eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Wydłużenie terminu płatności w wyniku opóźnienia w przesłaniu dokumentów przewozowych

  (...) z którą do kancelarii prawnej zwrócił się klient. Zawarł umowę na dostawę towaru z przewoźnikiem, który zrealizował ją terminowo i wystawił fakturę w dniu dostarczenia towaru. W (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-UA 7, poznaj opinie o TaoTao Pędy bambusa - paski czy przeglądaj oferty pracy z miasta janów lubelski.


 • Wypłacono pierwsze świadczenia wspierające

  (...) m.in.: Kto może starać się o świadczenie wspierające? Jak obliczana jest wysokość świadczenia wspierającego? W jaki sposób można złożyć wniosek o świadczenie wspierające? Ustawa o (...)

 • Branża edukacyjna ma 280 mln zł zaległości

  (...) m.in.: Jakie długi mają szkoły? Jakie zadłużenie mają korepetytorzy? Skąd biorą się problemy branży edukacyjnej? Z danych GUS wynika, że w ubiegłym roku funkcjonowało 14,1 tys (...)

 • Ochrona konsumentów. Oto rekomendacje ECC-Net na lata 2024–2029

  (...) m.in.: Jakie zmiany w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa zakupów online proponuje ECC-Net? Jak zwiększyć ochronę konsumentów przed sztuczną inteligencją? Jak ulepszyć przepisy, żeby (...)

 • Rynek mieszkań na wynajem z rekordem

  (...) m.in.: Jaką pulę mieszkań na wynajem zaoferowali w minionym roku inwestorzy instytucjonalni? Ile mieszkań na wynajem zostanie oddanych do użytkowania do końca 2024 roku? Jakie zmiany (...)

 • Najlepsi pracodawcy 2024 według Polaków

  (...) Randstad Employer Brand Research. Ankietowani oceniają firmy na podstawie wielu czynników, które według nich w największym stopniu decydują o atrakcyjności pracodawcy, takich jak: sytuacja (...)

 • Zakupy online: tak, ale nie za wszelką cenę

  (...) m.in.: Co decyduje o wyborze sklepu internetowego? W jaki sposób Polki i Polacy płacą za ? Jakie są powody wyboru danej formy ? Autopay realizuje swoje badania nad podejściem Polek i (...)

 • Parki handlowe biorą wszystko

  (...) m.in.: Jak dużą powierzchnię zajmują całkowite zasoby w Polsce? Jakie marki zadebiutowały na rodzimym rynku? Na jakim poziomie kształtują się czynsze bazowe w najlepszych centrach (...)

 • Wyczekiwanie na raport inflacyjny z USA

  (...) konsumpcyjne w Stanach Zjednoczonych gwałtownie wzrosły, po tym jak w całym ubiegłym roku obserwowaliśmy dość dynamiczny proces dezinflacyjny. Kwietniowy odczyt prawdopodobnie również (...)

 • Mercedes-Benz CLA 250 e Shooting Brake da się lubić

  (...) Brake jest czymś więcej, co podkreśla już sama nazwa. Rezygnacja ze słów „wagon” czy „tourer” ma uwydatniać te różnice. Najwięcej mówi jednak sama sylwetka, która posiada spore (...)

 • Fototapeta.com.pl - Fototapety na zamówienie - plakaty, reprodukcje na wymiar, obrazy, tapety, fototapety, naklejki naścienne.

  Czytaj więcej: Sztuka


strony : [ 1 ]
 
14
maj 2024

maj 2024
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2812
CHF 4,3737
USD 3,9701
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.