eGospodarka.pl

 • Omyłkowo naliczonego VAT nie trzeba płacić i składać deklaracji

  (...) Wnioskodawca korzysta ze . Z początkiem stycznia 2016 r. zainstalował w związku z utratą prawa do zwolnienia. Serwisant omyłkowo zafiskalizował na tym urządzeniu stawkę podstawową 23% (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VZM-1/B, poznaj opinie o Mamut Ciasteczka Owsiane czy przeglądaj oferty pracy z miasta prabuty.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 24/2016

  (...) i Gospodarki Żywnościowej w tym roku plony zbóż mogą wynieść 30,5 mln ton. Wiele wskazuje na to, że ze względu na majową suszę plony będą niższe i będą na poziomie 26 - 26,5 mln ton (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 24/2016

  (...) wyników głosowania Brytyjczyków w sprawie pozostania w składzie członków UE. Według Brukseli, w przypadku gdyby w rezultacie referendum Wielka Brytania opuściła UE, to ułożenie na nowo (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 24/2016

  (...) w ramach think tanków Brookings Institution i American Enterprise Institute (AEI) odradzają Brexit. Dominuje opinia, że decyzja Brytyjczyków o opuszczeniu Unii będzie miała fatalny wpływ na (...)

 • Rozmowa kwalifikacyjna: błedy popełniają nawet najlepsi

  (...) na związanych ze spowolnieniem gospodarczym, nadeszła znowu . W coraz większej mierze możemy mówić o rynku kandydata. Szczególnie dotyczy to zawodów technicznych, zarówno na poziomie (...)

 • Co zrobić, gdy nie ma na wkład własny?

  (...) rządowy program „Mieszkanie dla Młodych” , który powstał w odpowiedzi na rekomendację Komisji Nadzoru Finansowego. Jednak, jak wynika z informacji zawartej na oficjalnej stronie Banku (...)

 • Ile zarabia pielęgniarka w Polsce?

  (...) i Położnych (CRPiP) na dzień 31 grudnia 2014 roku w Polsce zarejestrowanych było 282 522 osób uprawnionych do wykonywania zawodu. Liczba kobiet w tym gronie wynosi 277 334 osoby, co stanowi (...)

 • Do którego dewelopera po penthouse?

  (...) Corp S.A. W segmencie, w jakim działa największe mieszkania mają powierzchnię od 80 do 100 mkw. Niemal w każdym z naszych projektów można znaleźć takie lokale, do których często (...)

 • Anga - Produkcja, dzierżawa i handel kontenerami i osprzętem. Gdańsk.

  Czytaj więcej: Przemysłowe


strony : [ 1 ]
 
19
czerwiec 2016

czerwiec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4363
CHF 4,0942
USD 3,9412
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.