eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Szokujące Prognozy Saxo Banku… które okazały się nie tak szokujące

  (...) wywoływane są czynnikami, które przekraczają oczekiwania - niekiedy w szokującym stopniu. Przepowiadanie przyszłości z takim nastawieniem stanowi podstawę naszych corocznych Szokujących (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z5, poznaj opinie o Fa Natural & Care mydło w kostce czy przeglądaj oferty pracy z miasta mogilno.


 • 5 wyzwań rynku e-commerce w 2023 roku

  (...) w Polsce wzrośnie o ponad 94 mld zł do 187 mld zł. Ponad połowa wzrostu (54%) będzie pochodzić z trzech kategorii: mody (21 mld zł), elektroniki (19 mld zł) oraz zdrowia i urody (11 mld zł). (...)

 • 5 powodów, dla których aktualizacja oprogramowania jest ważna

  (...) aktualizacją? Oprogramowanie rządzi światem. Szacuje się, że w samym 2021 r. pobrano 230 miliardów aplikacji, co stanowi wzrost o ponad 63% od 2016 r. Szacunkowo przeciętny użytkownik (...)

 • Nowe Mitsubishi ASX

  (...) importera, zaprezentowano kolejną generację znanego i lubianego modelu. Nowe Mitsubishi ASX nie jest samodzielnym tworem, tylko bliźniakiem Renault Captur. Czy to źle? Pierwsza myśl jest daleka (...)

 • Wyłudzenie danych=kradzież pieniędzy

  (...) m.in.: Jakie metody wyłudzania danych stosują oszuści? Jak nie dać się zmanipulować oszustom? Co zrobić, gdy przestępcy zdobyli dostęp do karty płatniczej? Konieczne są intensywne (...)

 • Tanieje gaz ziemny na NYMEX-ie

  (...) brak było na początku nowego tygodnia jakiejś wyraźniejszej tendencji (DAX -0,36 proc., CAC 40 –0,25 proc.). Najmocniejszym dziś rano indeksem w Europie był WIG-20 (+1,22 proc. ok. godz (...)

 • Jakie świąteczne benefity pracownicze szykują pracodawcy?

  (...) przeprowadzone wśród 1000 pracodawców przez Instytut Badawczy Randstad we współpracy z Gfk. Premie świąteczne wciąż najpopularniejsze Z badania wynika, że pracodawcy nieco częściej niż (...)

 • PIT roczny 2022 pracownika - najważniejsze zmiany

  (...) roku weszła w życie ustawa z dnia 29 października 2021 roku o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw (...)

 • Biurowce: podaż w regionach o 100 tys. mkw. wyższa niż w Warszawie

  (...) m.in.: Które z nowo powstałych biurowców zasługują na wyróżnienie? Jakie inwestycje zostały oddane do użytkowania na rynkach regionalnych? Z czego wynika obserwowane ograniczenie (...)

 • Zdrowie psychiczne a życie zawodowe Polaków. Nie jest dobrze?

  (...) m.in.: Czy Polacy obawiają się o swoją ? Jaki odsetek z nas deklaruje problemy ze zdrowiem psychicznym? Czy praca daje nam poczucie bezpieczeństwa? Na łamach serwisu LiveCareer.pl (...)

 • Bez odśnieżania nie będzie wypłaty odszkodowania?

  (...) m.in.: Czy osoba, która upadła na śliskim chodniku, zawsze otrzyma odszkodowanie? Co wyklucza wypłatę odszkodowania? Co grozi za nieodśnieżenie chodnika? Śnieg bywa groźny dla konstrukcji (...)

 • Centrum Sprzedaży Kopiarek - Autoryzowany dystrybutor urządzeń marki Develop. Oferuje kserokopiarki kolorowe, czarno-białe oraz maszyny produkcyjne. Warszawa.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
5
grudzień 2022

grudzień 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6898
CHF 4,7542
USD 4,4415
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.