eGospodarka.pl

 • PGNiG idzie do sądu z Gazpromem. Chodzi o ceny gazu

  (...) może w wnioskiem o zmianę warunków cenowych występować raz na trzy lata. otworzyło się w listopadzie ubiegłego roku. W przypadku nieosiągnięcia przez strony porozumienia w zakresie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Księgowość, kadry - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Solac BUON GIORNO Mod T221G2 czy przeglądaj oferty pracy z miasta strzelce krajeńskie.


 • Koniec procedury nadmiernego deficytu wobec Polski

  (...) władz unijnych Polska w sposób trwały zredukowała . W 2014 r. deficyt sektora instytucji rządowych i samorządowych zmniejszył się o 0,8 pkt. proc. do 3,2 proc. PKB, czyli do poziomu bliskiego (...)

 • Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości? Nowe przepisy ruchu drogowego

  (...) uprawnień grozi jedynie kara grzywny ( jest to wykroczenie określone w art. 94 § 1 kodeksu wykroczeń), chyba że kierujący złamał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów, wówczas (...)

 • Volkswagen Touareg 3.0 TDI R-Line ma jedną wadę. Jest drogi

  (...) SUV. Dwie bryły, podwyższone zawieszenie i… tyle. Diabeł zazwyczaj tkwi w szczegółach. Wielkością, bliżej mu do aut zza Oceanu. Za to w dziedzinie wyposażenia, to zdecydowanie wyrafinowany (...)

 • Targi ReDI, Retail Destination Initiative

  (...) które odbyły się w dniach 28-29 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, uczestniczyło blisko 1400 decydentów z branży nieruchomości handlowych, ponad 350 przedstawicieli sieci handlowych i (...)

 • TFI: wartość aktywów netto IV 2015

  (...) przyrost aktywów sięgnął +4,3 mld zł. Za tak dobry wynik odpowiedzialny jest w znacznej mierze napływ nowych środków do . Wyliczenia Analiz Online wskazują, że w okresie ostatniego (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany IV 2015 r.

  (...) r. weszły w życie przepisy ustawy z dnia 7 listopada 2014 r. o ułatwieniu wykonywania działalności gospodarczej (Dz. U. 2014 r., poz. 1662) zmieniające ustawę z dnia 26 czerwca 1974 r. - (Dz. (...)

 • PKO BP po fuzji z Nordea w dobrej kondycji

  (...) . Fuzja polegała przede wszystkim na zmianie marki oraz migracji danych ponad 300 tys. klientów na nowoczesną platformę operacyjną PKO BP. Obecnie wszyscy klienci Banku mają zapewniony (...)

 • W Meritum Banku nowe Lokaty Extra

  (...) Meritum Bank wysuwa oszczędzającym dwie propozycje: czteromiesięczną oprocentowaną 2,75% w skali roku oraz siedmiomiesięczną Lokatę Extra, której oprocentowanie sięga 2,85% w skali roku. (...)

 • Darowizna żywności w księgach rachunkowych i podatku VAT

  (...) przedstawiciele hipermarketów wśród okresów, w których marnuje się najwięcej jedzenia, wymieniają zbliżającą się wielkimi krokami majówkę. Powodem są wcześniejsze zamówienia ton (...)

 • Dochody z prostytucji bez podatku dochodowego

  (...) Od 2013 r. wnioskodawczyni zajmuje się uprawianiem prostytucji. Pobierane przez nią stawki wynoszą najczęściej 150 - 200 zł za godzinę plus opłaty za . Wnioskodawczyni usługi świadczy w (...)

 • Dom Development buduje Studio Mokotów

  (...) cztery 8-piętrowe budynki, w których znajdą się . Deweloper zapewnia, że tym, co wyróżnia inwestycję, jest gruntownie przemyślana przestrzeń wspólna: przestronne hole, garaż podziemny (...)

 • Kursy walut: gdzie opłaca się wyjechać na wakacje?

  (...) niski niemal od czterech lat. To powoduje, że wakacje w wielu europejskich krajach powinny być tańsze nawet o dobre klika procent. Jeżeli dodatkowo weźmiemy pod uwagę fakt, że według GUS (...)

 • Globalny rynek akcji i długu okiem analityków

  (...) optymizmem patrzą na rynki rozwinięte niż wschodzące. We wszystkich regionach oczekiwane są stabilne lub rosnące dywidendy Pozytywne prognozy dotyczą branży medycznej i finansowej, negatywne (...)

 • Wakacje 2015: Maroko i Teneryfa minimalnie droższe

  (...) wykorzystują wyniki najnowszego projektu TravelDATA: „Ranking Destynacji”, który dokonuje klasyfikacji destynacji pod względem ich atrakcyjności dla turystów oraz klasyfikacji sprzedawanych (...)

 • Nowe mieszkania na Pradze Południe

  (...) Pradze Południe przy ulicy Ignacego Kruszewskiego 2/6. W inwestycji znajdzie się 75 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni – od 30 do 76 m². Będą to mieszkania jedno-, dwu-, trzy (...)

 • Skype Translator Preview już dostępny

  (...) pobrać wszyscy użytkownicy systemu Windows 8.1 i Technical Preview ze sklepu Windows Store. Aplikacja jest dopiero w fazie testów i wymaga jeszcze sporo poprawek, dlatego Microsoft zachęca do (...)

 • Dobra konsumpcyjne: największe firmy 2015

  (...) najłatwiejszy. Przedsiębiorstwa z ciągle jeszcze odczuwały skutki światowego spowolnienia gospodarczego. Jednocześnie jednak pojawiły się czynniki, które pozytywnie wpłynęły na kondycję (...)

 • EUR/USD - pod oporem 1.1275 USD, wzrosty na ropie

  (...) - PKB s.a., wst. (k/k) I kw. (0,6%, prognoza 0,4%, poprzednio 0,1%), 07:30 (Chiny) - Produkcja przemysłowa (r/r) kwiecień (5,9%, prognoza 6%, poprzednio 5,6%), Sprzedaż detaliczna (r/r) kwiecień (...)

 • Handel zagraniczny I-III 2015

  (...) wyniósł 49566,9 mln USD, a import 47193,0 mln USD (spadek odpowiednio o 10,3% i o 15,5%). Dodatnie saldo ukształtowało się w wysokości 2373,9 mln USD (w analogicznym okresie ub. roku minus (...)

 • Tablet LENOVO TAB2 A10-70 do gier i multimediów

  (...) fanów aktywnego korzystania z multimediów, np. grania i oglądania filmów. 10,1-calowy ekran Full HD o rozdzielczości 1920x1200 px wykonany w technologii IPS to gwarancja szerokich kątów (...)

 • Ile zarabia prezydent Polski?

  (...) apartamenty w Belwederze, garnitury, kreacje dla Pierwszej Damy, limuzyny, prywatny samolot i helikopter. Po zakończeniu kadencji, obecnie według ustawy o dożywotnim uposażeniu byłego (...)

 • DAX - spore cofnięcie

  (...) trwałego przełamania kwietniowego szczytu w ciągu kolejnych sesji oczekuję spadków. Powinniśmy znajdować się w fali czwartej. Może ona skorygować wcześniejsze wzrosty o 38%. Odpowiada to (...)

 • Inwestorzy wyczekują danych z USA

  (...) dane o kwietniowej sprzedaży detalicznej. Konsensus zakłada wzrost o 0,2 proc. m/m, ale wynik jest obciążony słabością sprzedaży samochodów. Sprzedaż z wyłączeniem aut i benzyny ma (...)

 • 10 powodów utrudniających sprzedaż mieszkania

  (...) się czasowi oferowania mieszkań na rynku wtórnym w kilku największych miastach Polski. Analiza dowiodła, że średnio co 10 wystawione na sprzedaż mieszkanie pozostaje ofercie dłużej niż (...)

 • Taniec z gwiazdami - Telewizyjny program rozrywkowy. Aktualności, archiwum, informacje o prowadzących oraz uczestnikach, multimedia, forum. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Reality show


strony : [ 1 ] . 2
 
13
maj 2015

maj 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,0765
CHF 3,9126
USD 3,6300
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.