eGospodarka.pl

 • Przeciętne wynagrodzenie II 2017

  (...) wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-7D, poznaj opinie o Smeg PS906 Classic czy przeglądaj oferty pracy z miasta koluszki.


 • Rynek pracy specjalistów II 2017

  (...) obrodził przeszło 46 000 ogłoszeń o pracę, lutowe wyniki, jakie zanotował specjalistów, dla wielu mogą wydać się nieco rozczarowujące. Trzeba jednak podkreślić, że w lutym nadal (...)

 • Już w 2017 r. rocznego PIT wypełni za nas urząd skarbowy

  (...) fali cyfryzacji, która jest coraz bardzie wszechogarniająca. Mamy coraz więcej dowodów na to, że obecność procesów cyfrowych przebija się do świadomości ludzi. Administracja publiczna (...)

 • Rozliczenie importu usług gdy na fakturze VAT podatek od wartości dodanej

  (...) usług? Art. 17 ust. 1 pkt 4 ustawy o VAT mówi, że obowiązek rozliczenia podatku VAT od danej usługi przechodzi ze sprzedawcy na nabywcę (w ramach tzw. ), gdy usługodawcą jest podatnik (...)

 • Ryczałt za nocleg w podróży służbowej kierowcy

  (...) wykonuje drogowego towarów i materiałów niebezpiecznych ADR na terenie Polski i Europy. Pracownicy są zatrudniani w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku kierowca w transporcie krajowym i (...)

 • Prawa konsumentów 65+ ciągle łamane

  (...) Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pokazuje, że prawa konsumentów +65 najczęściej naruszają umowy zawierane poza lokalem przedsiębiorcy, a więc podczas wizyty konsultanta lub też w (...)

 • Ceny hoteli stabilne, ale w Polsce rosną bardziej niż w USA

  (...) Hotel Price Index™? Opracowanie Hotels.com dowodzi przede wszystkim, że ani zawirowania polityczne, ani też wahania kursów walut nie przełożyły się w znacznym stopniu na oferowane w minionym (...)

 • 435 mld USD na nieruchomości komercyjne

  (...) z serii "Great Wall of Money", w którym Cushman & Wakefield pochyla się nad kwestiami związanymi z wielkością nowych inwestycji w nieruchomości komercyjne na świecie. Wprawdzie opracowanie (...)

 • Kariera w finansach: czy to czas, aby ją robić?

  (...) Wprawdzie ostatnie miesiące przyniosły ochłodzenie w ofertach pracy skierowanych do finansistów, to nie tracą oni rezonu. Z ostatniego badania Confidence Index autorstwa PageGroup wynika, że (...)

 • Co o VR mówi się w internecie?

  (...) monitoringu IMM liczba publikacji związanych z VR wzrosła ponad czterokrotnie na przestrzeni ostatnich trzech lat. W lutym tego roku opublikowano niemal sześć tysięcy artykułów oraz postów na (...)

 • Masz aplikację IKO? W urzędzie zapłacisz kodem BLIK

  (...) zamierzają dokonać opłat administracyjnych w urzędzie, np. za wydanie dokumentów czy rejestrację samochodu, mogą skorzystać z wygenerowanego w kodu BLIK. Rozwiązanie zostało opracowane w (...)

 • Najbardziej zielone polskie miasta. Na 1. miejscu zaskoczenie

  (...) się nie tylko w Krakowie … Dane GUS-u na temat zieleni miejskiej są ciekawe, ale ukazują się z pewnym opóźnieniem. Główny Urząd Statystyczny musi zbierać i opracowywać informacje, które (...)

 • Świadczenia pozapłacowe w górę. Wydatek czy jednak inwestycja?

  (...) się poruszać nawet najbardziej doświadczonym pracodawcom. Niedobór wykwalifikowanych pracowników, a także obawy związane ze stratą najlepszych to tylko niektóre z problemów. Dlatego też (...)

 • Polski eksport patrzy w stronę Peru

  (...) głównie Niemcy. Statystyki prowadzone przez GUS pokazują, że w czołówce krajów, do których wysyłamy nasze towary, plasują się również Czechy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Stany (...)

 • Jakie będą sklepy stacjonarne w 2025 roku?

  (...) zrealizowanego na zlecenie sieci Leroy Merlin Polska w ramach wdrożenia mobilnej platformy „Mobility” - rozwiązania, którego zadaniem jest obsługa sprzedaży oraz budowa relacji na linii (...)

 • Czy polskie firmy oswoiły nowe technologie?

  (...) polskie firmy z sektora MMŚP wykorzystują ? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwała firma home.pl. Efektem tych poszukiwań jest raport „Polski przedsiębiorca. Portret własny”. Oto, do jakich (...)

 • Ile oszczędzisz dzięki OZE?

  (...) promieniowanie słoneczne przekracza nasze zapotrzebowanie energetyczne 5 tysięcy razy. Do niedawna w polskiej świadomości pokutował mit o zbyt małym nasłonecznieniu naszego kraju, by (...)

 • Fed robi swoje

  (...) stopy o 25 pb, ale dokonał tego w najbardziej gołębi z możliwych sposobów. Retoryka FOMC pozostała jednak niezmieniona, a prognozy członków Komitetu dalej sugerują łącznie tylko trzy (...)

 • Microsoft Teams w Office 365 już dostępny

  (...) została ogłoszona w listopadzie 2016 roku. Od tego czasu Microsoft wprowadził do Teams ponad 100 nowych funkcji, w tym: możliwość planowania spotkań; rozmowy głosowe z urządzeń mobilnych (...)

 • S&P500 - kluczowe wsparcie na 2379 pkt., DAX na kolejnym szczycie

  (...) możliwy powrót pod opór w rejonie 2272 pkt. Po nieudanej próbie jego przełamania możliwy ruch w dół (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 03:54 (Japonia) - Decyzja BoJ ws. stóp procentowych (...)

 • EUR/USD – wsparcie na 1.07 USD, złoto w górę

  (...) - Decyzja BoJ ws. stóp procentowych marzec (-0,1%, prognoza -0,1%, poprzednio -0,1%), 07:30 (Japonia) - Konferencja prasowa po posiedzeniu BOJ, 11:00 (Strefa Euro) - Inflacja konsumencka, 12:00 (...)

 • 500 plus: raczej konsumpcja niż oszczędzanie pieniędzy?

  (...) rok od wprowadzenia rządowego programu dopłat dla rodzin z dziećmi. Badania przeprowadzone jeszcze przed uruchomieniem wsparcia dowodziły, że zamierzają spożytkować dodatkowe pieniądze (...)

 • Fiat Fullback 2,4 180 KM - włoska robota

  (...) przypadek ponieważ omawiany Fiat Fullback to tak naprawdę brat bliźniak Mitsubishi L200. Jako, że auto spod znaku diamentów ma już pewną renomę wśród aut z paką, włoskie FCA postanowiło (...)

 • Mad-Expo - Firma oferująca zabudowę stoisk targowych, realizująca ekspozycje na targach krajowych i zagranicznych.

  Czytaj więcej: Targi i wystawy


strony : [ 1 ]
 
16
marzec 2017

marzec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3165
CHF 4,0320
USD 4,0300
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.