eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Badania internetu Gemius/PBI I 2024

  (...) Styczniowe wyniki badania Mediapanel bez zmian na miejscu lidera, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów znów widzimy Grupę Google z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PCC-1, poznaj opinie o Oras SAFIRA Bateria umywalkowa z rączką Bidetta 1008 czy przeglądaj oferty pracy z miasta strzelin.


 • Monitor AOC GAMING Q27G4X

  (...) przy 180 Hz Matryca w Q27G4X mierzy 27 cali i wyświetla obraz w rozdzielczości Quad HD. Oznacza to, że zagęszczenie pikseli tego modelu wynosi 109 PPI. Dzięki wysokiemu odświeżaniu ekranu (180 (...)

 • Rynek biurowy w Warszawie IV kw. 2023: mała podaż, stały popyt

  (...) m.in.: Jakie były zasoby warszawskiego rynku biurowego na koniec 2023 roku? Jaki jest popyt na powierzchnie biurowe w Warszawie? Jaki był wolumen budowanej powierzchni na koniec IV kw. 2023 roku? (...)

 • Kto zapłaci za randkę i kolację walentynkową?

  (...) m.in.: Kto najczęściej planuje celebrować tegoroczne Walentynki? Na kim zdaniem Polaków spoczywa pokrycie kosztów randki lub kolacji walentynkowej? Z jakich prezentów na cieszymy się (...)

 • Ceny pączków rosną, ale zadłużenie cukierni też

  (...) m.in.: Ile kosztuje pączek w 2024 roku? Jakie zadłużenie mają producenci pieczywa i ciastek? Jakie długi mają sprzedawcy wyrobów ciastkarskich? Na koniec 2023 roku zaległości miało 948 (...)

 • Wynajem długoterminowy i Rent a Car w 2023 r.

  (...) m.in.: Jak prezentowała się w ostatnim czasie sprzedaż nowych samochodów? Jakie rodzaje napędów dominowały w ? W jakim tempie rośnie rynek wynajmu długoterminowego aut w Polsce? Jakie (...)

 • W Tłusty Czwartek 2024 zjemy pączki warte tyle co 391 mieszkań

  (...) ciepłe uczucia. Któż bowiem nie skorzysta z okazji, aby uraczyć się świeżym, aromatycznym i cieszącym oko pączkiem? Tradycja nakazuje, aby tego dnia trochę sobie pofolgować. Nawet więcej! (...)

 • Nowe Centrum Łodzi z inwestycją Flow

  (...) zagospodarowania Nowego Centrum Łodzi – największej tego typu inwestycji w Europie Środkowej, która łączy biznes, handel, kulturę oraz transport. Flow uzupełni istniejącą tkankę miejską (...)

 • Wzrosły wydatki na reklamę telewizyjną

  (...) m.in.: Co wywarło szczególny wpływ na dynamikę wpływów reklamowych stacji telewizyjnych? Ile czasu średnio spędzamy przed ekranami telewizorów? Która z naziemnych stacji telewizyjnych (...)

 • Kodak Express - Cyfrowe Laboratorium Fotograficzne, zdjęcia przez Internet, z negatywów, aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych, zdjęcia do dokumentów w 7 minut, skanowanie negatywów na CD, baterie, filmy, karty pamięci, albumy, ramki.

  Czytaj więcej: Laboratoria


strony : [ 1 ]
 
8
luty 2024

luty 2024
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3449
CHF 4,6166
USD 4,0292
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.