eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Ochrona konsumentów a manipulacyjne strategie w interfejsach bankomatów

  (...) i saldo", konsument naraża się na dodatkową opłatę za weryfikację stanu konta. Natomiast, jeśli chce wypłacić pieniądze bez sprawdzania salda, musi wybrać "Inne usługi". Ta zmiana w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o eksmisję z lokalu mieszkalnego, poznaj opinie o Merida Crossway 8 model 2007 czy przeglądaj oferty pracy z miasta szubin.


 • Ceny mieszkań w 2023 roku wzrosły przeciętnie o 13%

  (...) m.in.: Jak kształtowały się ceny mieszkań w 2023 roku? Jakie czynniki miały wpływ na ożywienie na rynku mieszkaniowym w ubiegłym roku? Jakie było oprocentowanie kredytów hipotecznych w (...)

 • Fakty i mity na temat branży deweloperskiej

  (...) postanowili się rozprawić i zestawić je z realiami eksperci z Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Marże deweloperskie niczym róg obfitości „Tłuste zyski deweloperów, marże na (...)

 • Magicy, działkowcy i farbowane lisy, czyli jak importerzy omijają przepisy CBAM

  (...) rozporządzeniu znalazł się art. 27 ( „Obchodzenie przepisów” ). Najpierw Parlament i Rada uczciwie ostrzegły, że „Komisja podejmuje działania (…) by przeciwdziałać praktykom (...)

 • Ceny ofertowe nowych mieszkań w XII 2023

  (...) był liderem podwyżek średniej ceny metra kwadratowego – przypomina Marek Wielgo, ekspert portalu RynekPierwotny.pl. Po szalonym trzecim kwartale, w którym średnia cena metra kwadratowego (...)

 • Przemysł rozczarował w końcówce roku

  (...) optymizmem. PMI za grudzień potwierdza, że przedwczesny był entuzjazm ekonomistów, co do poprawy koniunktury w przemyśle, a co za tym idzie wyraźnego odbicia w tej branży. PMI spadł z poziomu (...)

 • Postanowienia noworoczne robi 76% Polaków

  (...) Polaków chce w 2024 roku schudnąć, 28% chce zdrowo się odżywiać, a 26% planuje uprawiać sport. Takie postanowienia częściej formułują kobiety. Prawie ¼ Polaków (24%) nie ma żadnych (...)

 • Chińskie dane otwierają nowy rok

  (...) Global wzrósł do 50,8 na koniec 2023 r. z 50,7 w listopadzie, co daje najlepszy wynik od 4 miesięcy. Podana liczba przewyższyła prognozę analityków, która oscylowała wokół pułapu 50,4 (...)

 • Volvo XC90 B5 AWD - bardzo udany suv premium

  (...) w praktyce? Ekologiczne lobby pociąga za sznurki w taki sposób, że udane układy spalinowe ustępują miejsca tym elektrycznym. Nietrudno odnieść wrażenie, że dzieje się to trochę na siłę. (...)

 • FERS - jakie nabory w 2024 roku?

  (...) rozwojowe 4.0.” to pierwszy nabór ogłoszony w ramach FERS. Budżet konkursu w wysokości niemal 34 mln zł będzie przeznaczony na wsparcie obecnych w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) firm (...)

 • Ascen Sp. z o.o. - Dystrybutor firmy Ascential Software w Polsce. Oferuje narzędzia do integracji, analiz, czyszczenia, przetwarzania i zarządzania danymi.

  Czytaj więcej: Firmy


strony : [ 1 ]
 
2
styczeń 2024

styczeń 2024
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3434
CHF 4,6596
USD 3,9432
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.