. Oczekuję na obronę wsparcia. Potem po środowej decyzji FED możliwy jest silny ruch w górę. Przebicie bariery w okolicy 1.12 USD otwiera drogę (...)

 • W styczniu rusza wyścig po MdM

  (...) nie tylko klienci deweloperów Obecny jest efektem przepisów, które zabraniają wykorzystania więcej niż 50% środków na 2017 rok przed jego rozpoczęciem – tłumaczy Andrzej Prajsnar z (...)

 • Jak dobrze wydać fundusze unijne?

  (...) przypomnienia, że Polska w kolejnych latach dostanie rekordowo dużo pieniędzy z , z których zdecydowana większość pójdzie na inwestycje infrastrukturalne, przede wszystkim drogowe i kolejowe. (...)

 • DIPOL s.c. - Projektowanie parków elektrowni wiatrowych, przeprowadzenie pomiarów wiatru, wykonywanie analizy hałasu, przeprowadzenie procedury zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego, nadzór nad inwestycją

  Czytaj więcej: Wiatr


strony : [ 1 ]
 
19
wrzesień 2016

wrzesień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3071
CHF 3,9350
USD 3,8586
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.