eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • ATAL Nowe Żerniki w rozbudowie

  (...) II przewidziano budowę siedmiu wielorodzinnych budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości (od 5 do 7 pięter), w których znajdzie się miejsce dla 218 mieszkań o powierzchni od 27,43 do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z_OPP, poznaj opinie o Komozja Mostowski Idealna Piękność 0721 czy przeglądaj oferty pracy z miasta ustroń.


 • Ceny ziemi rolnej: indeks IV kw. 2016 r.

  (...) wzrosła przeciętna wartość hektara w Polsce przez 12 lat, czyli od końca 2004 roku. Jeśli więc ktoś wtedy kupił „statystyczną” rolną parcelę i sprzedał ją pod koniec ubiegłego (...)

 • Polski Internet Rzeczy pod ostrzałem

  (...) trwa w najlepsze. Wprawdzie to niewątpliwie setki nowych możliwości w niemal każdej sferze życia, ale nie można zapominać o nieco mniej przyjemnym aspekcie jego intensywnego rozwoju (...)

 • Koniunktura przemysłowa II 2017

  (...) oceny koniunktury wśród dyrektorów z większości badanych sekcji. Przetwórstwo przemysłowe deklaruje pozytywny nastrój. Optymizm jest większy niż przed miesiącem i w lutym ostatnich ośmiu (...)

 • Niepewna wypłata dywidendy

  (...) inwestorzy przyzwyczaili się już do tego, że coraz większa liczba giełdowych spółek systematycznie dzieli się z nimi wypracowanymi zyskami. Spory w tym udział miały spółki z udziałem (...)

 • Wakacje 2017: tylko Tunezja tańsza niż rok temu

  (...) w turystyce wyjazdowej Bieżąca sprzedaż z zadyszką, skumulowana radzi sobie dobrze Ostatni, osiemnasty już raport z systemu MerlinX, który tyczył się nowego roku turystycznego, a więc (...)

 • Tajemniczy Przedsiębiorca w banku. Jak wypadła ocena?

  (...) uczestniczący w badaniu, reprezentując konkretne typy przedsiębiorstw, chcieli uruchomić na terenie gminy nowe przedsięwzięcie gospodarcze. TP prowadzi lub prowadził biznes w innym zakresie i (...)

 • Wiosenny newsletter, czyi powiew świeżości w skrzynce mailowej

  (...) w pełni w wiosenny nastrój, musimy zrobić miejsce dla nowości. Koncepcja wiosennych porządków może znaleźć zastosowanie w każdej branży, z którą prowadzimy komunikację – odświeżenie (...)

 • Jedziesz na Mistrzostwa Świata w Lahti? To, powinno cię zainteresować

  (...) Świata w Lahti powinni wiedzieć, jakie atrakcje i niedogodności może zgotować im Finlandia. Oto zbiór pożytecznych rad i informacji od Europejskiego Centrum Konsumenckiego (ECK). Jak tam (...)

 • Suplementy diety nie leczą - przypomina UOKiK

  (...) , ale środki spożywcze, które ani nie leczą ani też nie zapobiegają chorobom. W ich skład wchodzą witaminy lub składniki mineralne i dlatego też przypisywanie im w reklamach właściwości (...)

 • Czy telemedycyna ma szanse na rozwój?

  (...) inwestycje Z najnowszego raportu PMR „Rynek usług telemedycznych w Polsce 2017. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2017-2022” wynika, że będzie rosnąć w siłę. Inwestycje w tym (...)

 • Co przesądza o istnieniu środka trwałego?

  (...) Wnioskodawca jest wspólnikiem . Wspólnicy tej spółki w 2008 r. nabyli niezabudowaną działkę gruntu o charakterze użytkowym i produkcyjnym. Nieruchomość ta została zaliczona do spółki (...)

 • Przecena euro, stabilizacja dolara

  (...) że rynek zaczyna pozycjonować się pod francuskie wybory prezydenckie. Nie mamy przy tym do czynienia z wybuchem awersji do ryzyka – europejskie indeksy mają za sobą wzrostową passę (...)

 • Zimowy drenaż portfela. Jak zadbać o budżet domowy?

  (...) trzeba się liczyć z tym, że będą wyższe niż w pozostałym okresie roku. Ma to przede wszystkim związek z ogrzewaniem oraz oświetleniem. Rezygnacja z tych mediów raczej nie jest możliwa (...)

 • OC nie zawsze pomoże

  (...) a przynajmniej powinien wiedzieć, że aby jeździć samochodem trzeba mieć . Szybkie przypomnienie na początek - ten skrót oznacza obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (...)

 • S&P500 - kolejny szczyt w fali piątej

  (...) możliwa jest kontynuacja wzrostów w ramach fali 9-tej z dna z końca stycznia. Silna bariera znajduje się w okolicy 2260-2280 pkt. W dalszej perspektywie możliwe jest przesilenie (wykres 1) (...)

 • Wynagrodzenia w branżach w 2016 roku

  (...) nie w branży IT, ale w bankowości. Mediana ich płac to 15 000 PLN brutto miesięcznie. Dla porównania mediana płac dyrektorów zatrudnionych w kulturze i sztuce wyniosła 4 500 PLN (...)

 • EUR/USD – na ważnym wsparciu, ropa na krawędzi

  (...) - Indeks instytutu Ifo, 10:30 (Wlk. Brytania) - PKB s.a., rew. (r/r) IV kw. (prognoza 2,2%, poprzednio 2,2%), 11:00 (Strefa Euro) - Inflacja konsumencka, 16:00 (USA) - Sprzedaż domów na rynku (...)

 • Samochody zdalnie sterowane nie oprą się atakom

  (...) rozwój rynku samochodów aktywnie połączonych z siecią. Ta łączność to już nie tylko systemy inforozrywki, ale również krytyczne dla każdego pojazdu moduły jak chociażby blokada drzwi (...)

 • Mercedes GLS 500 - bestia z piekła rodem

  (...) z widlastą „ósemką” to nie żadne proste, małe 2.0T, tylko prawdziwe męskie 4,7 litra pojemności i 455KM mocy z 700 Nm maksymalnego momentu obrotowego, współpracujące z (...)

 • Plany miejscowe a mapy przeciwpowodziowe

  (...) r. nowelizacja prawa wodnego pozwala gminom na samodzielne podjęcie decyzji w sprawie wprowadzenia do uchwalanych przez siebie dokumentów planistycznych zapisów z map przeciwpowodziowych. Warto (...)

 • AD-PAZ Adam Pazoła - Usługi w zakresie kruszenia gruzu, kamienia, betonu, żelbetonu, wyburzeń i prac ziemnych. Sułkowice.

  Czytaj więcej: Roboty ziemne i rozbiórkowe


strony : [ 1 ]
 
22
luty 2017

luty 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2977
CHF 4,0375
USD 4,0899
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.