eGospodarka.pl

 • NIK sprawdzi kształcenie lekarzy

  (...) przeprowadzonej przez NIK, jednym z czynników zmniejszających dostępność pacjentów do świadczeń zdrowotnych jest niedobór personelu medycznego, jednocześnie jednak istnieje duże (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Odpowiedź na pozew w sprawie nawiązania stosunku pracy, poznaj opinie o Roca Victoria 56x46 cm A325393007 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nowa Dęba.


 • KDPW podsumowuje 2014 rok

  (...) izba rozliczeniowa zgłosiła do Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o poszerzenie autoryzacji w zakresie rozliczanych instrumentów. Wniosek dotyczył denominowanych w euro instrumentów z rynku (...)

 • Kampania UOKiK "Takie prawo, że można"

  (...) w życie ustawa o prawach konsumenta. Nałożyła ona liczne obowiązki na przedsiębiorców a także uprawnienia dla kupujących. Dzięki nowemu prawu konsumenci będą bardziej chronieni (...)

 • Smartfon Acer Liquid Z410 z obsługą 4G LTE

  (...) procesor 64-bitowy i obsługa łączności 4G LTE (Kat. 4) pozwalają na szybkie przeglądanie sieci, przesyłanie strumieniowe i pobieranie danych w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki mocnemu (...)

 • EUR/USD - test dna z 2010 roku

  (...) - Indeks PMI dla przemysłu (52,0, prognoza 52,1, poprzednio 52,0), 10:30 (Strefa Euro) - Indeks Sentix, styczeń (0,9, prognoza -1,0, poprzednio -2,5), 14:00 (Niemcy) - Inflacja CPI, wst. (r/r) (...)

 • Volvo V40 Cross Country T4 AWD Summum wyjątkowo urodziwe

  (...) tradycję poprzednich „Crossów”. Z jedną małą różnicą. Tym razem inżynierowie szwedzkiej marki postawili na hatchbacka, a nie kombi, jak to zwykle bywało. Czym jednak CC różni się do (...)

 • Internet w Polsce IX–XI 2014

  (...) dostęp do Internetu – wśród nich 49 proc. to mężczyźni. Najliczniejszą grupę wiekową użytkowników sieci stanowią osoby w wieku 25 – 39 lat (39 proc.), następnie w wieku 40 – 59 lat (...)

 • EURUSD naruszył minimum z 2010 roku

  (...) chce głosować więcej Greków niż na obecnie rządzącą Nową Demokrację. Taki stan rzeczy wprowadza dodatkową nerwowość na rynkach finansowych. Coraz więcej mówi się ponownie o tzw (...)

 • Papierowe formularze PIT do końca stycznia 2015 r.

  (...) się firm z organami skarbowymi. Od początku tego roku głównym kanałem przekazywania formularzy dotyczących podatków ma być Internet. Od tej reguły są jednak wyjątki, jako że małe firmy (...)

 • Brak opisu na dowodzie księgowym a koszty podatkowe

  (...) usługi, należy sprecyzować, na czym w konkretnym stanie faktycznym usługa ta polegała, jaki był jej charakter, treść i co stanowiło ich przedmiot. Zgodnie z ogólną zasadą wyrażoną w (...)

 • Pierwotny rynek mieszkaniowy: podsumowanie 2014 i prognozy 2015

  (...) W 2014 roku sprzedaż mieszkań deweloperskich osiągnie z całą pewnością wynik o co najmniej kilkanaście procent wyższy od rekordowego rezultatu z 2007 roku – zauważa Jarosław Jędrzyński (...)

 • Niemiecka emerytura bez podatku dochodowego w Polsce?

  (...) Wnioskodawca mieszka w Polsce. Posiada obywatelstwo polskie i niemieckie. Od 2013 r. otrzymuje emeryturę z Niemiec. Jest ona świadczeniem z obowiązkowego systemu ubezpieczeń socjalnych w (...)

 • Skala podatkowa formą opodatkowania działalności gospodarczej 2015

  (...) z firmy to 20 styczeń danego roku podatkowego. W roku 2015 przypada on we wtorek. Przedsiębiorcy do wyboru mają aż cztery formy opodatkowania: zryczałtowane w postaci i a także i skalę (...)

 • E-konsument lepiej chroniony

  (...) ona liczne obowiązki na przedsiębiorców a także uprawnienia dla konsumentów - zwłaszcza tych kupujących przez Internet. E-konsument powinien być bowiem bardziej chroniony ze względu na (...)

 • Europejskie indeksy na czerwono

  (...) nastroje nie opuszczają chińskich inwestorów. Dzisiejsza sesja na giełdzie w Shanghaju jest pierwszą sesją w tym roku, ze względu na święto Nowego Roku, które trwało w Chinach również w (...)

 • Kredyt konsumpcyjny: kredytobiorcy płacą terminowo

  (...) regulowania zobowiązań z tytułu znajduje się na całkiem dobrym poziomie i nie ulega żadnym, poważniejszym wahaniom mimo znacznego ożywienia w sprzedaży kredytów gotówkowych i ratalnych, a (...)

 • Kiedy decyzja administracyjna podlega wykonaniu?

  (...) myśl art. 130 par. 1 kodeksu postępowania administracyjnego, przed upływem terminu do wniesienia odwołania decyzja nie podlega wykonaniu. Wniesienie odwołania wstrzymuje wykonanie decyzji – (...)

 • S&P500 - spadkowa piątka, czas na korekcyjne odbicie

  (...) charakteryzować niskimi obrotami. Spadki w USA mogą doprowadzić do spadków na naszym rynku w rejon grudniowego dołka (wykres 1), pierwsza próba jego przełamania może się nie powieść. W (...)

 • Grozi Ci zwolnienie z pracy? - 6 symptomów

  (...) mogą świadczyć o tym, że zostaniesz nawet w gospodarce, która wydaje się, że jest stabilna: Spółka nie zarabia pieniędzy, a wręcz generuje straty, a jej udział w rynku spada lub (...)

 • Skanska buduje Maraton w Poznaniu

  (...) 6 pięter oraz dwie kondygnacje podziemne, na których powstanie ponad 300 miejsc parkingowych. Plany dotyczące pierwszego etapu inwestycji zakładają powstanie części podziemnej oraz ponad 13 (...)

 • Co proponuje rynek pracy 2015?

  (...) roku będziemy mieć do czynienia ze w sektorach związanych z produkcją, nowymi technologiami, IT, energetyką, medycyną czy motoryzacją. Związane jest to z dynamicznych rozwojem tych branż, a (...)

 • Kurs EUR/USD najniżej od 9 lat

  (...) ECB, gdzie zasugerował kolejne kroki banku w sferze skupu aktywów, był do zdyskontowania dopiero dziś. Przez weekend doszedł do tego artykuł niemieckiego Der Spiegel, mówiący że Berlin jest (...)

 • Prawo do zachowku: kiedy jest uzasadnione?

  (...) zasady ustawowego dziedziczenia. Natomiast przez spadkodawcę pozwala definitywnie rozstrzygnąć, kto zostanie właścicielem dóbr po jego śmierci. Przy sporządzaniu testamentu należy mieć na (...)

 • Przyjaznybiling - Platforma programowa umożliwiająca zdalny biling rozmów telefonicznych na podstawie danych dostarczonych przez klienta.

  Czytaj więcej: Telefonia


strony : [ 1 ]
 
5
styczeń 2015

styczeń 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3008
CHF 3,5792
USD 3,5975
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.