eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Najlepsze lokaty I 2015 - oferty bez gwiazdek

  (...) oprocentowanych lokat dostępnych dla każdego klienta, bez względu na wcześniejsze kontakty z danym bankiem, nawet jeśli nie spełnia już kryterium „tylko nowy klient”. W rankingu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WO, poznaj opinie o Roca Hall A342628..0 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Brzesko.


 • Kursy walut 05-09.01.15

  (...) w sektorze pozarolniczym USA przybyło 252 tys. nowych miejsc pracy przy prognozie na poziomie 240 tys. Dodatkowo dane za poprzednie dwa miesiące zostały zrewidowane w górę o 50 tys. Stopa (...)

 • CES 2015: ASUS Zenbook UX305 i ASUS VivoMini

  (...) przedstawiciel rodziny popularnych Zenbooków. Ten ultracienki notebook o grubości 12,3 mm waży 1,2 kg, co czyni urządzenie bardzo mobilnym. W smukłej aluminiowej obudowie znajduje się (...)

 • Branża motoryzacyjna 2014: 5 najważniejszych liczb

  (...) pracy Tyle właśnie nowych stanowisk pracy może przynieść powstanie nowej fabryki Volkswagena we Wrześni. Nowy zakład ma produkować ok. 70 tys. nowych Crafterów rocznie, co - według (...)

 • Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej podpisana

  (...) cywilnego W dniu 5 grudnia 2014 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał ustawę z dnia 28 listopada 2014 roku – . Od dnia 1 stycznia 2015 r. wszystkie zdarzenia z zakresu stanu cywilnego (...)

 • Kroll Ontrack: odzyskiwanie danych w 2014

  (...) i jak je odzyskiwano? Raport wskazuje, że w minionym roku uwaga mediów skupiała się na problemach dotyczących naruszenia bezpieczeństwa cyfrowych danych. Kwestie te znalazły swoje (...)

 • Nowa Telefonia naruszała prawa konsumentów

  (...) telekomunikacyjny kierujący swoją ofertę do klientów indywidualnych z całej Polski. UOKiK przyjrzał się jego działalności. Postępowanie, które rozpoczęło się w styczniu minionego roku (...)

 • Wynagrodzenie za grudzień w PIT 2014 czy 2015?

  (...) o pracowników uzyskujących przychody z t (bądź stosunków pokrewnych) ale także z zawartych (a więc tzw. działalności wykonywanej osobiście). Załóżmy dla przykładu, że Pani Agnieszka (...)

 • Volvo S60 Cross Country: uterenowiony sedan

  (...) Cross Country to nowatorskie połączenie sedana i auta terenowego. Ten samochód swoją premierą otwiera nowy segment na rynku motoryzacyjnym. Wypełni on niezagospodarowaną dotychczas niszę i (...)

 • Sprzedaż mieszkania bez podatku dochodowego - wskazówki dla kupującego

  (...) daniny w wysokość 19 proc. od dochodu. Natomiast nie jest opodatkowana sama zaliczka. Można zatem podpisać umowę przedwstępną, otrzymać cześć pieniędzy i poczekać z przeniesieniem (...)

 • Zwolnienie podmiotowe z VAT gdy usługi ubezpieczeniowe

  (...) Wnioskodawca prowadzi od 1995 roku w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego, polegającego na sprzedaży na rzecz osób fizycznych i prawnych. W ramach wykonywanych czynności dokonuje on (...)

 • EUR/USD - możliwe odbicie

  (...) - Sprzedaż detaliczna (0,1%, prognoza 0,2%, poprzednio 0,4%), 02:30 (Chiny) - Inflacja CPI (r/r) grudzień (1,5%, prognoza 1,5%, poprzednio 1,4%), 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa s.a (...)

 • Dolar traci na wartości w oczekiwaniu na dane z USA

  (...) pozostaje dobra, to jednak dzisiejszy słabszy niż oczekiwano odczyt mógłby stać się symptomem do chwilowego skokowego odreagowania na dolarze. Silny trend wzrostowy na USD trwa, jednak jeśli (...)

 • Sezam w Banku BPH: teraz kredyt uzyskasz on-line

  (...) z systemu Sezam mogą otrzymać on-line kredyt gotówkowy oraz kartę kredytową. Dzięki nowej funkcjonalności złożenie wniosku zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Po zapoznaniu się z (...)

 • Świadczenie rodzicielskie w 2016 roku już dla wszystkich rodziców

  (...) osoby opłacające składki, czyli matki i ojcowie zatrudnieni na umowach o pracę oraz na zleceniach (o ile opłacają dobrowolne składki). Od przyszłego roku wsparcie finansowe przez rok po (...)

 • Strefa euro wychodzi z kryzysu

  (...) z kryzysu w ma być pnący się w górę eksport. Prognozy wskazują, że w bieżącym roku będzie on wyższy o 3,7%, a w nadchodzących latach nawet o 4% w skali roku. Za tak dobre statystyki (...)

 • Zrozumieć polski system emerytalny

  (...) Do 1999 roku w Polsce obowiązywał repartycyjny system emerytalny, który opierał się na założeniu, zgodnie z którym ze składek pobieranych od osób pracujących wypłacane były świadczenia (...)

 • Ranking lokat terminowych - styczeń 2015

  (...) ranking lokat bankowych Podobnie jak w grudniu będziemy porównywać lokaty przeznaczone dla nowych klientów, lokaty, które można założyć z nowych środków oraz lokaty „standardowe” (...)

 • WIG20 - podwójne dno

  (...) się formacja podwójnego dna. W kilkusesyjnej perspektywie możliwa jest kontynuacja odbicia i atak na opór w rejonie 2390pkt. (wykres 1). Realizacja takiego scenariusza oddali w późniejszym (...)

 • Nowe monitory BenQ – dla graczy i profesjonalistów

  (...) 27-calowy monitor o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440) z 1 ms (GTG) czasem reakcji matrycy i częstotliwością odświeżania 144 Hz. Grę usprawnią takie funkcje jak Flicker-free, Low Blue Light (...)

 • Umowy cywilnoprawne: jak je zawierać z pracownikami?

  (...) umowy cywilnoprawnej jest obejście przepisów prawa pracy, w tym w szczególności dotyczących czasu pracy i godzin nadliczbowych, umowa taka zostanie uznana za pozorną, a zadania wykonane w jej (...)

 • Giełdy w Europie: lekkie spadki

  (...) wynikać po części ze słabych danych dotyczących produkcji przemysłowej z Niemiec oraz z Francji. Produkcja przemysłowa w Niemczech (wyrównana sezonowo) w listopadzie 2014 r. spadła o 0,1% w (...)

 • Przelewy Elixir w XII i całym 2014 r.

  (...) rozliczonych zostało przeszło 1,6 mld transakcji na kwotę 4 bln zł. To więcej niż w 2013 r., kiedy zrealizowano 1,5 mld przelewów o wartości ponad 3,8 bln zł. Największą dzienną liczbę (...)

 • Citroen C4 Cactus 1.2 PureTech Shine może nieco rozczarować

  (...) Przód przypominający nieco C3 Picasso. Kabina, której bliżej designem do crossoverów. A wszystko to ubrane w dość niecodzienne „szatki”. jest zapowiedzią rewolucyjnych zmian, jakie już (...)

 • Mieszkania dwupokojowe: co oferują deweloperzy?

  (...) Investment W inwestycji Wieża B w Katowicach przy ul. Chorzowskiej na128 mieszkań aż 66 to lokale dwupokojowe o metrażach 39 - 43 m kw. Obecnie w sprzedaży jest 19 takich mieszkań, w tym (...)

 • SPA-Solutions - Grzejniki, kabiny prysznicowe. Gdańsk.

  Czytaj więcej: Wyposażenie


strony : [ 1 ]
 
9
styczeń 2015

styczeń 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2837
CHF 3,5663
USD 3,6252
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.