eGospodarka.pl

 • Już za chwilę za litr benzyny zapłacimy 5 zł

  (...) samochodem, nie będą zadowoleni. Zarówno diesel, jak i benzyna bezołowiowa osiągają najwyższe poziomy od połowy 2015 r. Na europejskiej giełdzie ARA (Amsterdam-Rotterdam-Antwerpia) olej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-3/G, poznaj opinie o SKOFF Lampa podszafkowa LHP2-5/K czy przeglądaj oferty pracy z miasta pabianice.


 • Coraz trudniej o wolne miejsca w hotelach

  (...) wakacje nie powinien czekać do ostatniej chwili z wyborem destynacji. W popularnych turystycznie miejscowościach – na przykład w Zakopanem, Władysławowie, Sopocie czy Kołobrzegu – do (...)

 • Ceny OC. Stabilnie, ale z szansą na podwyżki

  (...) zmotoryzowanym chwilę wytchnienia. Za taki obrót spraw odpowiedzialne jest bez wątpienia to, że . Czy ten spokój zagości na dłużej, czy też powinniśmy przygotowywać się na kolejne wzrosty (...)

 • Zwrot zaliczki i korekta faktury wystawionej do paragonu fiskalnego

  (...) ewidencjonowania obrotu przy zastosowaniu kasy rejestrującej, to dokumentem potwierdzającym dokonanie takiej sprzedaży dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników (...)

 • Kiedy kaucja gwarancyjna z podatkiem VAT?

  (...) Spółka (wnioskodawca) działa w . Spółka zamierza wprowadzić umowę rezerwacyjną, w której to rezerwujący będzie oświadczał, że jest zainteresowany zawarciem ze spółką w rozumieniu (...)

 • Millenialsi w MŚP. Jak oni leasingują?

  (...) MŚP. Pod lupą” poprosił przedsiębiorczych Y o wskazanie sposobów jakimi finansują założenie firmy. Z udzielonych przez nich odpowiedzi wynika, że najczęściej służą temu (...)

 • Jak sobie radzą Messenger i inne komunikatory?

  (...) na smartfonach kilka razy dziennie korzysta już ponad połowa internautów. Przynajmniej raz dziennie robi to natomiast 7 na 10 użytkowników. Osób, które w ogóle nie korzystają z internetu (...)

 • Fed to za mało

  (...) dużo ważniejsze dla inwestorów są czynniki geopolityczne i obawy o wojny handlowe. Chaos w administracji Trumpa i jej kolejne zaskakujące kroki spychają fundamenty na dalszy plan a (...)

 • Jak stworzyć e-mail, który nie trafi do spamu?

  (...) sposobów promowania własnych produktów. Jednak na sukces tego działania składa się wiele czynników. Z naszego badania wprost wynika, że czytamy maile od znanych nam marek i zwracamy uwagę na (...)

 • Debiuty giełdowe w Europie w I kw. 2018 r.

  (...) kwartał br. nie należał w Polsce do szczególnie udanych. Z treści "IPO Watch Europe" wynika, że w analizowanym okresie pojawiły się w naszym kraju zaledwie dwie pierwotne oferty publiczne (...)

 • SGI buduje nowe mieszkania w Szczecinie

  (...) w szczecińskiej dzielnicy Krzekowo już trwa. Dwa powstające w jego ramach budynki dostarczą na szczeciński rynek 55 mieszkań. Plany SGI zakładają, że inwestycja zostanie oddana do użytku w (...)

 • BIK: poręczenie kredytu wychodzi z mody?

  (...) o podżyrowanie kredytu czasami trudno jest odmówić. Decyzję w tej sprawie warto jednak solidnie przemyśleć - poręczenie kredytu szybko bowiem może odbić się przysłowiową czkawką. A dane (...)

 • Pracoholizm, czyli jak wypoczywać po pracy

  (...) punktu widzenia wiele jest różnych sposobów tłumaczenia, dlaczego i kiedy ludzie stają się pracoholikami. W relatywnie wielu koncepcjach teoretycznych powtarza się jednak jeden motyw – (...)

 • Zachowania konsumentów: zakupy spożywcze w sieci

  (...) w których konsumenci decydują się na są różnorodne i trudno jest tu o wskazanie dominujących tendencji. Z raportu wynika, że 19 proc. badanych żywnościowe e-zakupy robi wówczas, gdy (...)

 • Mitsubishi Eclipse Cross 1.5T 163 KM - zmiana przez modę

  (...) ciekawie, ponieważ bryła tego SUVa jest bardzo futurystyczna i pasuje do azjatyckiego producenta. Jest ono tak samo ciosane jak diamenty w znaczku Mitsubishi. Zwłaszcza tył auta jest kosmiczny (...)

 • Długi weekend majowy. Można stracić 2 dni urlopu lub kilka tys. zł

  (...) prześcigają się w pomysłach na tzw. . Czy warto się skusić? Wystarczy krótkie porównanie ofert cen usług turystycznych, by przekonać się jak wiele przyjdzie nam zapłacić za (...)

 • Umowa spółki. Dlaczego jest tak ważna?

  (...) rynku lub przyszłych przedsiębiorców postanawia razem przystąpić do realizacji ustalonego wspólnie celu gospodarczego, a nie dysponują oni równym potencjałem materialnym, aby wyposażyć (...)

 • Wynajem długoterminowy aut dostawczych

  (...) pewno stanowi fakt, że nie brakuje podmiotów świadczących usługę wynajmu długoterminowego dla pojazdów użytkowych. Wciąż jednak nie można nazwać tego rynku dojrzałym ani nawet silnym (...)

 • Wiecheć, Przemysław - Darmowe programy (Program TV, Delphi FAQ, Tabela Mejker 2, Gradient WEB Text) oraz gry.

  Czytaj więcej: Freeware


strony : [ 1 ]
 
12
kwiecień 2018

kwiecień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1882
CHF 3,5303
USD 3,3924
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.