eGospodarka.pl

 • Infovide w rękach Asseco Poland. UOKiK wydał zgodę na przejęcie

  (...) postępowania stało się jasne, że przejęcie Infovide nie poskutkuje ograniczeniem konkurencji na żadnym z rynków wspólnych (udział połączonych firm nie przekroczy 20 proc.). Infovide i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W5, poznaj opinie o Sharp LC-32WD1E czy przeglądaj oferty pracy z miasta lipno.


 • Infrastruktura drogowa ucierpi przez brak pracowników?

  (...) i kolei są niezwykle ambitne. Biorąc jednak pd uwagę, że obecna perspektywa unijna jest ostatnią, która zakłada tak hojne dofinansowanie tego obszaru, nie ma się im absolutnie co dziwić. - W (...)

 • E-zwolnienia a brak dostępu do internetu

  (...) lekarskich pracodawcy (w przypadku pracowników) czy ZUS (przedsiębiorców) to jeden z głównych celów wprowadzenia elektronicznych zaświadczeń lekarskich. , które aktualnie są wypisywane (...)

 • Ryzyko walutowe: duży problem mikrofirmy

  (...) zważających na kwestie związane z ryzykiem generowanym przez rośnie wraz z wielkością przedsiębiorstwa. Zabezpieczenia przed stosowało w przeszłości zaledwie co siódme (...)

 • Wybieramy coraz szersze ubezpieczenie mieszkania

  (...) że w Polsce stoi około 5,5 mln domów jednorodzinnych. Mieszkań jest niemal trzykrotnie więcej. Liczby te, rzecz jasna, ciągle wzrastają, a wraz z nimi rośnie rzesza osób zainteresowanych (...)

 • Bezpośredni zwrot podatku VAT nie ulega przedawnieniu

  (...) w jakim towary i usługi są wykorzystywane do wykonywania czynności opodatkowanych, podatnikowi przysługuje prawo do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego. Co istotne w (...)

 • Kilka darowizn w akcie notarialnym z oszczędnością na podatku

  (...) czy ojca, może przekazać swojemu bratankowi bądź siostrzeńcowi darowiznę i to znaczną. Niestety trzeba pamiętać, że w stosunku do obdarowanego taka ciocia zalicza się do II grupy (...)

 • Korekta kosztów gdy wygaśnięcie zobowiązań w drodze konfuzji

  (...) planuje dokonać połączenia z inną (zwaną „spółką przejmującą”) - połączenie poprzez przejęcie. Spółki te obecnie dokonują między sobą transakcji gospodarczych (np. dzierżawy (...)

 • Odliczenie VAT z faktury wystawionej na dane przedsiębiorcy a nie firmy

  (...) są zobowiązane na podstawie przepisów regulujących prowadzenie działalności gospodarczej do złożenia wniosku o wpis działalności do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości IX 2015

  (...) i Open Finance wzrósł w ostatnim miesiącu o 0,02 proc. do poziomu 822,18 pkt, co oznacza wzrost o 0,55 przez ostatni rok. Od czerwca 2013 r. indeks porusza się w przedziale 800-820 pkt, sytuacja (...)

 • Ewa Kopacz vs Beata Szydło: internauci bezlitośni

  (...) uczestniczkami debaty, jak i internautami. Jej charakter oddaje okładka tygodnika „Wprost”, na której oraz Beata Szydło trafiły prosto na (polityczny) ring. Która zada więcej ciosów i (...)

 • Dr.Web Security Space i Dr.Web Antywirus w wersji 11

  (...) na analizie zachowania złośliwych, podejrzanych lub niezaufanych skryptów i procesów. Obecnie uzupełnia ona tradycyjne skanowanie oparte na sygnaturach i odgrywa główną rolę w (...)

 • Najlepsi pracodawcy 2015

  (...) w przypadku poprzednich edycji badania, nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: przedsiębiorstwo bardzo duże (zatrudniające powyżej 1000 pracowników), firma duża (od 250 do 1000) (...)

 • Konwertowalny laptop Lenovo YOGA 900 i komputer YOGA Home 900

  (...) 900 działa w oparciu o najnowszy procesor Intel Core i7 szóstej generacji, ma tylko 14,9 mm grubości i waży 1,29 kg. Firma Lenovo wykorzystała nietypowy zawias o konstrukcji przypominającej (...)

 • Trojany bankowe rosną w siłę

  (...) 73 procent internautów przeprowadza transakcje finansowe online. Federalna Policja Kryminalna Niemiec w 2014 roku odnotowała 6984 ataków na klientów banków online przy użyciu phishingu. To (...)

 • EUR/USD - odbicie

  (...) - Bilans handlu zagranicznego (JPY) wrzesień(-114,5 mld, prognoza 84,5 mld -569,4 mld), Eksport (r/r) wrzesień (0,6%, prognoza 3,4% 3,1%), Import (r/r) wrzesień (-11,1%, prognoza -11,7% -3,1%) (...)

 • Pogromca mitów gazowych. Wywiad z Mariuszem Zawiszą, prezesem PGNiG

  (...) Bankowej”: Strasznie pana mało w mediach… Celowo pan unika? Mariusz Zawisza, prezes zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG): To chyba kwestia pojmowania pełnienia funkcji (...)

 • Najbogatsi ludzie świata: młode pokolenie przejmuje stery

  (...) FFI stoją badania prof. Gregory’ego Clarka oraz dr. Neila Cumminsa. Obaj uczeni przeanalizowali informacje dotyczące 19 tys. osób, w tym potomków wielu sławnych brytyjskich rodów takich jak (...)

 • Rusza konkurs Outsourcing Stars 2015

  (...) czołówce pod względem wielkości sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Zatrudnienie w branży BPO/SSC jest u nas najwyższe w Europie. Szacuje się, że w bieżącym roku przekroczyło ono 150 (...)

 • EUR/PLN maszeruje ponad 4,26

  (...) zdania, że jakkolwiek sierpniowe tąpnięcie i strach przed załamaniem chińskiej gospodarki były przesadzone, tak hurra optymizm z początku października również. Rynek akcji w Azji i (...)

 • S&P500 - krytyczne wsparcie na 2010 pkt.

  (...) terminie na giełdach w USA mogą być kontynuowane wzrosty, w takim układzie na naszym rynku może wystąpić ruch w górę. Silny opór jest w okolicy 2165-2185 pkt. Próba jego przełamania nie (...)

 • Aukcja LTE: zwycięzcy i przegrani

  (...) dwa bloki w paśmie 800 MHz przypadły Orange, które zapłaciło za nie odpowiednio 1,586 mld zł oraz 1,483 mld zł. Po jednym bloku zgarnęli T-Mobile (2,022 mld zł), P4 (1,496 mld zł) oraz (...)

 • Imigranci w Polsce: pracodawcy na "tak", pracownicy na "nie"

  (...) prawie 31 tysięcy wniosków o pozwolenie na pracę dla obcokrajowców. Taki wynik oznacza 28-procentowy wzrost względem alogicznego okresu 2014 r. Ponad 27 tys. tych wniosków spotkało się z (...)

 • Euler Hermes ocenił rynek motoryzacyjny

  (...) rok nie zapiszą się najlepiej w historii chińskiego rynku motoryzacyjnego, na którym wzrost sprzedaży sięgnie zaledwie 3%, dla porównania w ubiegłym roku było to 10%. Sytuacja daleka od (...)

 • Mercedes Klasy V - van dla VIP-ów

  (...) wymyślić zbyt wielu wariacji na temat wielkiego pudełka, które ma być przede wszystkim funkcjonalne. Nie da się jednak nie zauważyć, że projektanci nowej klasy V starali się wykrzesać z (...)

 • Koba - Oferta kostki brukowej, galanterii betonowej i systemów odwodnień. Projekty i transport. Bielsko-Biała.

  Czytaj więcej: Beton


strony : [ 1 ] . 2
 
21
październik 2015

październik 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2745
CHF 3,9411
USD 3,7627
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.