eGospodarka.pl

 • Pierwsze urodziny Windows 10

  (...) najnowszy system Microsoftu świętował pierwszą rocznicę swojej oficjalnej premiery. Z tej okazji firma Gemius postanowiła przyjrzeć się, jaki procent ruchu w sieci pochodzi z urządzeń (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz zgłoszenia niebezpiecznego produktu, poznaj opinie o NUK Butelka z ustnikiem i podwójnym uchwytem NUK Baby Rose & Blue czy przeglądaj oferty pracy z miasta radom.


 • Infiniti Q30 S 2.2D AWD Sport - weekend na Podlasiu

  (...) czyta ktoś z działu PR Infiniti, spieszę z wyjaśnieniem. Nie dojechałem do Władywostoku, Pekinu ani nawet do Lwowa. Moim celem były okolice Białegostoku i Białystok sam w sobie, a więc (...)

 • Bank Zachodni WBK pod ostrzałem cyberprzestępców

  (...) tj. 3 września br. Wówczas laboratorium antywirusowe ESET dostrzegły pojawienie się pierwszych fałszywych wiadomości, w których informowano klientów BZ WBK o rzekomym zablokowaniu dostępu do (...)

 • Sankcyjna stawka podatku PCC bez odsetek za zwłokę

  (...) są opodatkowane . Z nielicznymi wyjątkami stawka tego podatku wynosi 2% wartości pożyczki, zaś obowiązanym do jej zapłaty jest pożyczkobiorca. Daninę powinien on uiścić w ciągu 14 dni od (...)

 • Składki ZUS możesz odroczyć

  (...) ubezpieczenie społeczne może pomóc firmie przetrwać kryzys, tymczasem przedsiębiorcy rzadko składają wnioski o ulgę. W województwie dolnośląskim, gdzie działają trzy oddziały ZUS, w I (...)

 • Brexit i niechęć do imigrantów to słaby kurs funta

  (...) dniach wyraźnie się poprawiła. Od 16 sierpnia funt (GBP) zyskał w relacji do złotego ok. 6 proc. Zmiany na rynku globalnym nie są już tak silne, ale i tak wycena szterlinga w stosunku do (...)

 • Lenovo MIIX 510. Laptop i tablet w jednym

  (...) i oraz wygodę pełnowymiarowej klawiatury obsługującej funkcje znane z tradycyjnych klawiatur fizycznych. Wyposażony w wydajny procesor Intel® Core i7 szóstej generacji, Lenovo MIIX 510 (...)

 • Elektroniczna księga przychodów i rozchodów w podatku dochodowym

  (...) r. rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów doczekało się nowelizacji, która (obok nowego wzoru księgi oraz zmiany niektórych innych (...)

 • Geodeta może korzystać ze zwolnienia podmiotowego z VAT

  (...) Wnioskodawca świadczy usługi geodezyjne w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (PKD 71.12.Z, tj. „Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne”) (...)

 • Obroty na rynkach GPW VIII 2016 r.

  (...) wynika, że sierpniowy wolumen obrotu kontraktami terminowymi na indeksy sięgnął 277,0 tys. szt., co jest wynikiem o 27,0% niższym od zanotowanego w sierpniu 2015 r. Jednocześnie jednak (...)

 • Upadłości firm VIII 2016

  (...) ostatnia forma restrukturyzacji, czy raczej pierwsza obecnie wybierana? Możliwe jest wywołanie efektu domina niewypłacalności kolejnych firm. W szczycie sezonu budowlanego upada więcej firm (...)

 • Smartfon Lenovo Moto Z Play

  (...) smartfon wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 625 2.0 GHz gwarantujący płynną pracę, wyświetlacz HD 1080p Super AMOLED oraz 3GB pamięci RAM, która umożliwia granie (...)

 • Bitcoin, whisky i srebro, czyli w co inwestować?

  (...) Bank pokazują, że na początku września inwestorzy mieli wiele powodów do zadowolenia. W gronie 35 aktywów, których wyceny są monitorowane w ramach comiesięcznego badania, aż 27 zanotowało (...)

 • Wypadki drogowe 2015: Łódź znowu liderem

  (...) ulice Pierwsze miejsce Łodzi w zasadzie nie powinno zaskakiwać - to miasto już od wielu lat jest liderem, jeżeli chodzi o liczbę . Sytuacja nie jest dobra i wiele wskazuje na to, że nie ma co (...)

 • ATAL Marina Apartamenty: kolejne mieszkania już w sprzedaży

  (...) Marina Apartamenty nie mogą narzekać na brak popularności. Pierwszy etap kompleksu został już w całości sprzedany. Na nabywców czeka jeszcze 89 z 244 lokali drugiego etapu oraz 189 z 268 (...)

 • Last minute we wrześniu: gdzie najtaniej?

  (...) Portugalia to kraje, do których bez obaw o pogodę można wybrać się również we wrześniu. Temperatura w tych miejscach przeważnie grubo przekracza 24 stopnie Celsjusza, a woda w morzu pozwala (...)

 • Biura w Warszawie: od kamienic po drapacze chmur

  (...) socjalistycznej rzeczywistości zostały uchylone, by do Polski wpuścić wolnorynkowe zasady funkcjonowania biznesu, nie można było jeszcze mówić o , jaki znamy dzisiaj. Komercyjny segment (...)

 • Podróż samolotem: sprawdź, co może cię zaskoczyć

  (...) podczas podróży lotniczych bywają skomplikowane jest „biała lista” dostępna na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak z niej wynika, pasażerowie często nie potrafią sami określić, czy (...)

 • EUR/USD - możliwe odbicie, potem w dół, odbicie na ropie

  (...) - Święto Pracy - dzień wolny, 03:00 (Australia) - Inflacja konsumencka, 03:45 (Chiny) - Indeks PMI dla usług, 04:30 (Japonia) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 09:55 (Niemcy) (...)

 • S&P500 - nadal w konsolidacji, DAX możliwy atak na 10800 pkt.

  (...) w rejonie 1770 pkt. Jeśli nie uda sie go pokonać możliwy jest kolejny ruch w dół. Silne wsparcie znajduje się w rejonie 1750 pkt., tu może dojść do odbicia, potem możliwy jest jeszcze jeden (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 29.08.-02.09.16

  (...) korekcyjne odbicie. W dalszej kilkusesyjnej perspektywie oczekuję spadków. Kluczowe wsparcie znajduje się w rejonie 1.0970-1.1020 USD. USD/PLN - Na początku tygodnia może dojść do lokalnej (...)

 • Postępowanie administracyjne: kto rozpatrzy zwróconą sprawę?

  (...) postępowania administracyjnego pracownik organu administracji publicznej podlega wyłączeniu od udziału w w sprawie jeżeli jest stroną albo pozostaje z jedną ze stron w takim stosunku (...)

 • Orlen na czele Coface TOP 500 CEE

  (...) próba klasyfikacji 500 największych przedsiębiorstw naszego regionu. Jej autorzy brali pod uwagę zarówno wysokość obrotów osiągniętych przez badane firmy, jak i innych parametrów jak np (...)

 • Magbud Chrzanów - Producent styropianów oraz systemów dociepleń.

  Czytaj więcej: Elewacja


strony : [ 1 ]
 
5
wrzesień 2016

wrzesień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3480
CHF 3,9786
USD 3,8937
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.