eGospodarka.pl

 • PGNiG podało swoje wyniki finansowe

  (...) ropy naftowej i kondensatu przekroczyło prognozę o blisko 30 tys. ton sięgając 1,21 mln ton. Spółka w 2014 roku 4,5 mld metrów sześciennych gazu ziemnego. Sprzedaż gazu wzrosła o 13,5 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o odszkodowanie za niewydanie w terminie świadectwa pracy, poznaj opinie o Marsyl Natka pietruszki suszona czy przeglądaj oferty pracy z miasta Dobre Miasto.


 • Smartfon KAZAM Tornado 552L

  (...) Media Tek z zegarem 1.7 GHz i ekran AMOLED o przekątnej 5,2”. Oprócz tego model pochwalić się może 2 GB pamięci operacyjnej, 16 GB pamięci wewnętrznej, aparatem głównym o rozdzielczości (...)

 • Botnet Rmnet ciągle aktywny

  (...) lutego 2015 serwery kontrolno-zarządzające botnetu Rmnet były wyłączone dzięki wspólnym działaniom kilku organizacji. Operacja ta zaangażowała Europejskie Centrum Zwalczania (...)

 • Lancia Voyager 3.6 AT Platinum dla dużej i zamożnej rodziny

  (...) Nic z tych rzeczy. Pod względem designu, bez warunku na znaczek, wygląda tak, jak zawsze, czyli… pudełkowato. Przód samochodu tworzą duże reflektory, jeszcze większy grill, zderzak ze (...)

 • Dzień Kobiet w pracy: kwiaty i czekoladki

  (...) Service postanowił przyjrzeć się najpopularniejszym metodom pozapłacowego honorowania podwładnych z okazji tego święta. W efekcie powstała lista 10 najczęstszych sposobów na uczczenie 8 (...)

 • Kamionkowska 29 - nowa stara kamienica

  (...) lokalizacja w obrębie odradzającej się Pragi Południe. Praski prawy brzeg Wisły wpisuje się w tendencję zauważalną w miastach Europy Zachodniej. Polega ona na napływie nowych mieszkańców (...)

 • E-mail marketing w chmurze

  (...) chmurze może zostać połączony z każdym popularnym systemem IT dzięki szerokim możliwościom interfejsu. Im dokładniejsze dane, tym większe możliwości indywidualizacji oferty oraz (...)

 • Getin Noble Bank pomaga "frankowiczom"

  (...) Zarządu Getin Noble Banku, stworzony program ma być pakietowym, ponadstandardowym podejściem do kłopotów, jakie stały się obecnie udziałem "frankowiczów"Rozumiemy, że sytuacja nagłej (...)

 • Drugi dom w górach? Cena nie będzie niska

  (...) okazją do dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. Ponadto umożliwiają wykorzystanie atrakcyjnie krajobrazowo położonych nieruchomości do realizacji własnych planów urlopowych. Za przykładem (...)

 • Parkowanie samochodu osobowego pod domem z pełnym odliczeniem VAT

  (...) razu korzystny dla podatników wyrok sądu administracyjnego, który miejmy nadzieję ostudzi zapał fiskusa w pozbawianiu podatników prawa do pełnego odliczenia VAT od wydatków związanych z . W (...)

 • Wykup z leasingu i sprzedaż samochodu osobowego w podatku VAT

  (...) na podstawie umowy leasingu operacyjnego . W styczniu 2015 r. pojazd ten wykupił, a miesiąc później dokonał jego sprzedaży. Przedmiotowy samochód nie był zgłoszony w urzędzie skarbowym na (...)

 • Zakup tylko niektórej odzieży w kosztach uzyskania przychodu firmy

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi działalność gospodarczą w zakresie świadczenia usług pielęgniarskich. Wykonywane czynności są świadczone w terenie i polegają na kontakcie z pacjentem w jego domu. (...)

 • Nieruchomości komercyjne 2014: ruch na rynkach regionalnych

  (...) Działu Badań Rynku Knight Frank, dynamicznej podaży w sektorze biurowym warto przyglądać się od strony popytowej. „W 2014 roku odnotowaliśmy wysoki wolumen transakcji najmu zarówno w (...)

 • Praca w korporacji, czy własny biznes?

  (...) Statystyczny dowodzą, że 25 procent polskich mikrofirm funkcjonuje na rynku dłużej niż 4 lata. Niemal 70% z nich to przedsiębiorstwa typu self-employed, natomiast co piąte jest niewielkim (...)

 • EUR/USD - nowe długoterminowe dno

  (...) - Sprzedaż detaliczna (m/m) styczeń (0,4%, prognoza 0,4%, poprzednio 0,2%), 08:00 (Niemcy) - Zamówienia w przemyśle s.a. (m/m) styczeń (-3,9%, prognoza -1,0%, poprzednio 4,4%), 10:00 (Włochy) - (...)

 • Praca dla niepełnosprawnych - korzyści dla pracodawcy

  (...) Publicznych wynikało, że barierą w na otwartym rynku pracy są m.in. skomplikowane prawo czy mała dostępność dofinansowań z PFRON-u. Wydaje się, że tendencja ulega powoli zmianie. W III (...)

 • S&P500 - test kluczowego wsparcia na poziomie 2089 pkt

  (...) poprawie. W krótkim terminie oczekuję na odreagowanie spadków (wykres 1). W dalszej wielosesyjnej perspektywie możliwy byłby atak na barierę w rejonie 2360-2390 pkt. Przebicie oporu otwiera (...)

 • Smartfony Lenovo Vibe SHOT, A7000 i projektor kieszonkowy

  (...) przyciągnie uwagę miłośników fotografii wyjątkową jakością aparatu cyfrowego oraz niezwykłą szybkością działania. VIBE Shot wyposażono w aparat tylny o rozdzielczości 16 Mpx z (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych o krok od kryzysu

  (...) wzrosła tylko liczba rządowych dopłat Wyniki rynku kredytów mieszkaniowych z IV kw. 2014 r. są dość zaskakujące. Nie sprawdziły się bowiem prognozy mówiące, że perspektywa podwyższenia (...)

 • Telemarketer - zawód znienawidzony

  (...) 0 ponad 250 tysiącach ludzi pracujących „na słuchawkach” Dlaczego tak nie lubimy telemarketerów? Skąd tyle jadu, hejtu i nienawiści w postach internautów? Skąd tyle narzekań na (...)

 • Outsourcing IT okiem MSP

  (...) postawie, jaką polski sektor MSP (firmy zatrudniające poniżej 250 pracowników) reprezentuje wobec outsourcingu informatycznego. Zleceniodawcą badania była firma Orange Polska, a jego wykonawcą (...)

 • Wizja startu QE ciąży na euro

  (...) (14:30) prawdopodobnie nie przyniesie żadnych impulsów dla euro, ale unijna waluta odczuwa w czwartek presję sprzedaży. Prezes Draghi może przekazać więcej szczegółów dotyczących programu (...)

 • Czy internetowe banki zdjęć zyskują na popularności?

  (...) internetowych banków zdjęć. Badaniem objęty został okres od listopada 2013 do listopada 2014 roku. Jego wyniki wskazują, że: Najchętniej odwiedzanym przez polskich internautów bankiem (...)

 • RPP pomogła bykom, czas na EBC

  (...) wiąże się powszechnie z zaskakującą decyzję Rady Polityki Pieniężnej, która obniżyła stopy procentowe aż o 0,5 punktu procentowego, generalnie nasze indeksy poruszały się wczoraj w (...)

 • Celebryci nie zachęcają do zakupów

  (...) była analiza stosunku internautów do różnych form promocji, z którymi można spotkać się w Internecie, a zwłaszcza do tzw. (content marketingu). Skąd kupujący czerpią informacje o (...)

 • Pracownia złotnicza Roman Ochental - Opis oferowanych usług, galeria, kontakt. Łódź.

  Czytaj więcej: Jubilerstwo


strony : [ 1 ] . 2
 
5
marzec 2015

marzec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1415
CHF 3,8735
USD 3,7525
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.