eGospodarka.pl

 • Kursy walut 21-25.09.15

  (...) strony Janet Yellen jest ustawiona wyjątkowo nisko i może to jest główny powód rajdu ryzykownych aktywów na koniec tygodnia. Rynek akcji bez wątpienia potrzebował impulsu do odreagowania (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-3/D, poznaj opinie o BROS wkłady do elektro na komary dla dzieci 20 szt czy przeglądaj oferty pracy z miasta tuchów.


 • Rynek walutowy 21-25.09.15

  (...) istotne to, że jeszcze 17 – 18 września wykres sięgał momentami poziomu 1,1460, a tymczasem minima z obecnego tygodnia to mniej niż 1,11. To prawda, że Rezerwa Federalna nie podwyższyła (...)

 • Smartfon Kruger&Matz LIVE 3

  (...) Qualcomm Snapdragon 615, taktowanym zegarem o częstotliwości do 1,7 GHz. O płynną pracę urządzenia dba ponadto 2 GB pamięci RAM. LIVE 3 jest również pierwszym modelem w ofercie marki, który (...)

 • Volkswagen Caddy 1.4 TSI Comfortline nie rozczaruje

  (...) użytkowych, urzekającego designu spodziewać się nie powinniśmy. Ale czasy, kiedy tego typu modele były równie finezyjne, co kiosk w latach 60., dawno minęły. Jasne, stylistycznej (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski IX 2015

  (...) raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera, w największych lokalizacjach Trójmiasta rynki nieruchomości wtórnych upodabniają się do siebie. Dotyczy to zarówno kosztów, jak i metrażu (...)

 • Spółka WIND MOBILE przechodzi z NewConnect na GPW

  (...) firmy sięgają lipca 2007 r., kiedy to została zawiązana jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą Personal TV Sp. z o.o. W sierpniu 2009 r. Emitent został wspólnikiem (...)

 • Odszkodowanie z tytułu śmierci zwolnione z podatku a odsetki nie

  (...) z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych, w przeważającej większości przypadków bliskiej osoby korzystać będzie ze – w zależności od charakteru tego odszkodowania (...)

 • Wynagrodzenie pełnomocnika jest kosztem uzyskania przychodu

  (...) Naczelny Sąd Administracyjny (wyrok z dnia 28.05.2015 r. sygn. akt II FSK 865/13). Mianowicie przedsiębiorca postanowił skorzystać z pomocy radcy prawnego w zakresie sporu z Urzędem Kontroli (...)

 • Nie wszystkie dochody zagraniczne wykazujemy w zeznaniu podatkowym

  (...) Do końca sierpnia 2014 r. wnioskodawca był szwajcarskim rezydentem podatkowym. Zarówno bowiem jego miejsce zamieszkania jak i centrum życiowe w tym czasie znajdowało się w Szwajcarii (...)

 • Nowoczesna Gospodarka: zatrudnienie w II kw. 2015

  (...) przesądził rekordowy wzrost (+7,9%) zatrudnienia w tych firmach, z którym do czynienia mieliśmy w poprzednim kwartale. II kw. musiał więc przynieść naturalne, związane z sezonowością (...)

 • Rynek mieszkaniowy: czy faktycznie potrzeba jeszcze 1,5 mln lokali?

  (...) rozwoju W artykułach i opracowaniach dotyczących deficytu mieszkaniowego, autorzy często porównują liczbę mieszkań w przeliczeniu na 1000 obywateli danego kraju. Takie statystyki zwykle (...)

 • Koniunktura konsumencka IX 2015

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej spadł o 2,0 p. proc. i ukształtował się na poziomie -9,9. Spadek wartości został odnotowany dla większości składowych (...)

 • Wynagrodzenia kobiet i mężczyzn: różnice na poziomie stanowiskowym

  (...) mniejszą aktywizacją zawodową, która jest wynikiem ról społecznych jakie kobiety odgrywają. Mowa tu m.in. o wychowywaniu dzieci czy pracach wykonywanych w gospodarstwach domowych. Zatem (...)

 • Internet: ochrona danych osobowych priorytetem legislacyjnym

  (...) informacji czyni z konsumentów kogoś w rodzaju dziennikarzy działających w służbie społeczeństwa. Przeszło 50 procent użytkowników smartfonów jest przekonanych, że udostępnianie (...)

 • Wynajem mieszkań: polski rynek z perspektywami

  (...) Budownictwa Społecznego (TBS) i spółdzielnie mieszkaniowe będą mogły składać w Banku Gospodarstwa Krajowego wnioski o preferencyjny kredyt na . W przyszłym roku ma zostać na to przeznaczone (...)

 • B2B marketing - trendy 2015

  (...) koncentrują się na analizie trendów marketingowych w różnych zakątkach świata. W tym roku jego autorzy postanowili przeprowadzić dodatkowe badanie,które skupiło swą uwagę na firmach (...)

 • Usługi online a prawo odstąpienia od umowy

  (...) prawo do odstąpienia od umowy Konsumentom decydującym się na zakup usług w sklepie internetowym, co do zasady przysługuje ustawowe, 14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy. Podlega ono jednak (...)

 • EUR/USD - zwrot na południe, złoto mocno w górę

  (...) - Inflacja CPI (r/r) sierpień (0,2%, prognoza 0,1%, poprzednio 0,2%), 09:00 (Niemcy) - Wystąpienie publiczne szefa Bundesbanku (Jens Weidmann), 14:30 (USA) - PKB (annualizowany), fin. II kw (...)

 • Wynajem mieszkania: chętnych więcej, ale do Niemiec nam daleko

  (...) którzy płacą za rynkowy czynsz – wynika z szacunków Lion’s Bank opartych o najnowsze dane Eurostatu (za 2014 r.). W ten sposób swoje realizuje 4,3% obywateli. W ostatnich latach progres (...)

 • Certyfikacja w e-commerce: warto czy nie?

  (...) oraz atrakcyjne ceny oferowane przez e-sklepy znajdują pokaźną rzeszę amatorów. Ciągle jednak prawie . Wiarygodność sklepu w sieci ma dla kupujących duże znaczenie. Zauważają to także (...)

 • S&P500 - odbicie, możliwy zasięg 1964 pkt.

  (...) w USA powinno przełożyć się na odreagowanie spadków na naszym rynku. Na wykresie kontraktów silny opór znajduje się w rejonie 2105 pkt. Nie powinno dojść do jego przebicia. W dalszej (...)

 • USD zyskuje

  (...) Yellen w Bostonie na tle jej konferencji prasowej po posiedzeniu FOMC tydzień temu pokazuje, jak można powiedzieć mniej więcej to samo, a odzew rynków może być zupełnie inny. Baza wypowiedzi (...)

 • Osoby starsze aktywne zawodowo, społecznie i... kredytowo

  (...) demograficzne jednoznacznie wskazują na stopniowe zwiększanie się liczby starszych Polaków oraz ich rosnącą rolę ekonomiczną w przyszłości. Co więcej, już dziś seniorów nie można (...)

 • Regulamin urzędowania sądów powszechnych: co się zmieniło?

  (...) wprowadzenie słowniczka wyjaśniającego pojęcia istotne z punktu widzenia działalności sądów. Ujednolicenie sposobu rozumienia niektórych określeń w założeniu ustawodawcy ma przyczynić (...)

 • Zmiana ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym

  (...) nad rynkiem finansowym. W dniu 25 sierpnia 2015 roku została także podpisana przez Prezydenta RP ustawa z dnia 5 sierpnia 2015 r. o zmianie oraz niektórych innych ustaw. Podstawowe rozwiązania (...)

 • MAT Maciej i Andrzej Tyc - Krajowy transport materiałów sypkich. Siedziba w Koźlątkowie k/Kalisza.

  Czytaj więcej: Samochodowy


strony : [ 1 ]
 
25
wrzesień 2015

wrzesień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2115
CHF 3,8473
USD 3,7818
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.