eGospodarka.pl

 • Monitor Philips 243B9 z IPS i USB-C

  (...) o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, która zapewnia szerokie kąty widzenia. Częstotliwość odświeżania to 75 Hz. Monitor ma wbudowany port USB typu C, dzięki czemu może pełnić funkcję (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WK, poznaj opinie o Paso Torba Witch DWA110 czy przeglądaj oferty pracy z miasta opole lubelskie.


 • Zdolność kredytowa I 2020. Rosną wymagania banków

  (...) rodzice pracują i każde z nich przynosi do domu po średniej krajowej, mogłaby pożyczyć na mieszkanie 664 tys. złotych – wynika ze styczniowej ankiety przeprowadzonej przez HRE Investments (...)

 • Handel zagraniczny I-XI 2019 na plusie

  (...) w dolarach USA i w euro GUS poinformował, że eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 243,9 mld USD (spadek o 1%), a import 241,9 mld USD (spadek o 3,3%). Dodatnie saldo ukształtowało się na (...)

 • Prawa pasażera w UE zna mniej niż połowa podróżnych

  (...) wygląda wśród wszystkich respondentów, a więc także tych, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z żadnego ze środków transportu. Tylko 32 proc. z nich wie, że w UE (...)

 • Zakup ciągnika rolniczego pomiędzy rolnikami ryczałtowymi w PCC

  (...) Wnioskodawca jest . Na potrzeby swojego kupił na podstawie używany ciągnik rolniczy od innego rolnika ryczałtowego. Obie strony transakcji korzystają ze statusu rolnika ryczałtowego (...)

 • PIT-11 za 2019 r. do urzędu skarbowego elektronicznie do końca stycznia

  (...) e-file, złożenie wymaganych dokumentów dopiero w lutym może skończyć się dla firmy karą grzywny. PIT-11 za 2019 r. w pigułce: PIT-11 do urzędu skarbowego tylko elektronicznie – do (...)

 • Rosnące ceny mieszkań przyciągają spekulantów

  (...) ogłoszeń o sprzedaży mieszkań stoją deweloperzy i spekulanci. Ci pierwsi intensyfikują działania promocyjne, co skutkuje wzrostem sprzedaży mieszkań (o 14 proc. w IV kwartale 2019 w (...)

 • USD/JPY atakuje 110

  (...) nocy raport, w którym usunął Chiny z listy manipulatorów kursowych. Decyzja potwierdza wcześniejsze plotki, według których była to cześć porozumienia handlowego. Nie jest to wielka rzecz (...)

 • Gospodarka w pogoni za API vs bezpieczeństwo firm

  (...) przez stanowiły w koszyku gigantów takich jak eBay i Salesforce odpowiednio 60% i 50%. W tym samym roku, na forum społeczności API portalu programmableweb.com zarejestrowanych było 12 tys (...)

 • W 2020 roku spowolnienie gospodarcze nie będzie łagodne

  (...) w 2020 roku 3,1 proc., natomiast średnioroczna inflacja osiągnie 3,5 proc. Dynamika konsumpcji prywatnej sięgnie 3,2 proc., a inwestycji 2,8 proc. Stopa bezrobocia wzrośnie do 5,6-5,7 proc. (...)

 • Smartfon Gigaset GS195 LS

  (...) czytelny wyświetlacz Full HD+ o wielkości ponad 6 cali z intuicyjnym interfejsem i dużymi ikonami. Na tylnej ściance obudowy znajduje się czytnik linii papilarnych, który ułatwia m.in (...)

 • SEAT Arona 1.0 TSI DSG Xcellence sprawdzi się w mieście i w trasie

  (...) dla aktywnych" reprezentujące segment B wyglądają zbyt zabawkowo, by podchodzić do nich poważnie. Design Arony z pewnością generuje uśmiech, ale ma też w sobie dorosłość. Kolorystyka (...)

 • Na globalnym rynku obligacji hossa

  (...) pytanie, trzeba cofnąć się o rok i sprawdzić, co pozwoliło osiągnąć funduszom obligacji – na całym świecie zresztą – tak znakomite rezultaty. Najprościej rzecz ujmując – w 2018 r (...)

 • BTInfo - Biuro Tłumaczeń Informatycznych - Tłumaczenia pisemne, ustne i specjalistyczne w językach europejskich. Siedziba w Warszawie.

  Czytaj więcej: Wielojęzyczne


strony : [ 1 ]
 
14
styczeń 2020

styczeń 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2323
CHF 3,9208
USD 3,8019
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.