eGospodarka.pl

 • Odliczenie VAT od instalacji fotowoltaicznej w gospodarstwie rolnym

  (...) 86 ust. 1 ustawy o VAT mówi, że prawo do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego przysługuje podatnikom w związku z zakupem towarów i usług wykorzystywanych do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-US-WSM-01, poznaj opinie o Pierre Cardin Collection Cedre Ambré dezodorant zapachowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta poddębice.


 • Badania internetu Gemius/PBI II 2022

  (...) Lutowe wyniki badania Mediapanel bez zmian na miejscu lidera, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów znów widzimy Grupę Google z (...)

 • Służbowe przejazdy taksówkami a podatek dochodowy

  (...) taksówkami Jeden ze szpitali wystąpił do Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej z wnioskiem o wydanie interpretacji indywidualnej w sprawie skutków w podatku dochodowym w zakresie . Jak (...)

 • Kobiety w IT to nie tylko programistki

  (...) m.in.: Ile kobiet pracuje w IT? W jakiej specjalizacji IT najczęściej pracują kobiety? Dlaczego kobiety chcą pracować w sektorze IT? Najbardziej kuszą zarobki i możliwości rozwoju (...)

 • Jakie samochody wybierają kobiety?

  (...) Carsmile opublikowali listę 10 modeli pojazdów najczęściej oglądanych przez panie na platformie carsmile.pl w 2022 roku. W gronie tym znalazło się 9 samochodów i jeden … skuter. Numerem (...)

 • Kobiety strażniczkami budżetu domowego

  (...) m.in.: Kto w związku ma kontrolą nad finansami? Jak kobiety podejmują decyzje zakupowe? Czy kobiety mają długi? Jak wynika z badania KRD „Finanse w parach”, w związkach następuje powoli (...)

 • Euro po 5 zł po raz pierwszy

  (...) od maja 2020, a dziś rano minimalnie rósł. Wczoraj ceny kontraktów na gaz ziemny na giełdach w Europie osiągnęły najwyższy poziom w historii. Dziś rano kontrakty na ropę naftową lekko (...)

 • Wojna w Ukrainie a polski rynek mieszkaniowy

  (...) najazd na Ukrainę z 24 lutego wstrząsnął globalnymi rynkami, z kapitałowym i surowcowym na czele. Z punktu widzenia krajowego rynku mieszkaniowego i analizy technicznej zasadnicze znaczenie (...)

 • Jak sektor OTC inwestuje w reklamy?

  (...) m.in.: Jak będą kształtować się wydatki na reklamę w branży OTC w 2023 r?. Co daje przewagę, jakiej nigdy nie miały media tradycyjne W jaki sposób digitalizacja wspomaga dostosowywanie (...)

 • Zadłużenie Polaków: długi kobiet rzadsze, ale większe

  (...) m.in.: Kto lepiej kontroluje swoje finanse: panie czy panowie? Kto pobija rekordy zadłużenia? W jakim wieku są kobiety, które najczęściej zmagają się z długami? Jak duża jest grupa (...)

 • Jak dbać o zdrowie i urodę? Oto sposoby Polek

  (...) m.in.: Jak Polki dbają o swoje zdrowie i urodę? Czy polskie kobiety są aktywne fizycznie i jakimi sposobami redukują stres? Z jakich form spędzania czasu wolnego najchętniej korzystają (...)

 • Co blokuje podział nieruchomości?

  (...) reguluje ustawa z 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami. Podział może zostać dokonany zarówno wtedy, gdy dla danego obszaru uchwalono miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (...)

 • Thornmann Recycling - Utylizacja odpadów, certyfikowany recykling sprzętu komputerowo-biurowego, rtv-agd i styropianu. Warszawa.

  Czytaj więcej: Sprzęt elektroniczny


strony : [ 1 ]
 
8
marzec 2022

marzec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,9121
CHF 4,8579
USD 4,5115
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.