eGospodarka.pl

 • Specjalne strefy ekonomiczne czekają zmiany

  (...) strefach ekonomicznych wynika między innymi z problemów firm koreańskich, które działając w SSE zainwestowały w produkcję telewizorów i komponentów ok. 3,5 mld zł i zatrudniły ponad 9 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-CZN, poznaj opinie o Seko Filety śledziowe z olejem wiejskim czy przeglądaj oferty pracy z miasta Wołomin.


 • GPW: duże spółki w górę, mniejsze trochę w cieniu

  (...) naszego rynku, wtorkowa sesja stanowiła wreszcie miłą dla byków odmianę. Rono nie było jeszcze widać wielkiego optymizmu, ale zwyżkujące silnie kontrakty na miedź dawały niemal pewność (...)

 • GUS: Polacy coraz więcej kupują

  (...) motocyklami i częściami w lutym 2014 sprzedaż w relacji rocznej wzrosła o 25,3 procent (rok wcześniej notowano spadek o 1,1 proc.). Sprzedaż odzieży w cenach stałych wzrosła o ponad 25 (...)

 • Najwięcej wirusów na Androidzie

  (...) zyskuje coraz większy udział na rynku. W 2013 roku 75 procent rynku należało do systemu operacyjnego Google, w tym roku jest to już ponad 80 procent. Taki wzrost udziałów wzbudza (...)

 • Koniec z roamingiem w Europie?

  (...) granicę musiała liczyć się z dużymi kosztami połączeń i SMS-ów. Według nowej regulacji, od grudnia 2015 roku, nie będą mogli nakładać wysokich cen połączeń roamingowych. Każdy (...)

 • Rekordowe premie w Porsche

  (...) rozpoznawalnych marek luksusowych samochodów sportowych. Jest twórcą jednego z najdłużej produkowanych modeli samochodów sportowych, , który produkowany od roku 1964 uchodzi już za samochód (...)

 • Rekomendacja U zmusi banki do ustępstw

  (...) Nadzoru Finansowego już od kilkunastu miesięcy pracuje nad regulacjami, które uporządkują sposób ubezpieczania produktów bankowych (m.in. kredytów). Nowe zasady sprzedaży polis przez banki (...)

 • Dynamiczny Seat Leon 1.4 TSI 122 KM Style

  (...) już wielokrotnie, ale nie zaszkodzi zrobić to jeszcze raz. Auto wyróżniają świetne proporcje i bardzo płynna linia. Tak naprawdę trudno wskazać konkurenta, który potrafiłby tak skutecznie (...)

 • Dobry lekarz: polegamy na opinii znajomych

  (...) taki rozkład sił mamy dzisiaj w Polsce. To zdecydowanie mniej niż w większości państw europejskich, zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę, że bezpośredni kontakt z pacjentem ma około 80 (...)

 • Niepodpisane wspólne zeznanie podatkowe

  (...) podania danych identyfikujących osoby, których dotyczą jak też wskazania, do którego są kierowane oraz wybranego sposobu rozliczenia (indywidualnie czy na zasadach preferencyjnych, przy czym (...)

 • Faktura a przychód w podatku dochodowym

  (...) – czyli obowiązek podatkowy w PIT Przedsiębiorcy mocno skupieni obecnie na , którego zasady zmieniają się prawie z prędkością światła, nie powinni zapominać, że do ich obowiązków (...)

 • Ordynacja podatkowa: zamiast kontroli czynności sprawdzające

  (...) niż . O ile w przypadku kontroli bada się, czy podatnik prawidłowo wywiązuje się ze swoich obowiązków podatkowych, o tyle w ramach czynności sprawdzających fiskus zwykle prosi podatnika o (...)

 • Podatek VAT: na fakturze adres zamieszkania

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą na własne nazwisko. Jedynym miejscem jej prowadzenia jest lokal N – nie jest prowadzona w miejscu zamieszkania podatnika. Z tytułu podatku (...)

 • Bezprzewodowy router ASUS ADSL DSL-N16U

  (...) połączeniami Gigabit Ethernet z Internetem większość korzysta z oprogramowania do wykonywania funkcji NAT (Network Address Translation), w efekcie czego działanie urządzenia może być (...)

 • Majówka 2014: gdzie lecieć?

  (...) dość interesującą ofertę lotów czarterowych z większości lotnisk regionalnych. Zbyt wielu powodów do zadowolenia nie mają tylko turyści planujący wylecieć na urlop z Łodzi i z (...)

 • Negocjacja ceny mieszkania warta zachodu

  (...) przeciętne negocjacje ceny mieszkania na rynku wtórnym obniżają ją o 2-4 procent. Agencja nieruchomości Metrohouse na podstawie kilkuset tegorocznych transakcji przeprowadzonych w największych (...)

 • FACTORY Warszawa Ursus w rozbudowie

  (...) Manager Neinver Polska, FACTORY Warszawa Ursus, od niemal dwunastu lat, cieszy się wśród klientów niesłabnącą popularnością, będąc pierwszą inwestycją firmy NEINVER w Polsce, a zarazem (...)

 • Smartfon ZTE Nubia X6

  (...) o rozdzielczości 1920x1080 pikseli oraz aparat o matrycy 13MPx z funkcją autofokusu i czterokrotnym zoomem cyfrowym. Urządzenie pracuje w oparciu czterordzeniowy procesor z zegarem 2.3GHz, który (...)

 • Bezrobocie w Polsce II 2014

  (...) pracy w końcu lutego 2014 r. wyniosła 2255,9 tys. osób (w tym 1122,0 tys. kobiet) i była niższa niż przed miesiącem o 4,8 tys. osób. W ujęciu rocznym spadła o 80,8 tys. osób, tj. o 3,5% (w (...)

 • WIG50 i WIG250 już po debiucie

  (...) których akcje notowane są na warszawskim parkiecie wymusza zmiany w konstrukcji , które wprowadzone zostały wiele lat temu. Z czasem przestały w sposób adekwatny pełnić swoją rolę, czyli (...)

 • Pełnomocnictwo w kodeksie postępowania administracyjnego

  (...) mieć również do czynienia w związku z udziałem w postępowaniu administracyjnym, prowadzonym według reguł określonych w ustawie z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks (tekst jednolity: Dz. U. z (...)

 • Odbicie na EUR/PLN po danych PMI

  (...) wskaźniki znalazły się także widocznie powyżej granicy 50 pkt, potwierdzając wzrost aktywności w sektorze przemysłowym we Francji. Powyżej granicy 50 pkt. znalazły się także odczyty PMI (...)

 • Karty graficzne GIGABYTE Radeon R9 280 i R7 265

  (...) w autorski system chłodzenia WINDFORCE 3X. Jego konstrukcja oparta jest na trzech wentylatorach, miedzianych ciepłowodach o średnicy 8mm oraz opatentowanej technologii „Triangle Cool”. Drugi z (...)

 • Spekulacje na azjatyckich rynkach finansowych trwają

  (...) minima, Shanghai Composite mocno zawrócił i obecnie pokonaliśmy linię trendową, co zapowiada dalsze wzrosty. Problem w tym, że schemat rozwoju wydarzeń na giełdzie w Chinach jest podobny już (...)

 • Kurs EUR/USD przy poziomie 1,3840

  (...) wpisuje się w sytuację pozostałych walut G-10. Żadna z nich nie zmienia dziś swojej wartości do dolara o więcej niż 0,1 proc. Kurs EUR/PLN utrzymuje się w okolicach 4,20, a USD/PLN jest przy (...)

 • Linea - Producent flag, banerów, systemów displayowych i backdropów metodą cyfrową oraz sitodruku. Koszalin. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Poligrafia


strony : [ 1 ] . 2
 
25
marzec 2014

marzec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1910
CHF 3,4365
USD 3,0342
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.