eGospodarka.pl

 • Zalegasz ze składkami ZUS czy podatkami? Trafisz do rejestru dłużników

  (...) miarę powszechnego, niedrogiego w użytkowaniu i sprawnego systemu wymiany informacji o wiarygodności płatniczej. Nowe regulacje mają uzupełnić obecne rozwiązania określające przepływ (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zaświadczenie o ubezpieczeniu PL-KR 1, poznaj opinie o Fjord Nansen Plecak wyprawowy HIMALAYA 60+10 NEW czy przeglądaj oferty pracy z miasta Szydłowiec.


 • Zmiany w Prawie własności przemysłowej

  (...) konieczność stosowania przez Polskę zapisów Aktu genewskiego Porozumienia haskiego, Traktatu singapurskiego o prawie znaków towarowych, dyrektyw unijnych oraz wyroków Trybunału (...)

 • Smartfony myPhone INFINITY 3G i myPhone INFINITY LTE

  (...) LTE mają identyczną obudowę. Zarówno wyświetlacz, jak i tylna część obudowy zostały pokryte odpornym na zarysowania szkłem Gorilla Glass 3. Cały smartfon robi wrażenie wykonanego ze (...)

 • Idea Cloud do zarządzania firmą od Idea Bank

  (...) nie tylko nowy serwis transakcyjny, ale i szereg narzędzi, które ułatwiają zarządzanie biznesem, przenosząc większość procesów administracyjnych do chmury. Idea Cloud – jak to działa? (...)

 • VIII Targi eHandlu

  (...) W ciągu siedmiu godzin Zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z panoramą rozwiązań dla sektora handlu internetowego jak i poszerzyć swoją wiedzę. Organizatorzy przygotowali (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta III 2015

  (...) w marcu br. Jak podaje Ministerstwo Finansów, oprocentowanie 2-letnich wynosi 2,00% w skali roku. Pozostałe obligacje w pierwszym okresie odsetkowym oprocentowane są odpowiednio: 2,40% dla (...)

 • EUR/USD - w kierunku 1.1440 USD

  (...) - Indeks PMI dla przemysłu, wst. luty (50,1, prognoza 49,5, prognoza 49,7), 16:00 (USA) - Prezes Fed przedstawi półroczny raport nt. polityki monetarnej przed Komisją ds. Usług Finansowych Izby (...)

 • Bezrobocie w Polsce I 2015

  (...) po liczba bezrobotnych zarejestrowanych w systemach tzw. "pośredniaków" sięgnęła 1918,6 tys. osób (w tym 976,3 tys. kobiet), co jest wynikiem o ponad 5 procent wyższym od zanotowanego . W (...)

 • Getin Bank daje 4% na koncie oszczędnościowym

  (...) odkładania środków na koncie lub lokacie deklarowało aż 70-80 procent respondentów cyklicznego Badania Oszczędności Getin Banku. Zdecydowana większość tej grupy (63,5 proc.) korzystała z (...)

 • Ulga prorodzinna na dziecko uzyskujące przychody z najmu

  (...) znalazły się w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej updof) w dwóch miejscach: art. 27f oraz art. 6. Pierwszy ze wskazanych jest tutaj przepisem podstawowym, definiującym (...)

 • Likwidacja działalności gospodarczej opodatkowanej ryczałtem

  (...) jest tożsame z koniecznością zapłaty podatku dochodowego. Dodatkowe obowiązki na ryczałtowców, w związku z , nakłada art. 20 ust. 1 i 6 ustawy o ryczałcie ewidencjonowanym. Pierwsza z (...)

 • Podatek dochodowy gdy sprzedaż ciągła książek (towarów)

  (...) Wnioskodawczyni zajmuje się wydawaniem książek (prowadzi w tym zakresie ) i uzyskuje przychody ze sprzedaży książek drukowanych. Zamierza zawrzeć umowę z dystrybutorem książek, na mocy (...)

 • Pokolenie Y: oczekiwania wobec biznesu a rzeczywistość

  (...) firmy Deloitte wzięło udział ponad 7,8 tys. przedstawicieli pokolenia Y (urodzonych po 1982 roku), zamieszkujących 29 krajów świata. Wszyscy respondenci to absolwenci szkół wyższych (...)

 • Surowe kary dla pijanych kierowców już o krok

  (...) innych ustaw ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz zadośćuczynienie ofiarom wypadków. Zakłada ona, że kierowcy prowadzący pod wpływem alkoholu lub środków odurzających będą (...)

 • Dolar nieco słabszy po wystąpieniu Yellen

  (...) pracy kluczową kwestią pozostaje wzrost płac. W raporcie możemy wyczytać, że tempo wzrostu gospodarczego będzie na tyle duże by w dalszym ciągu przyczyniać się do stopniowego spadku stopy (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski I 2015

  (...) raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera, średnia cena ofertowa za metr kwadratowy mieszkania w stolicy pikuje już od pięciu miesięcy. Niższe okazują się także ceny transakcyjne, które po (...)

 • Systemy informatyczne w biznesie: realne koszty problemów

  (...) z którymi zetknęły się firmy z całego świata Od września 2013 roku do sierpnia 2014 roku specjaliści z firmy KPMG dokonali przeglądu ponad 10 tys. angielskojęzycznych informacji prasowych (...)

 • Koniunktura przemysłowa II 2015

  (...) ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym kształtuje się na poziomie plus 4 (plus 2 w styczniu), wyższym niż w lutym ostatnich sześciu lat. Poprawę koniunktury sygnalizuje 16% (...)

 • Znać Fed lepiej niż sam Fed

  (...) do 470 tys. z 480 tys., jednak spadek jest związany z trudną pogodą w poprzednim miesiącu i nie powinna być brana jako wyznacznik słabnącego popytu. Prezes Fed Janet Yellen ma dziś drugie (...)

 • Składki ZUS z roku na rok coraz wyższe

  (...) na pełen etat pracownika nie może zapłacić mu mniej niż 1750 zł brutto. Oznacza to, że płaca minimalna wzrosła w porównaniu do roku ubiegłego o 70 zł. Takie podniesienie stawki minimalnej (...)

 • Zamówienia publiczne: ABC pytań do SIWZ

  (...) jest niespójny albo w większym lub mniejszym stopniu narusza uczciwą konkurencję i równe traktowanie wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. poprzez ograniczenie dostępu do (...)

 • Skodę Octavię skonfigurujesz na "milion" sposobów

  (...) niezmiernie ciekawie. Na redakcyjny parking zajechała Skoda Octavia w nadwoziu combi z mocnym turbodieslem i napędem na wszystkie łapy. Do widoku Octavii zdążyliście się już przyzwyczaić (...)

 • Standard deweloperski bez definicji

  (...) bardzo różnie rozumiane pojęcie i w zasadzie każdy deweloper oferuje inny standard wykończenia mieszkania, często różny dla poszczególnych lokalizacji. Uniwersalny standard deweloperski (...)

 • S&P500 - kolejne maksimum

  (...) zmian. Na wykresie kontraktów na indeks WIG20 silny opór znajduje się w okolicy 2360-2390 pkt (wykres 1). W krótkim kilkusesyjnym terminie próba przełamania tej bariery nie powinna się udać (...)

 • Programy stażowe szansą dla pracodawcy

  (...) w przyszłości. Pracodawcy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Jak rekrutować do współpracy tych najlepszych? Marta Doraczyńska, Specjalista w Dziale Rekrutacji i Badań Kompetencyjnych (...)

 • Polexim - Producent pasmanterii, dodatków krawieckich, gum, taśm i smyczy, oferta wyrobów.

  Czytaj więcej: Dodatki


strony : [ 1 ] . 2
 
25
luty 2015

luty 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
23
24
25
26
27
28
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1668
CHF 3,8653
USD 3,6649
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.