eGospodarka.pl

 • Rynek nieruchomości: czy grozi nam bańka spekulacyjna?

  (...) sprzedażą kredytów na mieszkanie? Przede wszystkim uwarunkowania makroekonomiczne. Mamy nie tylko wyższy wzrost gospodarczy niż zakładali ekonomiści, ale również rekordowo oraz coraz (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-R, poznaj opinie o Flo Podkaszarka akumulatorowa, model nr 79457 czy przeglądaj oferty pracy z miasta kartuzy.


 • Ulga rehabilitacyjna: korzystne zmiany na 2018 r.

  (...) mający na utrzymaniu takie osoby, mogą obniżyć swój podatek poprzez odliczenie od dochodu części wydatków ponoszonych w związku z niepełnosprawnością. Na ogół odliczeniu podlegają (...)

 • Sankcja VAT za spóźnione rozliczenie WNT sprzeczna z prawem UE

  (...) z tytułu wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów lub importu usług stała się problematyczna dopiero na początku 2017 r. Do tego czasu podatnik, który nie wykazał w deklaracji tego rodzaju (...)

 • Przy sprzedaży nieruchomości ważna jest data zakupu gruntu

  (...) Wnioskodawczyni wraz z mężem nabyła 11.04.2011 r. do majątku wspólnego od osoby prywatnej. Na działce tej w latach 2016-2017 małżonkowie wybudowali dom jednorodzinny - który obecnie ma stan (...)

 • Czy możemy zwrócić nietrafione prezenty świąteczne?

  (...) corocznego badania Deloitte , w tym roku pod choinką Polacy znowu znajdą książki, kosmetyki, perfumy, a także gry komputerowe, biżuterię oraz zegarki. Tegoroczne święta mają nas kosztować (...)

 • Bankowość mobilna. Co jej zagraża?

  (...) metod stosowaną przez hakerów jest próba przejęcia danych logowania do banku przy pomocy . Podatne na tego typu cyberataki są osoby, które logują się do publicznie dostępnych punktów (...)

 • Zagraniczne inwestycje bezpośrednie w Polsce 2016

  (...) zaprezentowanego przez Narodowy Bank Polski, w minionym roku polscy inwestorzy bezpośredni zdołali dokonać transakcji na rekordową kwotę 31,8 mld zł. To o 13 mld zł i tym samym o 69% więcej (...)

 • Internetowe zakupy za granicą to już standard?

  (...) ostatnich sześciu miesięcy zrobiło 41% kupujących w sieci. Niemal 6 na 10 z nich przyznało, że takiej transakcji dokonuje minimum raz w miesiącu. Okazuje się również, że duże (...)

 • Telefony myPhone 3320 i Tango już w sprzedaży

  (...) o prostej konstrukcji, z 1.77’’ kolorowym ekranem, sporymi klawiszami, dużymi i czytelnymi ikonami, przejrzystą czcionką i intuicyjnym menu. Dzięki temu obsługa telefonu jest łatwa. Telefon (...)

 • Wydatki reklamowe w listopadzie. Którzy reklamodawcy zaszaleli?

  (...) nie przyniósł zaskoczeń. Największy budżet reklamowy rozdysponowała , co jednak jest dość typowe dla schyłku roku i okresu przeziębień i chorób. Jej wydatki stanowiły aż 38% budżetu (...)

 • Frankowicze z coraz mniejszym zadłużeniem i bez zaległości

  (...) BIK wyraźnie wynika, że rzesza Polaków obsługujących złotowe kredyty mieszkaniowe ciągle się powiększa - od stycznia do października 2017 roku dołączyło do niej 136 tys. osób (...)

 • Podróże służbowe: mniej, ale w lepszym standardzie

  (...) Club wynika, że przed dwoma laty w wysyłało swoich pracowników 53 proc. reprezentantów . Dziś odsetek ten jest nieco niższy (49 proc.). Liderem pod względem organizowanych delegacji jest (...)

 • Polskie drogi. 25 lat rozwoju

  (...) firmy Multiconsult Polska - istniejącej od 1992 roku polskiej spółki (do 15 września 2014 roku funkcjonującej pod nazwą WS Atkins – Polska). Jesteśmy niezależnymi doradcami w procesach (...)

 • Budnex buduje nowe mieszkania w Gorzowie

  (...) piąty z obiektów realizowanych przez Budnex przy Placu Jana Pawła II w gorzowskiej dzielnicy Górczyn. – Za decyzją o kontynuacji budowy stoi przede wszystkim zainteresowanie, jakim od zawsze (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: analiza spółki FERRO

  (...) sprzedaży baterii i zaworów na rynku polskim, czeskim, rumuńskim oraz słowackim. Grupa zajmuje się produkcją oraz sprzedażą armatury sanitarnej i instalacyjnej pod własnymi markami Ferro (...)

 • CPI i Fed osłabiają dolara

  (...) ostatnim w tym roku posiedzeniu podniesiono koszt pieniądza o 25 pb i do przedziału 1,25–1,50 proc. Decyzja była zgodna z rynkowymi przewidywaniami i w pełni wyceniona przez rynek pieniężny (...)

 • Firmy ubezpieczeniowe nie unikną transformacji

  (...) wręcz zmieniające się wymagania klientów oraz ciągłe zmiany technologiczne. Jak radzą sobie z nimi firmy ubezpieczeniowe? Okazuje się, że nie jest najgorzej. 58% ubezpieczycieli (...)

 • Najpopularniejsze cyberzagrożenia 2017 roku

  (...) ransomware" nie będzie żadną przesadą. Zagrożenia, które blokują dostęp do urządzenia, żądając w zamian okupu to już niemal chleb powszedni. Zdecydowanie najbardziej spektakularnym (...)

 • Składki na Fundusz Pracy - kto nie musi ich opłacać?

  (...) przeznaczane są środki finansowe z tego funduszu? Składki na Fundusz Pracy zostały uregulowane w . Fundusz ten powstał w celu zapobiegania skutkom bezrobocia oraz łagodzenia ich. W jaki (...)

 • Seat Ateca 1.4 TSI - pomarańczowa rewolucja

  (...) Ateca to właśnie Urus dla ubogich. Z profilu może faktycznie ma coś wspólnego, ale przecież Lamborghini też należy do koncernu VAG. Wróćmy jednak do bohatera tego tekstu - ja byłem jedynie (...)

 • DHL Polska - Oferuje transport przesyłek ekspresowych oraz zarządzanie łańcuchem dostaw.

  Czytaj więcej: Poczta


strony : [ 1 ]
 
14
grudzień 2017

grudzień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2216
CHF 3,6144
USD 3,5716
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.