eGospodarka.pl

 • Zachowania konsumentów: tania czy zdrowa żywność?

  (...) m.in.: Które nacje charakteryzuje największe zainteresowanie aspektem zdrowotnym kupowanych produktów? Czy w zakupach bardziej liczą się ceny czy jakość? Czego konsumenci wymagają od (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-2C, poznaj opinie o Manta MM 513 OPIEKACZ czy przeglądaj oferty pracy z miasta kostrzyn.


 • Nastroje konsumentów w listopadzie 2021 jeszcze gorsze

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, wyniósł - 23,3 i był o 5,5 p. proc. niższy w stosunku do . Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK) w listopadzie (...)

 • Coface TOP 500 CEE 2021: pozycja Orlen niezagrożona

  (...) m.in.: Jak 500 największych firm z Europy Środkowo-Wschodniej poradziło sobie w czasie pandemii? Jakie sektory generują największe przychody? Jak prezentuje się podium rankingu CEE Top 500 (...)

 • Podatek u źródła a dysponowanie prawami autorskimi

  (...) Naczelnym Sądem Administracyjnym dotyczyła uznania zagranicznej organizacji zrzeszającej artystów i sprzedającej prawa autorskie do ich utworów za beneficjenta rzeczywistego otrzymywanych (...)

 • Wystawienie faktury VAT do biletu parkingowego

  (...) Spółka prowadzi działalność gospodarczą w zakresie . Parkingi są wyposażone w automatyczny i bezobsługowy system parkingowy, wydający bilet wjazdowy i potwierdzenie transakcji po uiszczeniu (...)

 • Ceny OC w październiku 2021 roku nieco się uspokoiły

  (...) Jednak nie wyklucza to podwyżek w kolejnych miesiącach. Poziom barometru cenowego z października 2021 r. = 100↘ (wynik dla poprzedniego miesiąca: 102↗) Jak sprawdzono październikowe ceny (...)

 • GUS: średnia krajowa w X 2021 wyniosła 5917,15 zł

  (...) w październiku 2021 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 5917,15 zł. Podana wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia służy m.in (...)

 • Eksport do Wielkiej Brytanii. Jakie szanse daje Brexit?

  (...) zaczną obowiązywać kolejne ograniczenia w handlu pomiędzy Wielką Brytanią a krajami Unii Europejskiej – brytyjscy importerzy będą musieli z wyprzedzeniem zgłaszać transport ładunków z (...)

 • Urlopy rodzicielskie - jakie zmiany w 2022 roku?

  (...) rodzicielstwem Rodzaje i wymiar urlopów związanych z rodzicielstwem reguluje w Polsce . Ustawa przewiduje następujące rodzaje urlopów, które przysługują rodzicom biologicznym i innym (...)

 • Zrównoważony rozwój w e-commerce: jak duże ma znaczenie?

  (...) m.in.: W jakim stopniu e-konsumentów interesuje społeczna odpowiedzialność biznesu w e-commerce? Jakie korzyści dla planety i wizerunku niosą działania CSR? Jak wypada zrównoważony (...)

 • Upadek liry

  (...) Turcji można nazwać kryzysem. Wczoraj ponownie widzieliśmy upadek liry. Była to konsekwencja obniżki stóp procentowych przez prezesa TCMB - Sahapa Kavcioglu. W przypadku gdy waluta traci ponad (...)

 • Kobiety w sektorze finansowym. Co z ich karierą zawodową?

  (...) m.in.: Czy firmy konstytuują równe szanse rozwoju bez względu na płeć? Jakie są kluczowe bariery wewnętrzne aktywizacji kobiet w sektorze finansowym? Które obszary świata finansów (...)

 • Trickbot znów najpopularniejszym zagrożeniem

  (...) Point Research wynika, że w ostatnim półroczu polskie firmy były atakowane średnio 610 razy w tygodniu. Głównym zagrożeniem były złośliwe e-maile (82%). Najbardziej narażony na ataki (...)

 • Ostatni taki Black Friday?

  (...) (UE) 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r. wprowadza zmiany w zakresie handlu e-commerce, które znacząco wpłyną na możliwości reklamowania produktów. Wśród zmian należy wymienić nakaz (...)

 • PPUH Stollux - Budowa domów oraz innych obiektów z drewna. Informacje o firmie, oferta, galeria, projekty, dane kontaktowe. Istebna.

  Czytaj więcej: Mieszkaniowe


strony : [ 1 ]
 
19
listopad 2021

listopad 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6844
CHF 4,4782
USD 4,1457
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.