eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 27/2014

  (...) bezrobocia w Polsce wyniosła 9,6% w maju br. wobec 9,7% w kwietniu.Liczba bezrobotnych w Polsce wyniosła 1.672 tys. w maju wobec 1.688 tys. w kwietniu br.W całej UE stopa bezrobocia w tym ujęciu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-ST/AKC-STn, poznaj opinie o Plast Team Salaterka „Mini Lizzie” czy przeglądaj oferty pracy z miasta Błonie.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 27/2014

  (...) przypadki decyzji krajowych instytucji finansowych, które dotyczą ustępstw podatkowych wobec firm, a co można zakwalifikować jako pomoc publiczną. Tym razem kontrolerzy unijni zainteresowali (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 27/2014

  (...) świata, których majątek przekracza 1 mln USD. Obecnie jest ich ok. 14 mln. Ta grupa powiększyła się w ciągu roku o 15 procent, a wartość ich aktywów wzrosła o 14 procent. Ameryka (...)

 • Sprzedaż w drodze licytacji majątku prywatnego bez podatku VAT

  (...) Wnioskodawca, , prowadzi przeciwko dłużnikowi (egzekucja z nieruchomości). Ustalił on, że wskazana nieruchomość stanowi grunty w postaci pastwisk trwałych. Została ona nabyta przez (...)

 • Najlepsza pogoda w Walencji, Kraków na miejscu 17

  (...) stworzono Top 40 miast, w których pogoda jest najlepsza na kilkudniowe . W 10-cio stopniowej skali, Walencja w roku 2013 uzyskała średnią ocenę wynoszącą 7.9 punktów i wyprzedziła inne (...)

 • Polacy planują zaciągnięcie kredytu

  (...) Polaków zamierza zaciągnąć pożyczkę, by poprawić swój standard życia. Niepokojące jest, że aż co dziesiąta osoba planuje zadłużenie, bo nie starcza jej na tak podstawowe wydatki jak (...)

 • Rowerzyści a bezpieczeństwo na drodze

  (...) przepisami Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa rowerzystów jest poruszanie się po wytyczonych ścieżkach zgodnie z przepisami o ruchu drogowym. W przypadku braku ścieżki rowerowej kierujący (...)

 • Branżo e-commerce: quo vadis?

  (...) 2013”, Polska jest liderem wzrostu rynku e-commerce w Europie Środkowej, osiągając 24-procentową dynamikę i przewyższając o 1% średnią europejską. Kto jest sprawcą tego sukcesu (...)

 • Wakacje 2014: Polacy jadą na urlop

  (...) z badań PAYBACK Opinion Poll, blisko 80% Polaków w okresie letnim, trwający zazwyczaj od tygodnia do dwóch (59%). Na dłuższy wypoczynek pozwoli sobie około 1/3 badanych (tj. o 10% więcej (...)

 • Wiadomość od Amazon? To może być Trojan

  (...) powiadomienie o nowym , wysłane rzekomo z firmy Amazon. W załączniku wiadomości (napisanej w języku angielskim) znajdowała się faktura zawierająca szczegóły owego zamówienia. Tekst e-maila (...)

 • Hipokrates - Firma świadczy usługi wynajmowania przedstawicieli medycznych i handlowych dla firm farmaceutycznych.

  Czytaj więcej: Farmacja


strony : [ 1 ]
 
5
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1435
CHF 3,4076
USD 3,0495
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.