eGospodarka.pl

 • Trudne działki budowlane: jak sobie poradzić?

  (...) położona działka budowlana posiada często cechy, które w znacznym stopniu utrudniają jej aranżację, ale też obniżają cenę. Jeżeli taka parcela jest faktycznie świetnie zlokalizowana, a (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz ORD-IN/A, poznaj opinie o Idpoint Stół Quadro Q czy przeglądaj oferty pracy z miasta polanów.


 • UOKiK: jest zgoda na 4 kolejne przejęcia

  (...) zgód dotyczy ING Banku Śląskiego oraz czeskiej spółki Twisto Payments. Przedmiotowa koncentracja doprowadzi do powstania Twisto Polska, którego działalność będzie tożsama z tym, czym (...)

 • Bezpieczeństwo na drodze. Jaki jest polski styl jazdy?

  (...) giną na drogach, Polska należy do niechlubnej europejskiej czołówki. Z danych Komendy Głównej Policji wynika, że od czerwca do sierpnia br. w wypadkach drogowych zginęło niemal 800 osób, a (...)

 • Rezerwacja last minute jak randka w ciemno

  (...) spontanicznych. Nasze badanie pokazuje, że 28% ankietowanych rezerwuje bilety lotnicze na 2-3 miesiące przed planowanym odlotem, a przeszło połowa robi to minimum miesiąc przed wyjazdem. Oferty (...)

 • Bilety online a prawa konsumentów

  (...) mecz lub na koncert? Nie musisz już stać w kolejce do kasy. W dzisiejszych czasach kupno biletów online stało się standardem. Możliwość przeprowadzenia tego rodzaju transakcji oferuje wiele (...)

 • Zawezwanie do próby ugodowej a przerwanie biegu terminu przedawnienia roszczenia

  (...) niestety wielu zdaje się zapominać, iż nie zawsze przeprowadzenie przez sąd postępowania pojednawczego w trybie złożonego przez wierzyciela wniosku o zawezwanie do próby ugodowej doprowadzi (...)

 • Metropoint Office - Asbud buduje biura na własność

  (...) sięgać będzie 8 817 m kw., wzniesie się na działce usytuowanej przy ulicy Grzybowskiej 85 C, a więc w obrębie tzw. City Centre West, położonego zaledwie 1 km od Centralnego Obszaru (...)

 • Osiedle Recanto - nowe mieszkania w Łodzi

  (...) Senatorskiej, w północnej części dzielnicy Górna. Taka lokalizacja gwarantuje spokój i ciszę, a jednocześnie dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W pobliżu nie brakuje ani (...)

 • Kto odpowie za mobbing w miejscu pracy?

  (...) 8 sierpnia 2017 roku będzie furtką dla wprowadzenia w polskich realiach odszkodowania karnego (z ang. punitive damages), funkcjonującego m.in. w USA? Z taką oceną będziemy musieli jeszcze (...)

 • Euro pod presją

  (...) oczekiwać tzw. Jamaika-Koalition, czyli porozumienia CDU/CSU, FDP i Zielonych. Warto pamiętać, że po ostatnim mariażu z CDU /CSU liberałom groziło zniknięcie ze sceny politycznej Niemiec, co (...)

 • Rata kredytu nawet o 410 zł wyższa. Zobacz, jak ją obniżyć

  (...) dopłata pomniejsza comiesięczną ratę kredytu. Preferencyjne warunki kończą się jednak po 8 latach spłaty. To oznacza, że ktoś, kto zaciągnął taki kredyt w październiku 2009 r., już za (...)

 • Endpoint Detection and Response od Kaspersky Lab

  (...) oferuje udoskonaloną eliminację incydentów, lepszą widoczność punktów końcowych, kompatybilność z tradycyjnymi produktami bezpieczeństwa punktów końcowych oraz możliwości śledcze dla (...)

 • Rynek walutowy 18-22.09.17

  (...) które ogłoszono, zostały uznane za jastrzębie. Po pierwsze, Fed ma zamiar w październiku rozpocząć procedurę ograniczania bilansu, a to poprzez stopniowe wstrzymywanie procedury reinwestycji (...)

 • Chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny? To musisz wiedzieć!

  (...) tylko najbardziej powszechnym czynnikom ryzyka, jakie generuje , ale również sposobom na ich zredukowanie. Kredyt hipoteczny ciągle cieszy się dużą popularnością. Tej ostatniej nie (...)

 • Infiniti Q50 3.0 V6 - gra czy rzeczywistość

  (...) zestaw do grania we wszelakie gry wyścigowe jest nam w stanie oddać, przynajmniej w 50%, emocje, wrażenia i odczucia jakie powstają podczas realnej jazdy. Nigdy nie będzie to 100% realności (...)

 • Broker - Sprzedaż materiałów budowlanych, głównie w województwie pomorskim. Starogard Gdański.

  Czytaj więcej: Materiały


strony : [ 1 ]
 
25
wrzesień 2017

wrzesień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2698
CHF 3,6887
USD 3,5866
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.