eGospodarka.pl

 • Innovation box czyli niskie podatki przy pracy nad patentami

  (...) Europejska dostrzegła słabnącą konkurencyjność wspólnotowej gospodarki wobec innych rynków. Remedium na to miała być tzw. strategia lizbońska, czyli społeczno-gospodarczy plan rozwoju UE (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Gastronomia - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Tescoma Delicia Ubijak 25 cm czy przeglądaj oferty pracy z miasta kostrzyn.


 • Jak szeroko interpretować prawo do odliczenia VAT?

  (...) VAT ma prawo do odliczenia podatku naliczonego wynikającego z faktur dokumentujących nabycie przez niego towarów i usług, pod warunkiem że mają one związek z wykonywanymi przez podatnika (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy w V 2018

  (...) szukali rekruterzy przez Wyszukiwarkę Kandydatów? Prowadzone statystyki wskazują, że w piątym miesiącu br. zaproszenie do rekrutacji rozesłano do 43 158 osób posiadających profil zawodowy w (...)

 • Zakup maszyn od rolnika ryczałtowego zwolniony z podatku PCC?

  (...) W marcu 2018 r. wnioskodawca - będący , kupił na podstawie umowy kupna sprzedaży od innego rolnika ryczałtowego. Obie strony transakcji prowadzą , którym to przedmiot sprzedaży służył i (...)

 • Obligacje skarbowe idą jak woda

  (...) wartości 852,4 mln zł, czyli mniej więcej tyle, co w poprzednich dwóch miesiącach, a od początku roku wydali na ten cel już ponad 4,6 mld zł, czyli o ponad 84 proc. więcej niż w tym samym (...)

 • Czy zlecamy wykończenie mieszkania deweloperowi?

  (...) Corp S.A. Zainteresowanie zakupem wykończonych mieszkań było duże i nadal utrzymuje się na podobnym poziomie. Na innych rynkach, na przykład skandynawskim, przeważający udział w sprzedaży (...)

 • Warszawa - koszty życia najniższe na świecie?

  (...) Banku „Mapping the World’s Prices” i pokusić się o wskazanie metropolii, w której koszty utrzymania nie powalają na łopatki, to Warszawa okazałaby się jednym z najbardziej atrakcyjnych (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie V 2018

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Gdzie się podziały kompetencje cyfrowe?

  (...) które bierze pod lupę postępy, jakie czynią państwa UE pod względem gospodarczej i społecznej konkurencyjności cyfrowej. Jego autorzy oceniają 5 obszarów, w tym: stopień rozwoju (...)

 • Rynek pracy 50+. Fakty kontra teoria

  (...) wynika z danych publikowanych cyklicznie przez GUS, Jeszcze w 2005 roku stanowiły 32 proc. polskiej populacji, w 2015 roku odsetek ten wynosił już 37 proc., a prognozy wskazują, że w 2025 roku (...)

 • Upadłości firm V 2018

  (...) w maju bieżącego roku publikacji doczekało się 70 informacji na temat upadłości, podczas gdy w analogicznym okresie ubiegłego roku było ich 56. Od początku roku niewypłacalność dotknęła (...)

 • Jakie mieszkanie kupimy za 1000 zł miesięcznie?

  (...) na malutkie lokum w stolicy Metraż nowego mieszkania, które można kupić za kredyt z określoną ratą (np. 1000 zł), oczywiście zależy od parametrów kredytowania. Analitycy serwisu (...)

 • Rynki nieco nerwowe

  (...) Świata w Rosji, ten nie mógł przeoczyć reklamy sklepu internetowego z udziałem piłkarzy. W tej reklamie Francuz Paul Pogba jest zasypywany wiadomościami od Gianluigi’ego Buffona z Włoch (...)

 • Honda Jazz 1.5 i-VTEC Dynamic - żwawa JAZZda

  (...) obiecująco: auto segmentu B kosztujące minimum 63 tysiące z wolnossącym silnikiem, nie wyróżniające się tak naprawdę niczym szczególnym. Do wyboru ręczna skrzynia 6-biegowa, a jak chcesz (...)

 • Wrocław bije kolejne rekordy na rynku biurowym

  (...) otwarcia West Link (13.900 mkw., Echo Investment), biurowca BZ WBK (17.000 mkw., BZ WBK) oraz M5 (5.700 mkw., Kernov Properties). Wolumen transakcji przekroczył 24.000 mkw, czego lwią część (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking V 2018

  (...) kierowców stawki ubezpieczeń OC nie uległy znaczącym obniżkom. Jednocześnie na rynku zaznacza się wyraźnie zwiększone zainteresowanie zakupem polisy przez Internet. To z kolei powoduje, że (...)

 • Jak dbać o rozwój firmy poprzez zarządzanie talentami?

  (...) powszechnie znana. Warto jednak podkreślić, że w wielu przypadkach ciągle nie jest to normą, a spora grupa przedsiębiorstw nadal nie postrzega swoich pracowników przez pryzmat ich talentów. (...)

 • Regulamin sklepu internetowego: dlaczego warto go mieć?

  (...) Wymóg sporządzenia regulaminu nie odnosi się do całej działalności e-commerce (art. 8 ust. 1 u.s.u.d.e. – ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Jak wynika z ustawy, jedynie (...)

 • Malinez, Wągrowiec - Producent bielizny damskiej.

  Czytaj więcej: Bielizna


strony : [ 1 ]
 
18
czerwiec 2018

czerwiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2887
CHF 3,7130
USD 3,7003
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.