eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Zdolność kredytowa VI 2020. Banki przestały zaostrzać kryteria?

  (...) informacje. Są to na przykład wprowadzane przez banki promocje (np. mBank czy Pekao), ale też pierwsze symptomy liberalizacji w formie umożliwienia zadłużania się dla osób prowadzących (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z10, poznaj opinie o Zolux Sweterek 40cm – karmelowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta kolbuszowa.


 • Uzasadnienie faktyczne i prawne decyzji podatkowej

  (...) oznaczenie organu administracji państwowej wydającego akt, wskazanie adresata aktu, rozstrzygnięcie o istocie sprawy oraz podpis osoby reprezentującej organ administracji. Jakie znaczenie ma (...)

 • Sprzedaż alkoholu w restauracji wyklucza zwolnienie z VAT

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi restaurację, w której świadczy , oraz usługi podawania napojów. Jest czynnym podatnikiem VAT, ale jej obrót roczny nie przekracza 200.000 zł Co do zasady (...)

 • Prawo geodezyjne i kartograficzne - jakie zmiany?

  (...) Prawo geodezyjne i kartograficzne uszczegóławiają zasady wykonywania prac geodezyjnych i kartograficznych oraz doprecyzowują relacje prawne między wykonawcami tych prac a organami administracji (...)

 • Firmy transportowe zadłużone, ale nie przez wirusa

  (...) dobijają już do miliarda złotych. W bazie Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA wpisanych jest ponad 25 tys. firm przewozowych, z czego 86 proc. stanowią jednoosobowe (...)

 • Mieszkania z rynku wtórnego - ceny wzrosły bardziej tylko na Słowacji

  (...) w Polsce drożały zdecydowanie szybciej niż nowe. Kulminacja tego zjawiska miała miejsce w I kw. 2020 r., kiedy ceny na rynku wtórnym wzrosły aż o 15,1%, a nowe o 6,5%. Różnica wyniosła (...)

 • Kobiety częściej nieobecne w pracy

  (...) mln zatrudnionych w UE było tymczasowo nieobecnych w pracy. To o 4,3 mln więcej w porównaniu do IV kwartału 2019 roku. Z danych Eurostatu wynika, że tak gwałtowny wzrost związany był z (...)

 • Wakacje bez problemów? Poznaj prawa konsumenta

  (...) m.in.: Jakie mamy prawa w barze i restauracji? O czym pamiętać rezerwując miejsce noclegowe? Jakie mamy prawa wyjeżdżając z biurem podróży? Podczas wakacyjnych wyjazdów czyhają na nas mniej (...)

 • Rynki są podatne na kaprysy

  (...) zależności, jak „powieje” z serwisów informacyjnych. Optymizm odpuszcza na rzecz redukcji ryzyka przed weekendem. Ponownie nie ma jednego silnego powodu dla odmiany nastrojów, ale pojawiło (...)

 • Gdzie deweloperzy w Warszawie budują najwięcej?

  (...) ciekawe informacje na temat łącznej liczby mieszkań, które w 2019 r. ukończyli na terenie Warszawy. Okazuje się, że Główny Urząd Statystyczny podał również bardziej dokładne dane (...)

 • Ile zarabia kasjer?

  (...) województwie mazowieckim. Mediana ich wynagrodzeń wyniosła 3 200 PLN. Najmniej zarabiali kasjerzy z województwa lubelskiego: 2 500 PLN. Kasjerzy z województw dolnośląskiego i wielkopolskiego (...)

 • Joker atakuje Sklep Play

  (...) roku jako oprogramowanie szpiegujące i dialer premium, pozwalający uzyskiwać dostęp do powiadomień oraz odczytywać i wysyłać SMS-y. Te możliwości są wykorzystywane do niewidocznego (...)

 • MCI Management S.A. - MCI Management S.A. jest funduszem technologicznym działającym na zasadach venture capital, notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

  Czytaj więcej: Zarządzanie aktywami


strony : [ 1 ]
 
10
lipiec 2020

lipiec 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4745
CHF 4,2099
USD 3,9646
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.