eGospodarka.pl

 • Jaguar F-Type ma długą listę zalet

  (...) dowodem na to, że nie tylko można je znaleźć, ale też trudno się z nimi rozstawać. Lista jego zalet potrafi zaskoczyć, choć już sama cena sugeruje, że klient ma prawo mieć duże (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-11K, poznaj opinie o Adamed Oeparol femina czy przeglądaj oferty pracy z miasta piaseczno.


 • Plus uruchamia VoLTE w roamingu międzynarodowym

  (...) w roamingu międzynarodowym. Rozwiązanie będzie dostępne dla wszystkich rodzajów ofert w sieci Plus (abonament, mix i na kartę). VoLTE, czyli Voice over LTE, to stosowane już od pewnego czasu (...)

 • Jak uzyskać jednorazowe odszkodowanie za wypadek przy pracy?

  (...) m.in.: Kiedy przysługuje jednorazowe odszkodowanie za wypadek przy pracy? Komu przysługuje jednorazowe odszkodowanie za wypadek przy pracy? Ile obecnie wynosi odszkodowanie z tytułu wypadku przy (...)

 • Luki w OpenSSL mogą zagrozić setkom tysięcy użytkowników

  (...) poinformowali o zbliżającej się „krytycznej” luce, będącej prawdopodobnie pierwszym tak dużym problemem od czasu niesławnej podatności Heartbleed (CVE-2014-0160) osiem lat temu. Analitycy (...)

 • W przemyśle coraz gorzej. Spadają nowe zamówienia

  (...) źle sytuację w przemyśle. Syntetyczny indeks PMI spadł z 43 pkt. odnotowanych we wrześniu do 42 pkt w październiku. Przemysł będzie borykał się w najbliższym czasie z brakiem nowych (...)

 • Budowlanka i handel najmocniej odczuły odpływ pracowników z Ukrainy

  (...) m.in.: Które branże najbardziej odczuły brak pracowników z Ukrainy? Które sektory chętnie zatrudniają Ukrainki? Jakie są najpoważniejsze konsekwencje wojny w Ukrainie? Jak podaje (...)

 • Co zrobi Fed w grudniu oraz w 2023 roku?

  (...) monetarnego jest zdecydowanie większe od tych w przeszłości. Mam tu na myśli cykle rozpoczęte w 2004 oraz 2015 roku. Rynek w głównej mierze będzie skupiony na tym, co zakomunikuje Powell (...)

 • Ile kosztuje prywatna wizyta lekarska?

  (...) m.in.: Jaki jest czas oczekiwania na wizytę u specjalisty w ramach NFZ? Ile kosztuje prywatna wizyta lekarska? Czy warto mieć prywatne ubezpieczenie zdrowotne? Portal Kalkulator Budowlany (...)

 • Smartwatch Huawei Watch D już w Polsce

  (...) przez Huawei algorytm pomiaru ciśnienia TruBP™, oparty na modelu kaskadowym i różnych wzorcach ciśnienia krwi, umożliwia wykonanie pomiaru z marginesem błędu w granicach ±3 mm Hg (...)

 • Wynagrodzenia sprzedawców - trendy i prognozy

  (...) się na wynagrodzenia sprzedawców jak na koszt, który należy zmniejszać, a raczej jak na inwestycję, która, właściwie sfinansowana, przyniesie zyski. Jak podaje World at Work do mierzenia (...)

 • Cetelem Bank - Międzynarodowa instytucja finansowa specjalizująca się w obsłudze kredytów konsumpcyjnych.

  Czytaj więcej: Komercyjne


strony : [ 1 ]
 
2
listopad 2022

listopad 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7039
CHF 4,7656
USD 4,7485
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.