eGospodarka.pl

 • 5 głównych trendów w weryfikacji tożsamości 2023

  (...) m.in.: Czy należy oczekiwać rozwoju poprzez selfie? Czego oczekują klienci w zakresie metod weryfikacji? Z czego wynika rosnąca popularność cyfrowych portfeli tożsamości? 1. Odchodzenie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-EKDS, poznaj opinie o Roca Logica A5261640J0 czy przeglądaj oferty pracy z miasta pleszew.


 • Czy i jak Polacy korzystali z ubezpieczenia na życie?

  (...) m.in.: Ile przeciętnie kosztowało w minionym roku ? Kto za polisę na życie płacił najmniej, a kogo obciążano najwyższymi kosztami? Na jakie kwestie zwracały uwagę osoby poszukujące (...)

 • Wynagrodzenia jesień/zima 2022

  (...) Szczególne zainteresowanie wśród korzystających z raportu płacowego Sedlak & Sedlak budzą dane o zrealizowanych oraz planowanych podwyżkach. Niewątpliwie na tegoroczne decyzje podwyżkowe (...)

 • Trinity Corporate Services Sp. z.o.o. - Niezależny dostawca usług outsourcingowych w zakresie zarządzania. Świadczone usługi przez wykwalifikowany i doświadczony personel zarządzany przez zespół wywodzący się z tzw. Wielkiej Czwórki.

  Czytaj więcej: Rachunkowość i podatki


strony : [ 1 ]
 
8
styczeń 2023

styczeń 2023
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6709
CHF 4,7437
USD 4,3970
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.