eGospodarka.pl

 • Inflacja. Dlaczego jest ważna i jak z nią walczyć?

  (...) skutki wysokich poziomów inflacji z początku lat 90’, ale nie zdaje sobie często sprawy z przyczyny tego zjawiska, z roli państwa, banku centralnego, przepływów pieniężnych. Warto jednak (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o interpretację, poznaj opinie o Plast Team Szuflada modułowa „Combi” - pojedyncza czy przeglądaj oferty pracy z miasta legnica.


 • Najem mieszkania wciąż bardzo drogi

  (...) pandemii COVID-19 (m.in. przejścia uczelni na tryb zdalny), spadł popyt na . W efekcie spadły czynsze m.in. w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Jednak w tym roku rynek najmu ożywił się (...)

 • Deepfake - nowy poziom cyberzagrożeń

  (...) m.in.: Czym właściwie jest deepfake? Jaki charakter mogą mieć materiały stworzone z użyciem tej technologii? Jakie kroki podjąć, aby skutecznie móc się obronić przed wykorzystaniem (...)

 • Marketing przy Kawie - Branżowa baza wiedzy o marketingu i reklamie, skierowana do profesjonalistów i pasjonatów. Prezentuje aktualne zagadnienia, analizy, wyniki badań, opinie, poglądy i idee marketingowe. Gromadzi również bieżące informacje ze świata marketingu i reklamy.

  Czytaj więcej: Internetowy


strony : [ 1 ]
 
21
sierpień 2021

sierpień 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5880
CHF 4,2816
USD 3,9301
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.