eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Bank Millennium wprowadza kredyt parasolowy dla grupy spółek

  (...) umowa Nie ma już potrzeby, aby spółki powiazane ze sobą w ramach grupy osobno szukały środków na finansowanie działalności i tym samym zawierały wiele umów kredytowych. W Banku Millennium (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-11R, poznaj opinie o Zolux Sweterek "Pocket" 45cm czy przeglądaj oferty pracy z miasta kraków.


 • Jak zmniejszyć zużycie paliwa? Fakty i mity

  (...) spalania często bywają sprzeczne lub utrwalają błędne stereotypy. Jak w gąszczu informacji znaleźć tę właściwą? Warto skonfrontować popularne „wskazówki” z fachową opinią (...)

 • Spółka ORBIS S.A. debiutuje na Catalyst

  (...) hoteli Orbis posiada 64 obiekty zlokalizowane w Polsce oraz 41 w krajach . Jest wyłącznym licencjodawcą marek Accor w 16 krajach, w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, (...)

 • UOKiK wydał zgodę na dwie koncentracje na rynku farmaceutycznym

  (...) na rynku farmaceutycznym UOKiK przyjmuje, że obszarem, na którym apteki konkurują ze sobą nie jest teren województwa, lecz promień kilometra od aptek należących do przejmowanych spółek. Tak (...)

 • Fałszywy mail od Poczty Polskiej zmieni twój komputer w zombie

  (...) wiadomości pułapki przenosi na stronę, która rzekomo pozwala śledzić przesyłkę Poczty Polskiej. Przepisanie kodu widocznego na stronie uruchamia pobieranie pliku. Strona obiecuje, że będzie (...)

 • Niech rynek pracy uczy się na cudzych błędach

  (...) (OECD) przedstawiła dane, z których wynika, że europejska nacja, która najwięcej swojego czasu poświęca na pracę to… Grecy. W ciągu roku statystyczny Grek pracuje aż 2034 godziny (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie VIII 2015

  (...) przedsiębiorstw w sierpniu 2015 r. wyniosło 4024,95 zł. Podana wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego (...)

 • Służbowy samochód dla pracownika w kosztach uzyskania przychodu

  (...) przepisy, dotyczące opodatkowania prywatnego użytku aut służbowych. Obecne, uproszczone w stosunku do poprzednich rozwiązania mówią, że przychód pracownika dysponującego samochodem (...)

 • Zmiana umowy spółki komandytowej z podatkiem od spadków i darowizn?

  (...) Wnioskodawca zamierza przystąpić do jako komandytariusz. Przedmiotem wkładu będą środki pieniężne. Wspólnikiem tej spółki będzie także ojciec wnioskodawcy, który zamierza doprowadzić (...)

 • Dłużnicy nie płacą? Tu potrzebny jest refleks

  (...) po które polskie firmy starają się sięgać w ostatniej kolejności, obawiając się, że przedwczesna interwencja popsuje ich kontakty z odbiorcą towarów i usług. Na szczęście jednak (...)

 • Rynek nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych 2014

  (...) stymulowały rozwój rynku nieruchomości były: podwyżki wynagrodzeń, spadek bezrobocia oraz wyższy niż w poprzednim roku wzrost PKB. W niektórych miastach na wzrost popytu na mieszkania (...)

 • Zakładasz konto bankowe? Możliwe, że bank jeszcze ci dopłaci

  (...) tak dużych zysków jak np. kredyt gotówkowy. Jednak rachunki są dla instytucji finansowych bardzo ważne. Przede wszystkim trudniej znaleźć chętnych na kredyt. Konto to natomiast usługa (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów I-VIII 2015

  (...) Centralnej Ewidencji Pojazdów przybyło 29 654 nowych osobówek, a więc o 16% więcej niż w analogicznym okresie 2014 r. Kolejny miesiąc przyniósł wzrost na poziomie 17,8% r/r i rejestrację 23 (...)

 • Ile kosztuje atak na bezpieczeństwo IT?

  (...) Poważna luka w systemach naraża firmy na wiele problemów. Ze względu na różnorodność szkód czasami same ofiary mają problemy z oszacowaniem całkowitego kosztu incydentu. Metody (...)

 • Dron jako środek trwały podlegający amortyzacji

  (...) poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów, z wyjątkiem kosztów wymienionych w art. 23 (np. wydatki na nabycie gruntów, czy straty (...)

 • Ameryka Łacińska: PKB raczej nie poszybuje

  (...) uwagę na trzech krajach Ameryki Łacińskiej: Argentynie, Kolumbii i Ekwadorze. Jego autorzy oczekują, że w bieżącym roku szanse na odzyskanie rentowności ma Argentyna. Kolumbia, której w (...)

 • Ochrona danych osobowych w szkole

  (...) uprawnione do swoich uczniów i ich rodziców, a także nauczycieli i innych pracowników placówki. W odniesieniu do danych uczniów, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej (...)

 • VOD rośnie w siłę. Czy przegoni tradycyjną telewizję?

  (...) & Media Repor przedstawia poglądy i zwyczaje grupy liczącej sobie 680 konsumentów, co sprawia, że jest to jedno z największych badań poświęconych tej tematyce. Lektura raportu nasuwa (...)

 • EUR/USD - dziś decyzja FOMC, ropa i złoto w górę

  (...) Zelandia) - PKB s.a. (r/r) II kw. (2,4%, prognoza 2,5%, poprz 2,6%), 01:50 (Japonia) - Bilans handlu zagranicznego (JPY) sierpień (-567,9 mld, prognoza -541 mld, poprz -268,4 mld), 08:35 (Japonia) - (...)

 • USD słabszy względem reszty walut G10

  (...) wieczornej decyzji FOMC (20:00), mimo że kalendarium we wcześniejszych godzinach zawiera sporo ciekawych pozycji, które w normalnych warunkach mocno rozkręcałyby zmienność. Słabość USD (...)

 • Dziś komunikat FOMC

  (...) na giełdach w USA na dzisiejszej sesji możliwy jest atak na opór w rejonie 2165-2185 pkt. Próba przełamania może się nie udać. W dalszej perspektywie oczekuję spadków. Wsparcie na wykresie (...)

 • Autoprezentacja na imprezach firmowych

  (...) swojemu szefowi z jak najlepszej strony. Nie udawaj jednak kogoś, kim nie jesteś. Nieformalna atmosfera sprzyja autoprezentacji z innej strony. Dostosuj swoje zachowanie do rodzaju wydarzenia, w (...)

 • Pora na corporate wellness

  (...) szóstej już edycji globalnego badania corporate wellness przebadano 1 041 firm reprezentujących 37 krajów. Jego realizacją zajęła się firma Buck Consultants (USA). Dzięki inicjatywie Adama (...)

 • Zarządzanie strategiczne w połączeniu z zarządzaniem przez jakość gwarancją rozwoju organizacji

  (...) wdrożyć i uzyskać dzięki temu wymierne korzyści w postaci: zwiększenia liczby Klientów, powiększenia dochodów, poprawy wyników finansowych, a także tego, co niejednokrotnie pomijamy (...)

 • Inter-Foto - Aparaty cyfrowe i akcesoria.

  Czytaj więcej: Fotografia


strony : [ 1 ]
 
17
wrzesień 2015

wrzesień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2065
CHF 3,8368
USD 3,7129
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.