eGospodarka.pl

 • Najtańsze pożyczki pozabankowe - ranking

  (...) w rankingu W naszym zestawieniu uwzględniliśmy 19 firm finansowych oferujących pożyczki online. Przyjęliśmy trzy kwoty pożyczek, w wysokości dwóch, pięciu oraz dziesięciu tysięcy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pełnomocnictwo - podpisywanie deklaracji, poznaj opinie o MaxCom WT 308 czy przeglądaj oferty pracy z miasta złotów.


 • Działalność artystyczna czyli twórca z własną firmą

  (...) wątpliwości, że ze względów podatkowych warto jest tworzyć i prowadzić . Zwłaszcza, jeśli jest się „twórcą”, bo jemu przepisy ciągle pozwalają stosować preferencyjną (...)

 • NSA: odpowiedzialność członka zarządu mimo podziału zadań w spółce

  (...) że członek zarządu może uwolnić się od w razie spełnienia jednej z trzech przesłanek wskazanych w art. 116 § 1 pkt 1 lit. a i b oraz pkt 2 ordynacji podatkowej. Osoba pełniąca funkcję (...)

 • Spłata kredytu nie jest darowizną i nie podlega podatkowi

  (...) Wnioskodawczyni jest właścicielką . Kredytobiorcami są zainteresowana oraz jej rodzice (w sumie 3 osoby). Wszyscy kredytobiorcy są solidarnie zobowiązani do . Obecnie spłacają go rodzice (...)

 • Dlaczego inflacja nie przyspiesza?

  (...) ziemi wskazują, że inflacja powinna przyspieszać, ale ta nieprzerwanie od końca 2012 r. znajduje się poniżej celu inflacyjnego NBP wynoszącego 2,5 proc. Gdyby przejrzeć podręczniki (...)

 • Użytkowanie wieczyste a budowa mieszkań

  (...) Corp S.A. Ustawa nieco wydłuży okres podpisywania umów przyrzeczonych, a w konsekwencji nieznacznie podwyższy koszty obsługi kredytu na zakup mieszkania. Obecnie po uzyskaniu pozwolenia na (...)

 • 5 sposobów na bezpieczne 5% w 2019 roku

  (...) Wbrew pozorom nie jest to mrzonka, bo nawet w bankach po spełnieniu pewnych warunków można liczyć na solidny zysk na poziomie około 4-5%. W większości przypadków są to jednak rozwiązania (...)

 • Ford Ka+ Active

  (...) uterenowiony charakter. Wśród nich znajdziemy plastikowe nakładki chroniące dolne krawędzie karoserii, relingi dachowe, charakterystyczne felgi oraz czarne wstawki kontrastujące z podstawowymi (...)

 • Rynek hotelowy w Warszawie przyspiesza

  (...) hotelowego w stolicy? Według ekspertów JLL wynika to z coraz silniejszej pozycji Warszawy jako lidera biznesowego CEE. Co ciekawe ceny miejsc hotelowych są jednymi z niższych w Europie. Według (...)

 • Częstsze spadki na giełdach zapowiadają zmiany

  (...) gospodarcza związana m.in. ze sporym wzrostem eksportu broni sprzyjają dobrym wynikom finansowym amerykańskich spółek. Jak policzył Financial Times, zyski firm z S&P 500 urosły w trzecim (...)

 • Plany polskich pracodawców XI 2018

  (...) gospodarki Jak wynika z raportu „Plany Pracodawców”, rosną obawy przedsiębiorców o kondycję polskiej gospodarki. Tylko 23 proc. badanych prognozuje wzrost gospodarczy. To o 11 punktów (...)

 • Na rynki wracają obawy o globalne spowolnienie

  (...) bez pokazywania swojego zdania na temat Chin i na Twitterze napisał, że albo USA dostanie prawdziwą umowę z Chinami, albo nie będzie umowy w ogóle i wówczas USA będą nakładać więcej ceł (...)

 • Przemysł maszynowy z dobrymi prognozami

  (...) sektor maszyn jest przemysłem cyklicznym i kapitałochłonnym, dlatego jest bardzo wrażliwy na zmiany priorytetów i zachowania klientów końcowych. Geopolityczna niepewność, niestabilność (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 48/2018

  (...) zmniejszyć swoje uzależnienie od rosyjskich dostaw paliw. W życie wchodzi umowa o budowie gazociągu Baltic Pipe. Inwestycja ta stwarza możliwość dostawy gazu z Norwegii. Zmieni to sytuację na (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 48/2018

  (...) Katowicach. Będzie to oenzetowska konferencja poświęcona polityce klimatycznej. Szczyt ma zakończyć się przyjęciem mapy drogowej realizacji Porozumienia Paryskiego, czyli pierwszej w pełni (...)

 • Ile wydajemy na prezenty świąteczne dla dzieci?

  (...) dzieci nie tylko od święta. Badanie przeprowadzone przez platformę MAM wykazało, że wydają na ten cel średnio 200 złotych miesięcznie. Co i kiedy kupują Polacy? Dla najmłodszych wszystko (...)

 • Nissan Qashqai, bestseller wśród crossoverów

  (...) nie był jednak zamontowany w modelu, którym jeździłem podczas testu. Nie było w nim również nowego systemu inforozrywki. O nich więc wspomnę na końcu artykułu, bo warto. Do tej pory w (...)

 • Koniec sądów arbitrażowych dla BIT-ów?

  (...) wydane w trybie prejudycjalnym, na wniosek złożony przez niemiecki Federalny Trybunał Sprawiedliwości (Bundesgerichtshof) na kanwie sporu pomiędzy Republiką Słowacką a Achmea BV w przedmiocie (...)

 • Pop.pl - Konta WWW i pocztowe z usługą SpamBlocker.

  Czytaj więcej: Hosting


strony : [ 1 ]
 
5
grudzień 2018

grudzień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2896
CHF 3,7899
USD 3,7832
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.