eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Nowy Pakiet All In w Plusie

  (...) usług obejmujących Serwis Urządzenia Premium w przypadku uszkodzenia sprzętu, dostęp do aplikacji Ochrona Internetu i Tożsamości oraz do serwisu muzycznego TIDAL HiFi. Nowi oraz (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE/C, poznaj opinie o DeLonghi ADS 1600 czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowe.


 • Wielkanoc 2022 w cieniu inflacji

  (...) m.in.: Gdzie zrobimy zakupy na wielkanocny stół? Ile planujemy wydać na zakupy wielkanocne w tym roku? Jak spędzimy Wielkanoc 2022? Gdzie zrobimy zakupy na wielkanocny stół? Z badania (...)

 • Jak wojna w Ukrainie wpływa na podaż, popyt i ceny mieszkań?

  (...) rekordowy dla sektora budowlanego, gdyż oddano do użytkowania najwięcej mieszkań i domów jednorodzinnych od „czasów Gierka” – łącznie ponad 235 tys. Ponadto wydano około 212 tys (...)

 • 7 z rzędu podwyżka stóp procentowych niemal pewna

  (...) znowu zdecyduje o poziomie stóp procentowych. Kolejna – siódma już z rzędy podwyżka jest niemal pewna. Przed spotkaniem Rady najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest decyzja o podniesieniu (...)

 • BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe znów jest dodatni

  (...) informuje o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych. Wartość Indeksu oznacza, że w marcu 2022 r., w przeliczeniu na dzień roboczy, banki i SKOK-i przesłały do BIK (...)

 • EPO: dynamiczny wzrost liczby patentów z Polski

  (...) m.in.: Który kraj w największym stopniu wpłynął na wzrost liczby wszystkich zgłoszeń patentowych Kto należy do największych polskich wnioskodawców w zakresie patentów? Które z polskich (...)

 • Słabe euro i silny dolar

  (...) na rosyjskiej gospodarce. Dyskutowane są kolejne sankcje. Wśród nich najwięcej emocji budzi embargo na węgiel. Cały czas jednak brak decyzji co z importem ropy. Politycy unijni zdaja sobie (...)

 • Dobra luksusowe: spadki sprzedaży i zwrot ku e-commerce

  (...) m.in.: Na jakich kwestiach koncentrują się obecnie producenci dóbr luksusowych? Co nadwyrężyło wizerunek sprzedawców luksusowych marek? Jak prezentuje się pierwsza trójka wśród 100 (...)

 • Spokojnie jak na Catalyst

  (...) Catalyst zanotował drugi z rzędu kwartał bez przypadku nieuregulowania obligacyjnych zobowiązań. W niepamięć odchodzą ciągnące się po kilka lat problemy, a obliczany przez Obligacje.pl od (...)

 • Rezerwacja lotu - na co uważać?

  (...) potwierdzeniem rezerwacji, upewnij się, że nie ma w niej błędu. Pamiętaj, że kupując bilet lotniczy nie przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Porównaj oferty (...)

 • Polski Ład: jak zmiany w przepisach wpłyną na wysokość Twojego wynagrodzenia. Sprawdź symulację.

  (...) podatkowych wynikających z Polskiego Ładu, rząd po raz trzeci w ciągu jednego roku planuje zmienić od osób fizycznych. Większości firm dopiero co udało się dostosować swoje systemy (...)

 • Jaro - Oferuje gliny do produkcji materiałów ogniotrwałych. Jaroszów.

  Czytaj więcej: Ceramika


strony : [ 1 ]
 
6
kwiecień 2022

kwiecień 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6539
CHF 4,5691
USD 4,2606
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.