eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Coraz więcej ofert pracy w IT. Data Science na topie

  (...) m.in.: Jakie są najbardziej poszukiwane technologie w branży IT? Jak kształtują się zarobki w najbardziej poszukiwanych technologiach? Na co wskazuje duży wzrost liczby ofert pracy w segmencie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura metoda kasowa, poznaj opinie o ModeCom M2 ART czy przeglądaj oferty pracy z miasta szubin.


 • Ulga termomodernizacyjna - Polacy odliczyli 10,4 mld zł w 2021 roku

  (...) w 2021 r., czyli w trzecim roku obowiązywania , skorzystało z niej aż 595 tys. podatników, a łączna kwota odliczeń sięgała 10,4 mld zł – mówi ekspert portalu GetHome.pl Marek Wielgo. Po (...)

 • Pomysły na "nową" opłatę planistyczną upadły

  (...) konsultacji projektu zmian ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym zgłoszono liczne uwagi, z których uwzględniono kilkanaście. Z opublikowanych przez Rządowe Centrum Legislacji 19 (...)

 • W kredytach mieszkaniowych dalszy ciąg ogromnych spadków

  (...) m.in.: Co przyniósł wrzesień na rynku kredytów mieszkaniowych? Jak we wrześniu sprzedawały się kredyty gotówkowe i ratalne? Jak są spłacane kredyty hipoteczne? Z danych BIK wynika, że (...)

 • Jak długo potrwa odbicie na EUR/USD?

  (...) oczekiwań. Z kolei ceny nieruchomości w USA w sierpniu spadły nieco bardziej zauważalnie. Zaufanie amerykańskich konsumentów pogorszyło się bardziej niż zakładał rynek. Dane nie (...)

 • Odświeżone antywirusy ESET dla domu i mikrofirm

  (...) się wiele ulepszeń i nowych funkcji, zaprojektowanych m.in. w celu jeszcze lepszej ochrony użytkownika i jego prywatności w sieci. Nowe rozwiązania zapewniają m.in. skuteczniejszy monitoring (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce: magazyny wyprzedzają biura

  (...) przed inflacją z uwagi na rosnący poziom czynszów. Niesfinalizowane wcześniej transakcje przeniosły się na rok bieżący. Avison Young zauważa, że zarejestrowany wynik ukształtowało pięć (...)

 • Ceny energii uderzają w europejską branżę motoryzacyjną

  (...) m.in.: Jak wzrost cen energii i kosztów produkcji wpływa na motoryzację? Jak radzić sobie w dobie wzrostu kosztów? Czy zdecyduje się na cięcia w zatrudnieniu? „Chude” czasy przed (...)

 • Jak rozpoznawać phishing i się przed nim bronić?

  (...) oprogramowanie dostaje się do systemu przedsiębiorstwa poprzez . Jest to metoda socjotechniczna, wykorzystująca ludzki błąd. Polega na wysyłaniu przez przestępców e-maili z informacją (...)

 • Ford Mustang Mach 1 dla entuzjastów

  (...) przedstawiać go raczej nie trzeba. Flagowe wydanie tego modelu jest nie tyle odpowiedzią na potrzeby klientów, co dowodem na to, że marka może sobie na to pozwolić. W dobie hybryd i aut (...)

 • Fellowes Polska Marki k/Warszawy - Oferta sprzedaży akcesoriów komputerowych i biurowych, niszczarek dokumentów, urządzeń do bindowania i laminacji dokumentów.

  Czytaj więcej: Biuro


strony : [ 1 ]
 
26
październik 2022

październik 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7723
CHF 4,8203
USD 4,7538
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.