eGospodarka.pl

 • Inflacja XI 2016

  (...) Jeśli , to okaże się, ceny towarów i usług utrzymały się na tym samym poziomie, przy czym towary potaniały o 0,4%, a ceny usług wzrosły o 1,1%. Tym, co w największym stopniu zadecydowało (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Cesja wierzytelności, poznaj opinie o Laminas Czasza offsetowa OFC- 800 czy przeglądaj oferty pracy z miasta sędziszów małopolski.


 • 5 rzeczy, które mogą pogrążyć e-commerce w okresie świątecznym

  (...) do Wigilii to w przypadku e-commerce najbardziej szalony okres w roku. Szalony i zyskowny - z badania zrealizowanego przez RJ Metrics wynika, że zarobki e-sprzedawców są od 50 do nawet 100 proc (...)

 • Nowy Citroen C3

  (...) do modelu C4 Cactus. Za sprawą lepszych proporcji ma jednak więcej wdzięku. Pas przedni z trzema poziomami oświetlenia, zgrabny tył zakończony obłym zderzakiem, panele Airbump (w topowej (...)

 • Najlepszy kredyt gotówkowy? Grudniowy

  (...) pokazują, że koniec roku to okres, w którym banki faktycznie proponują najlepszy kredyt gotówkowy. Średnio jest on prawie o 1 pkt. proc. tańszy i mówimy tu o RRSO (rzeczywista roczna stopa (...)

 • Darowizny na działalność charytatywną kościoła w PIT za 2016 r.

  (...) znajduje się w ustawach regulujących stosunek Państwa do poszczególnych kościołów, wśród których można wymienić m.in. ustawę z dnia 17 maja 1989 r. o stosunku Państwa do Kościoła (...)

 • Umorzenie udziałów spółki bez podatku dochodowego

  (...) Wnioskodawca zamierza zawiązać wraz z pozostałymi wspólnikami Po jej założeniu i wniesieniu wszystkich wkładów przez wspólników, nastąpi dobrowolne jednego z nich - bez wynagrodzenia (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI XI 2016

  (...) badania Gemius/PBI nie wnoszą żadnych zmian na podium. Podobnie jak w październiku, wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów zwycięża (...)

 • TFI: wartość aktywów netto XI 2016

  (...) odbiło się na sytuacji inwestorów, są wzrosty rentowności na rynku papierów dłużnych, a także zawirowania, którym ulegał rynek akcji. O ujemnym wyniku, jakie zanotowały w listopadzie (...)

 • Nowy Suzuki Ignis

  (...) i podniesione zawieszenie sugerują, że i poza asfaltem będzie się spisywał co najmniej nieźle. Szczególnie, że prześwit niewielkiego Japończyka to prawie 20 cm i można go wyposażyć (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany XI 2016 r.

  (...) listopada 2016 r. weszła w życie ustawa z dnia 22 lipca 2016 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 1334), która m.in.: ma na celu jest wzmocnienie ochrony klientów przed ewentualnymi negatywnymi (...)

 • Jarmark bożonarodzeniowy w 6 tanich miejscach

  (...) w Bukareszcie rozpoczyna się 1 grudnia i kończy się na dzień przed Sylwestrem. Wejście na jego teren jest bezpłatne. W tym roku kiermasz przeniósł się na Plac Konstytucji, gdzie stoi 60 (...)

 • Rynek pracy specjalistów XI 2016

  (...) listopadzie na łamach Pracuj.pl dowodzi, że było widoczne w zdecydowanej większości branż i specjalizacji. Nie jest to jednak dużym zaskoczeniem - z danych Głównego Urzędu Statystycznego (...)

 • Najpopularniejsze samochody w Polsce. Który sedan zwycięża?

  (...) najczęściej wyszukiwanych aut nie jest zaskoczeniem - w końcu Polacy szczególnie gustują w niemieckich autach. Audi okazało się również najczęściej wyszukiwaną marką. Na drugim końcu (...)

 • Polskie firmy rodzinne 2016

  (...) Biznesu Rodzinnego raport dowodzi, że w minionym roku aż 85% polskich firm rodzinnych udało się osiągnąć wzrost sprzedaży. To bardzo dobry wynik, znacznie wyższy od globalnej średniej (...)

 • Bankowość mobilna: wyzwania dot. bezpieczeństwa

  (...) niewątpliwie stała się popularną metodą zarządzania finansami. Korzyści z mobilnych rozwiązań czerpią dwie strony: użytkownicy zyskali większą wygodę, natomiast banki mogą (...)

 • Sky Tower ma konkurencję. Powstaje najwyższy biurowiec we Wrocławiu

  (...) sercu miasta, przy jednym z najistotniejszych ciągów komunikacyjnych i w sąsiedztwie apartamentowca Sky Tower. Powierzchnia najmu to ponad 9 tys. mkw., 600-700 mkw. na każdej z czternastu (...)

 • Oferty pracy: jakich kwalifikacji poszukują pracodawcy?

  (...) wymóg posiadania prawa jazdy to 15% wszystkich ogłoszeń, z czego 12% to anonse skierowane do kierowców. Biegłe władanie językiem angielskim szczególnie doceniane jest w Warszawie, gdzie tej (...)

 • Dziś ropa, w środę Fed

  (...) na otwarciu o ok. 5 proc., gdyż inwestorzy pokładają wielkie nadzieje na usunięcie nadpodaży z globalnego rynku ropy z pomocą nowego porozumienia. W sobotę państwa wydobywające ropę (...)

 • Szkodliwe oprogramowanie w chmurze. Jest miliard, a będzie więcej

  (...) rośnie tak szybko, że ręczne przetwarzanie każdego pojawiającego się zagrożenia stało się niewykonalne. Dlatego konieczna stała się automatyzacja procesu analizy i identyfikacji (...)

 • S&P500 - możliwa lokalna korekta, potem wzrosty

  (...) pojawiła się negatywna świeca. Rynek jest po silnym wzroście. W krótkim terminie możliwy jest powrót na czwartkowy szczyt. Próba jego przełamania nie powinna się udać. Nasz indeks byłby (...)

 • EUR/USD - opór na 1.0580 USD, kolejny szczyt na ropie

  (...) - Zamówienia na sprzęt, maszyny i urządzenia, 08:00 (Turcja) - PKB (r/r) III kw., 14:00 (Polska) - Wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych, 20:00 (USA) - Budżet federalny (USD) (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 05-09.12.16

  (...) do silnych spadków. W środę decyzja FED. Oczekuje się, że stopy zostaną podniesione o 25 punktów bazowych. To już powinno być w cenach. W związku z tym próba przełamania długoterminowych (...)

 • Umowa sprzedaży nieruchomości: kiedy można od niej odstąpić?

  (...) odstąpienia od umowy wzajemnej – czyli w omawianym tu przypadku od umowy sprzedaży nieruchomości - określone zostały w . Zgodnie z jego treścią w sytuacji, gdy jedna ze stron dopuszcza się (...)

 • Romex - Przydomowe oczyszczalnie ścieków do samodzielnego montażu, pełny asortyment instalacji wodno-kanalizacyjnych. Sohaczew.

  Czytaj więcej: Przydomowe


strony : [ 1 ]
 
12
grudzień 2016

grudzień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4583
CHF 4,1422
USD 4,2090
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.