eGospodarka.pl

 • BEPS 2.0 - wpływ nowych regulacji na polskich podatników

  (...) Drugi filar pakietu BEPS 2.0 wprowadzi liczne zasady dotyczące minimalnego opodatkowania dochodu. Zmiany będą dotyczyć umów o unikaniu opodatkowania, a część ma być wdrożona do krajowego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny księgowa, księgowy, poznaj opinie o Merida MATTS TFS X-EDITION model 2008 czy przeglądaj oferty pracy z miasta śrem.


 • Budowa LCube Rzeszów Airport zakończona

  (...) zakończył realizację projektu LCube Rzeszów Airport. Inwestycja, której budowa rozpoczęła się w 2021 roku, powstała na działce o powierzchni 5,5 ha. Nowy park przemysłowo-magazynowy ma (...)

 • Odwrócona hipoteka w Polsce 2010-2022

  (...) która polega na wypłacaniu klientowi dożywotniej renty przez instytucję finansową w zamian za przeniesienie na nią prawa własności nieruchomości. Klient w umowie notarialnej zostaje (...)

 • Ochrona konkurencji - nowelizacja ustawy weszła w życie

  (...) i konsumentów związana jest z implementacją Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2019/1 z 11 grudnia 2018 r. (Dyrektywa ECN+). Ma ona na celu nadanie organom ochrony konkurencji państw (...)

 • Wynagrodzenia specjalistów: które branże i zawody gwarantują wysokie zarobki?

  (...) m.in.: Na jakich stanowiskach specjalistycznych można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie? Jakie zarobki otrzymują specjaliści ds. ESG, a jakie analitycy biznesowi? Jakie są nastroje (...)

 • Rozwój zawodowy: pracownicy chcą szkoleń

  (...) m.in.: Którzy pracownicy mogą liczyć na szkolenia? Jakie są nasze opinie na temat podwyższania kompetencji zawodowych online? Jak zmieniły się w ciągu ostatnich lat potrzeby szkoleniowe (...)

 • W IV 2023 tylko kredyty inwestycyjne na minusie

  (...) m.in.: Jakie kredyty firmy zaciągały w w kwietniu 2023? Jakie branże zadłużały się najczęściej? Jaka była jakość portfeli kredytów dla firm? W kwietniu 2023 r. banki udzieliły o (...)

 • Kurs EUR/USD poniżej 1,07 USD

  (...) Oceanii brak było dziś jakiejś dominującej tendencji. Japoński Nikkei, który wczoraj zaliczył na chwilę swój najwyższy od 1990 roku poziom, rósł dziś o 0,3 proc., ale pozostawał (...)

 • Kogo dotyczy dyrektywa NIS 2?

  (...) m.in.: Kogo dotyczy dyrektywa NIS 2? Jakie są wymagania wobec organizacji, których dotyczą nowe przepisy? W jaki sposób będą egzekwowane nowe regulacje? Dyrektywa NIS 2 to odpowiedź Unii (...)

 • Na rynek najmu powróciły wzrosty cen

  (...) m.in.: Jakie były stawki najmu w kwietniu 2023? Jaka jest rentowność inwestycji w mieszkania na wynajem? Co będzie tańsze - rata Bezpiecznego kredytu czy najem? Na wzrost kosztów najmu w (...)

 • Rynek turystyki odżywa, podróże służbowe także

  (...) m.in.: Czy popyt na podróże wypoczynkowe będzie się utrzymywał? Co w bardzo znacznym stopniu przyczyniło się do wzrostów turystyki globalnej? Które destynacje cieszą się największą (...)

 • Nowe obowiązki sklepów on-line: dyrektywa cyfrowa

  (...) I Rady (UE) 2019/770 z dnia 20 maja 2019 r. W sprawie niektórych aspektów umów o dostarczanie treści cyfrowych i usług cyfrowych została zaimplementowana do polskiego porządku prawnego z (...)

 • Drew-Rem - Tartak oferujący suchą tarcicę dębową, bukową, olchową. Usługowe suszenie tarcicy. Janków k/Pleszewa.

  Czytaj więcej: Drewno


strony : [ 1 ]
 
30
maj 2023

maj 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5220
CHF 4,6688
USD 4,2242
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.