eGospodarka.pl

 • Rząd premiera Tuska podał się do dymisji

  (...) Rady Ministrów ma związek z wyborem polskiego polityka na stanowisko . Donalda Tuska przed objęciem tej objęciem tej funkcji w dniu 1 grudnia czka bardzo pracowity okres w różnego rodzaju (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wzór CV absolwenta, poznaj opinie o Yves Rocher Mleczko Do Ciała Dla Dzieci czy przeglądaj oferty pracy z miasta Garwolin.


 • Perspektywy zatrudnienia IV kw. 2014

  (...) przez agencję doradztwa personalnego ManpowerGroup kwartalnego raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia, w Polsce pozostają umiarkowanie optymistyczni co do planów zwiększania (...)

 • Nowy Jaguar XE zadebiutował

  (...) XE został skonstruowany zgodnie z nową architekturą modułową. Pozwala ona uzyskać idealne proporcje: krótki zwis przedni, dłuższy zwis tylny oraz dynamiczną sylwetkę z kabiną skierowaną (...)

 • Giełdy europejskie w gorszych nastrojach

  (...) Warszawie pod znakiem kontynuacji spadkowej korekty, rozpoczętej w drugiej części poniedziałkowego handlu. Sprzyjały temu zniżki na amerykańskim parkiecie. Indeksy największych spółek (...)

 • Mieszkanie dla młodych: wnioski I-VIII 2014

  (...) 20,5 mln zł – to sierpniowy bilans działania programu rządowych dopłat . Łącznie od początku roku, kiedy to program został uruchomiony, do Banku Gospodarstwa Krajowego trafiły 10184 (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce IX 2014

  (...) więc okresu tradycyjnie wykorzystywanego na wypoczynek, upłynął pod znakiem stabilizacji . Jak wynika z analizy portalu nieruchomości Domy.pl w tym czasie średnie stawki jakich żądali zbywcy (...)

 • Action S.A. zadebiutował na Catalyst

  (...) Emitenta sięga lat 90, kiedy to Piotr Bieliński rozpoczął działalność w zakresie sprzedaży do komputerów Amiga. W roku 2001 zawiązana została spółka ACTION Sp. o.o., która w roku 2004 (...)

 • Bank Millennium: kartę płatniczą zamówisz online

  (...) zamówić karty płatnicze w dowolnym momencie, bez konieczności wizyty w oddziale lub umawiania spotkania z doradcą. Nowa usługa umożliwia samodzielne, łatwe przygotowanie wniosku poprzez (...)

 • Dolar nadal bardzo silny

  (...) - Protokół z posiedzenia BoJ, 10:30 (Wlk. Brytania) - Wystąpienie publiczne szefa BoE (Mark Carney), Bilans handlu zagranicznego (GBP), lipiec (-10,186, prognoza -9,100 mld, poprzednio -9,413 (...)

 • Ranking funduszy inwestycyjnych VIII 2014

  (...) rynki znowu powróciły do wzrostów, głównie za sprawą „impulsu” ze strony giełdy amerykańskiej. Tamtejszy S&P500 zyskał +3,8% ustanawiając nowy, historyczny rekord powyżej 2000 (...)

 • Perfekcyjne BMW 750d xDrive

  (...) duża, elegancka limuzyna o imponujących wymiarach – 5079 mm długości, 1902 mm szerokości i 1471 mm wysokości. Do tego rozstaw osi wynoszący 3070 i 2070 kg wagi. Tak, to sportowiec wagi (...)

 • Mieszkanie dla studenta: kupić czy wynająć?

  (...) wynosi nawet 50% - 60% Koszty wynajmu i zakupu „M” dla warto przeanalizować na przykładzie pięciu mieszkań jednopokojowych, których cena 1 mkw. jest równa średniej. Wspomniane lokale (...)

 • Nowy rok szkolny: dobry moment na konto dla dziecka

  (...) młodzieżowych dostępna jest dla osób w wieku od 13 do 18 lat, lub rzadziej do 26 lat (to już rachunki studenckie). Ich wspólną cechą jest niska cena lub nawet całkowita bezpłatność. Na (...)

 • Jakie zagrożenia internetowe nękały Polskę w II kw. 2014 r.?

  (...) poprzez przeglądarkę internetową są obecnie głównym sposobem rozprzestrzeniania . W badanym okresie w Polsce infiltrowali systemy użytkowników przede wszystkim z użyciem luk w (...)

 • Dom Development buduje Osiedle pod Różami

  (...) do historii miejsca – istniejącej wcześniej na tym terenie plantacji dzikiej róży, będącej jednym z najcenniejszych źródeł witaminy C oraz wielu innych związków niezbędnych dla naszego (...)

 • Ulga na zakup kasy fiskalnej stanowiącej środek trwały

  (...) została określona w art. 111 ust. 4 ustawy o podatku od towarów i usług mówiącym, że podatnicy, którzy rozpoczną ewidencjonowanie obrotu i kwot podatku należnego w obowiązujących (...)

 • Błędna faktura walutowa a odliczenie VAT

  (...) ust. 11 ustawy o VAT, zgodnie z którym to sprzedawca winien na wykazać kwotę podatku w złotych, przy zastosowaniu zasad przeliczania określonych w ustawie. Te zasady znalazły się zaś w art (...)

 • 50% odliczenia VAT od paliwa gdy dowód rejestracyjny i karta pojazdu

  (...) Wnioskodawca prowadzi firmę świadczącą . W działalności tej wykorzystuje samochód Mercedes Benz typ 308D sklasyfikowany jako (jest to typowy samochód ciężarowy do przewożenia ładunków). (...)

 • Polski show-business: kto największą gwiazdą mediów?

  (...) wśród liderów znajduje się pięciu sportowców i czterech aktorów. Pierwszą dziesiątkę uzupełnia Jerzy Owsiak. Wartość polskich gwiazd z roku na rok rośnie. Jak bardzo medialną twarz (...)

 • Smartfon Acer Liquid Z500

  (...) właściwościami dźwięku: jak zapewnia producent, odtwarzanie muzyki jakością dorównuje płytom CD (Obsługuje odtwarzacz 16 bit, 44KHz FLAC lub WAV). Liquid Z500 wyposażony jest w mocne (...)

 • Aukcje samochodowe Bonhams biły rekordy

  (...) Bohnams, podobnie jak inne domy aukcyjne, często organizuje aukcje podczas wydarzeń związanych z , takie jak konkursy elegancji, wyścigi starych samochodów czy festiwale motoryzacji. Najbardziej (...)

 • Lokaty online - ranking wrzesień 2014

  (...) w tradycyjnym ujęciu oraz lokaty progresywne. Dla lokat progresywnych podajemy średnioroczne oprocentowanie wyliczone na podstawie oprocentowania w poszczególnych miesiącach trwania lokaty (...)

 • Asystent zarządu: czym powinien się wyróżniać?

  (...) zarządu obarczani są coraz większą ilością obowiązków – mówi Maciej Łyszczyński, Team Leader Professional Services w Hays Poland. „W żadnym razie nie są typem sekretarek z serialu (...)

 • EUR/USD osuwa się poniżej 1,29

  (...) w San Francisco sugeruje, że inwestorzy nie w pełni dyskontują trajektorię podwyżek stóp procentowych, jaka jest oczekiwana przez samych członków Fed. Takiego zaproszenia do kupowania dolara (...)

 • Zmiany w prawie VIII-IX 2014

  (...) 2014 Dz.U.2014.1091 Ustawa z dnia 2014-06-26 Zmieniana z dniem: 2014-09-18 Nowelizacja Kodeksu postępowania cywilnego rozszerza katalog przedmiotów wyłączonych spod egzekucji prowadzonej (...)

 • Expo Expert - Obsługa targów w kraju i za granicą.

  Czytaj więcej: Targi i wystawy


strony : [ 1 ] . 2
 
9
wrzesień 2014

wrzesień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1978
CHF 3,4813
USD 3,2605
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.