eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Uwaga na złośliwy kod w grach mobilnych

  (...) firmy ESET zaobserwowali szereg fałszywych aplikacji i gier na platformie Android, za pośrednictwem których atakujący rozprzestrzeniają adware (wyświetla reklamy bez zgody użytkownika) i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument TYT-2A, poznaj opinie o Lidl Maribel Sos do deserów truskawkowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta trzebinia.


 • Podwyżka myta w Niemczech od 1 grudnia 2023. Jak wpłynie to na branżę transportową?

  (...) to efekt unijnej dyrektywy, dotyczącej wprowadzenia opłat za korzystanie z dróg w zależności od stopnia emisji CO2. Podwyżkę za myto mogą odczuć konsumenci Szacuje się, że dla (...)

 • Nastroje konsumenckie najlepsze od początku pandemii

  (...) An NIQ Company, czyli syntetyczny wskaźnik ilustrujący aktualne nastroje Polaków w zakresie postaw konsumenckich, w listopadzie 2023 r. wyniósł -1,3, co oznacza wzrost o 3,3 jednostki w stosunku (...)

 • Kredyty mieszkaniowe - rekordowy październik 2023

  (...) m.in.: Jakie kredyty z największymi wzrostami w październiku 2023? Jakie są główne źródła rekordowej wartości kredytów mieszkaniowych? Które kredyty charakteryzują się najwyższą (...)

 • Więcej ogłoszeń o sprzedaży mieszkań w X 2023

  (...) m.in.: W których miastach ceny mieszkań wzrosły w październiku? Jakie są różnice miedzy cenami ofertowymi i transakcyjnymi? Jakie oprocentowanie kredytów hipotecznych proponują obecnie (...)

 • W jakie nieruchomości komercyjne lokują kapitał inwestorzy?

  (...) mówi: „nie trzymaj wszystkich jajek w jednym koszyku”. Zabezpieczyć kapitał możemy poprzez szeroko rozumianą dywersyfikację tj. podzielenie portfela na różne klasy aktywów. Rozproszenie (...)

 • Portfel studenta coraz chudszy

  (...) wynika, że w 2020 r. student potrzebował miesięcznie 2 652 zł na pokrycie niezbędnych kosztów. W tym czasie płaca minimalna wynosiła 2 600 zł brutto, czyli 1920,62 zł netto, a przeciętna (...)

 • Rusza budowa ATAL Idea Swarzędz

  (...) której realizację przewidziano w trzech etapach. W I etapie powstanie 128 mieszkań w cenach od 8 500 do 11 000 zł za mkw. w stanie deweloperskim. Wykończenie „pod klucz” w programie ATAL (...)

 • Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

  (...) cena mieszkania dwupokojowego w Warszawie wynosiła w październiku ok. 733 tys. zł. To wzrost o 27 proc. licząc rok do roku. A mimo to, klientów nie brakuje. Wręcz przeciwnie, coraz więcej (...)

 • Regulacje budują zaufanie do AI

  (...) reakcją, na równi z zainteresowaniem, była obawa. Media długo zastanawiały się, czy mechanizmy oparte na odbiorą pracę ludziom i czy będą w stanie działać niezależnie od ludzkiej (...)

 • Gigant Sound - Letus - Techniczna obsługa imprez estradowych: nagłośnienie, oświetlenie, sceny, ekrany.

  Czytaj więcej: Organizacja imprez


strony : [ 1 ]
 
30
listopad 2023

listopad 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3492
CHF 4,5510
USD 3,9810
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.