eGospodarka.pl

 • Odwrócony VAT na komórki trafił do Senatu

  (...) mechanizm odwróconego obciążenia dla niektórych towarów. Mechanizm odwróconego VAT umożliwia przeniesienie obowiązku rozliczenia podatku z dostawcy na nabywcę. Jak przewiduje nowelizacja (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o przesłuchanie świadków testamentu ustnego, poznaj opinie o Plast Team Talerz płaski kwadratowy duży czy przeglądaj oferty pracy z miasta Solec Kujawski.


 • Nowe Prawo o aktach stanu cywilnego: ślub w plenerze, dziecko z obcym imieniem

  (...) nowe Prawo o aktach stanu cywilnego, które między innymi pozwala na zawarcie małżeństwa poza . Obecnie małżeństwo można zawrzeć w innym miejscu jedynie w szczególnych przypadkach. Nowe (...)

 • Sejm: sądy administracyjne do nowelizacji

  (...) wynikiem analizy praktyki orzeczniczej sądów administracyjnych w ramach systemu dwuinstancyjnego sądownictwa administracyjnego. Nowelizacja wprowadza między innymi zmiany dotyczące zwiększenia (...)

 • Sejm zwiększa skuteczność komorników. Przedsiębiorcy protestują

  (...) przyjęcia sprawy spoza swojego rewiru, gdy zaległość w prowadzonych egzekucjach przekraczała 6 miesięcy. Nowelizacja przyjęta przez Sejm określa zaś, że komornik będzie miał obowiązek (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 8/2015

  (...) badania lokalizacyjne i środowiskowe dla wyboru lokalizacji przyszłej elektrowni jądrowej zakończą się najprawdopodobniej w 2017 r. Biznesowo za realizację tej instalacji jest odpowiedzialna (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 8/2015

  (...) energetycznej. Propozycja treści dokumentu ma być opublikowana w przyszłym tygodniu. Jeszcze nie wiadomo, czy w projekcie będzie propozycja wspólnych zakupów gazu (o co zabiega Polska).Obecnie (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 8/2015

  (...) w USA wzrosła o 0,2 proc. m/m, a wykorzystanie mocy produkcyjnych w USA utrzymało się w styczniu br. na grudniowym poziomie 79,4 proc. Według Urzędu Statystyki Rynku Pracy wskaźnik cen (...)

 • Niestraszna kontrola podatkowa z urzędu skarbowego

  (...) różne. Jedni twierdzą, że urząd skarbowy jest wyspecjalizowaną jednostką mającą na celu zniechęcanie Podatnika do prowadzenia jakiejkolwiek działalności, inni z kolei zauważają, że o (...)

 • Kiedy kupować tanie bilety lotnicze?

  (...) Azji z pięciomiesięcznym wyprzedzeniem Globtroterzy, którzy chcą odwiedzić Amerykę Północną lub Azję, powinni zacząć rozglądać się za biletami już na pięć miesięcy przed planowanym (...)

 • Citroen DS3 1.6 THP może uwieść

  (...) Spirit) nawiązuje do legendarnego DS-a, ale tak naprawdę ten mały wariat nie ma za wiele wspólnego ze swoim wielkim przodkiem. W jego żyłach, a już szczególnie w opisywanej wersji płynie (...)

 • Kupno mieszkania w Krakowie? 300 tys. zł to niewiele

  (...) na nim położone w prestiżowej okolicy, ale i wiele mieszkań w blokach z wielkiej płyty. Największą popularnością wśród kupujących cieszą się mieszkania w dzielnicach położonych po (...)

 • Kredyt we frankach? Czas na pozew

  (...) frankach pułapką finansową? Decyzja Szwajcarskiego Banku Centralnego o rezygnacji z utrzymywania kursu franka na poziomie 1,2 wobec euro wywołała falę nieszczęść dla . W efekcie kurs franka (...)

 • Piranus, Poznań - Agencja reklamowa - reklama www, zdjęcia reklamowe, poligrafia, reklama świetlna.

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ]
 
22
luty 2015

luty 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
23
24
25
26
27
28
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1800
CHF 3,8781
USD 3,6895
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.