eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Na rynku najmu w Polsce ścisk jak nigdzie w Europie

  (...) w za małym mieszkaniu – tak wynika szacunków HREIT opartych o dane Europejskiego Urzędu Statystycznego za 2022 rok. To nie tylko wynik znacznie gorszy niż przed rokiem, ale też najgorszy w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o uchylenie kary porządkowej, poznaj opinie o Korr 2218 czy przeglądaj oferty pracy z miasta chełm.


 • 5G Ultra Plus od 12 czerwca

  (...) agregacji 3 pasm – dwóch w technologii 5G (2600 MHz i 2100 MHz) oraz dodatkowo warstwy 4G (1800 MHz). Dla użytkowników oznacza to światłowodowy komfort korzystania z internetu w codziennych (...)

 • Na konta i subkonta w ZUS trafiło 450 mld zł

  (...) zł zwiększył się kapitał na kontach ubezpieczonych. Dla porównania zeszłoroczny przyrost wyniósł niemal 281 mld zł. Zakończył się już proces waloryzacji rocznych: składek (...)

 • Parki handlowe wyhamowały, biura spowolniły

  (...) nie napawają optymizmem. Jednak jest to stan przejściowy. Nasz rynek posiada stabilne podstawy, a inwestorzy dużą zdolność adaptacyjną, co potwierdzają wyniki ubiegłych lat. Przyjrzyjmy się (...)

 • Kary za naruszanie przepisów RODO są wysokie

  (...) może wynieść do 20 mln EUR, lub 4 % całkowitego rocznego światowego obrotu przedsiębiorstwa z poprzedniego roku. W praktyce nakładane kary nie są wymierzane w maksymalnej wysokości, choć (...)

 • GUS: mieszkania i budynki niemieszkalne w I kw. 2023

  (...) miesiącach 2023 r. oddano do użytkowania 55,4 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 5,3 mln m2 oraz liczbie izb równej 220,1 tys. W porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego (...)

 • Czy czeka nas przełomowy tydzień?

  (...) że Fed wstrzyma się z podwyżką stóp procentowych ale jednocześnie utrzyma restrykcyjne stanowisko. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest „jastrzębia” pauza. Rynek futures zakłada (...)

 • Czym jest przedawnienie długu? Jakie są terminy przedawnienia?

  (...) m.in.: Czym jest przedawnienie długu? Jakie są terminy przedawnienia poszczególnych roszczeń? Kiedy bieg przedawnienia długu można przerwać? Czy można odzyskać przedawniony dług? Z (...)

 • Czy Unia Europejska wpływa na codzienne życie obywateli?

  (...) m.in.: Jakie działania Unii Europejskiej zdobywają uznanie w oczach jej obywateli? Jakich wartości powinien ich zdaniem bronić Parlament Europejski? Czy Polacy są zadowoleni z ? Parlament (...)

 • Agencja Artron s.c. - Oferuje obsługę i organizację konferencji, imprez estradowych i teatralnych oraz wyposażanie sal w systemy audiowizualne i nagłośnienie. Gdańsk.

  Czytaj więcej: Organizacja imprez


strony : [ 1 ]
 
12
czerwiec 2023

czerwiec 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4366
CHF 4,5623
USD 4,1169
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.