eGospodarka.pl

 • Większe prawa pracownika. Prezydencki projekt ustawy

  (...) otwartego katalogu przesłanek uzasadniających dyskryminację. Przypominamy, iż w obowiązującym brzmieniu przepisów, dyskryminację stanowi wyłącznie mniej korzystne traktowanie pracownika ze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o stwierdzenie nabycia spadku przez małżonka i dzieci spadkodawcy, poznaj opinie o Sony KDL-32V2500 czy przeglądaj oferty pracy z miasta garwolin.


 • Monitory AOC z serii 90

  (...) mają matryce o przekątnej 24 cali i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (Full HD). AOC I2790VQ oraz I2790PQU mają przekątną ekranu 27 cali i rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Model Q2790PQU (...)

 • Umowa zlecenie: stawka godzinowa przekreśla podatek zryczałtowany

  (...) zawieranych z przedsiębiorcami są zaliczane do tzw. przychodów z działalności wykonywanej osobiście, o której mowa w art. 13 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (jeżeli umowa taka (...)

 • W podatku dochodowym ważny zakup gruntu a nie budowa domu

  (...) Wnioskodawca kupił dwie , odpowiednio w marcu i czerwcu 2011 r. Na zakupionym gruncie następnie . Zakończenie budowy miało miejsce 19 grudnia 2014 r., co potwierdził nadzór budowlany. W domu (...)

 • Rozwój społeczny krajów: ranking 2017

  (...) że miarą oceny rozwoju danego państwa przeważnie jest . Eksperci reprezentujący Social Progress Imperative oraz Deloitte przypominają jednak, że taka perspektywa jest zdecydowanie zbyt wąska, (...)

 • Smartfon Bluboo D1

  (...) wykonaną ze stopu aluminium. 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720x1280 został pokryty szkłem wykonanym w technologii 2,5D. Pod ekranem umieszczony został wielofunkcyjny panel diod LED, (...)

 • Gdzie się podziewają duże mieszkania?

  (...) Powierzchnię mieszkań (tzn. lokali i domów) budowanych przez deweloperów, warto zbadać w skali powiatów. Taki punkt widzenia jest wybierany rzadko, bo większość analiz skupia się tylko na (...)

 • PwC Top 100: największe spółki giełdowe 2016

  (...) firmy PwC „100 największych światowych spółek pod względem wartości rynkowej”. W najświeższym zestawieniu pod lupę wzięto zmiany kapitalizacji przedsiębiorstw, które nastąpiły w (...)

 • Wypadki drogowe w Polsce. Ile, kiedy, dlaczego?

  (...) polskich dróg. Statystyki pokazują, że już od lat liczba nieszczęśliwych zdarzeń nie spada w naszym kraju poniżej 30 000 rocznie. Liczne kampanie społeczne oraz coraz nowocześniejsze (...)

 • Debiut MAXCOM S.A. na GPW

  (...) notarialnym z dnia 19 grudnia 2011 roku w wyniku przekształcenia spółki „Maxcom” Sp. z o.o., która to spółka została założona przez obecnego Prezesa Zarządu - Arkadiusza Wilusza i (...)

 • Nowy Targ we Wrocławiu. Nowa inwestycja Skanska

  (...) wrocławska inwestycja firmy Skanska. Deweloper buduje w stolicy Dolnego Śląska już po raz szósty i nie należy mu się dziwić - ostatni ranking Forbesa mianuje Wrocław najatrakcyjniejszym (...)

 • Faktoring w Polsce 2016

  (...) grupy, okaże się, że wśród 54 podmiotów, które w minionym roku trudniły się było 41 niebankowych przedsiębiorstw oraz 13 banków, dla których faktoring był pobocznym zajęciem (...)

 • Jak rozumieć oznaczenia opon?

  (...) i Rady UE od 1 listopada 2012 roku na producentów ogumienia samochodowego zostały nałożone obowiązki w zakresie oznakowania opon. Producenci oraz importerzy opon będą musieli zadbać o (...)

 • Inflacja = weryfikacja

  (...) wręcz od wtorku dochodowość niemieckich dziesięcioletnich obligacji skarbowych podniosła się aż o 20 pb, wzrosła do 0,46 proc. Oznacza to, że pomimo silnego podniesienia się krzywej (...)

 • SP500 - test krytycznego wsparcia w rejonie 2400 pkt.

  (...) możliwy jest spadek, potem oczekuję na odbicie. Jeśli realizowany będzie scenariusz wzrostowy w USA, to na naszym rynku możliwe jest przekroczenie oporu w rejonie 2360 pkt. Próba trwałego (...)

 • EUR/USD - możliwa realizacja zysków

  (...) - Inflacja konsumencka, 01:50 (Japonia) - Produkcja przemysłowa, 03:00 (Chiny) - Indeks PMI dla przemysłu, 08:00 (Niemcy) - Sprzedaż detaliczna, 09:00 (Szwajcaria) - Indeks instytutu KOF, 10:30 (...)

 • W oprocentowaniu lokat zamieszał podatek bankowy?

  (...) jakie niesie za sobą podatek bankowy, były przerzucane na klientów, to w rzeczywistości pośrednio ich jednak dotyka. Istotne podwyżki marż kredytów hipotecznych banki wprowadziły już pod (...)

 • Coaching narzędziowy z nowymi pracownikami

  (...) nadzieje i zyskać aprobatę zwierzchnika, pracownik sięga po różne metody osiągania wyznaczonych celów. Warto, żebyś pomógł mu w określeniu tych najbardziej efektywnych, które będą (...)

 • Antykwariat Andrzeja Jaworskiego - Wrocławski antykwariat wysyłkowy, oferuje książki używane oraz czasopisma i wydawnictwa ciągłe.

  Czytaj więcej: Używane


strony : [ 1 ]
 
30
czerwiec 2017

czerwiec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2265
CHF 3,8667
USD 3,7062
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.