eGospodarka.pl

 • Europejska gospodarka z lekką zadyszką, indeksy w górę

  (...) otwarciu zyskiwały po 0,7 proc. Nieco skromniejsze, sięgające 0,2 proc. zwyżki notowały wskaźniki małych i średnich firm. W ciągu dnia radziły sobie one jednak nawet nieco lepiej niż ich (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z13, poznaj opinie o Holden SO-40 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Częstochowa.


 • Transport lotniczy a trendy IT

  (...) wiodących portach lotniczych z całego świata, pasażerowie to osoby, które znają się na technologiach, ale niechętnie korzystają z najnowszych usług mobilnych. Odsetek pasażerów (...)

 • Spółki komandytowe bez podatku CIT

  (...) tym, że rząd chce ukrócić optymalizacyjne ruchy spółek komandytowych i komandytowo – akcyjnych służące do omijania podwójnego opodatkowania. Na etapie prac komisji sejmowej zrezygnowano (...)

 • Ryczałt ewidencjonowany jako forma opodatkowania w 2014 r.

  (...) forma rozliczania się z fiskusem z podatku dochodowego. Przepisy regulujące ryczałt ewidencjonowany (podobnie jak i te dotyczące karty podatkowej) nie znalazły się w ustawie o podatku (...)

 • Samochód osobowy: wynajem z pełnym odliczeniem VAT

  (...) 1 października 2013 r. firma rozszerzyła prowadzoną działalność gospodarczą o . W połowie miesiąca nabyła , który zamierza wynająć innej firmie. Czy w takim przypadku będzie miała (...)

 • Ile zarabia kierowca tira?

  (...) łatwa. Przecież tylko wsiadają do ciężarówek i . Wystarczy jedynie prawo jazdy odpowiedniej kategorii, w miarę dobre zdrowie (by przejść okresowe badania) i można zostać kierowcą w (...)

 • Samoistny posiadacz a zwrot VAT za materiały budowlane

  (...) ten, kto faktycznie włada rzeczą jak właściciel. Posiadanie takiego statusu zobowiązuje do uiszczania obowiązkowych dla właściciela zobowiązań podatkowych i danin publicznych, np. , podatku (...)

 • Wycieczki do Egiptu znowu górą

  (...) przełomie stycznia i lutego 2011 roku, Egipt był niekwestionowanym numerem 1 w polskiej . Jego sytuacja zachwiała się, jednak wraz z zakończeniem zamieszek i medialnego szumu informacyjnego (...)

 • Ulga na zakup pierwszej kasy fiskalnej

  (...) 12 lutego 2013 r. wnioskodawczyni złożyła oświadczenie o rozpoczęciu ewidencjonowania obrotów za pomocą z dniem 1 marca 2013 r. Następnie 12 marca 2013 r. zakupiła kasę za kwotę 1 300 zł (...)

 • Polskie kobiety a smartfony

  (...) codziennie. Jak pokazują badania pomaga im w życiu rodzinnym i zawodowym. Dzięki prostym aplikacjom niejednokrotnie zastępuje serwisy informacyjne, gazetę czy telewizję. Współczesne kobiety (...)

 • Infiniti M30d S

  (...) Nissanem po wizycie u Armaniego. Drugie powstało, jako Infiniti i dla Infiniti. Tak samo jest z trzecią generacją, którą znamy już trzy lata. Auto, typowy przedstawiciel segmentu E, prezentuje (...)

 • Mieszkanie dla młodych: limity niższe niż ceny

  (...) dysproporcje Poniższe zestawienie prezentuje relację między cenowymi programu MDM, a przeciętnym kosztem zakupu nowego na rynku pierwotnym. Podane wartości dotyczą mieszkań, których (...)

 • Długoterminowe lokaty najlepsze dla banków

  (...) proc. w skali roku i jest o 0,4-0,5 pkt proc. wyższe niż w przypadku lokat z krótszymi terminami zapadalności. Z dzisiejszej perspektywy zakładanie długoterminowych depozytów wydaje się więc (...)

 • NETASQ Firmware 9.1

  (...) bezpłatnie dla wszystkich użytkowników , posiadających urządzenia serii U, US lub NG z aktywnym serwisem. Moduł IPS w aktualnej wersji firmware'u, dzięki optymalizacji kodu oraz aktualizacji (...)

 • Kurs EUR/USD wzrasta do poziomu 1,3815

  (...) wobec euro. Kurs EUR/PLN wzrasta powyżej 4,18. Dziś największy wpływ na rynki powinny mieć odczyty indeksów PMI dla usług oraz przemysłu ze strefy euro za październik (08:58 – 09:58) (...)

 • Chwila wytchnienia na Wall Street. Boeing szybuje w górę. Caterpillar ściąga DJIA w dół

  (...) spadła w ubiegłym tygodniu o 0,6 proc. Indeks wniosków o kredyt na zakup domów zakończył trzy tygodnie spadków i odbił się tym razem o 1 proc, podczas gdy indeks refinansowania zniżkował o (...)

 • Najgroźniejsze trojany bankowe

  (...) klasycznym . Szkodnik ten powstał, by kraść wrażliwe informacje użytkowników, takie jak dane logowania do serwisów bankowych i innych ważnych serwisów online. Skradzione informacje były (...)

 • Ceny ziemi rolnej: indeks II kw. 2013 r.

  (...) wartości w Polsce wskazuje, że w drugim kwartale br. przeciętny hektar ziemi rolnej miał wartość 24 346 zł. To o 1,6% mniej niż kwartał wcześniej. Wynik ten jest o tyle zaskakujący, że w (...)

 • Eurodolar – kolejny szczyt, możliwe odbicie na ropie

  (...) - Indeks PMI dla przemysłu, wst., październik (50,9, prognoza 50,5, poprzednio 50,2), 09:28 (Niemcy) - Indeks PMI dla przemysłu (51,5, prognoza 51,5, poprzednio 51,1), Indeks PMI dla usług (52,3, (...)

 • Dzień z PMI

  (...) pkt. - tyle wyniósł wstępny przemysłowy indeks PMI za październik. Jest to odczyt lepszy od oczekiwań i lepszy niż przed miesiącem. Chińska gospodarka powoli nabiera tempa. Jest to dobra (...)

 • PZWLP i Masterlease: CFM w III kw. 2013

  (...) roku floty 17 firm członkowskich PZWLP liczyły łącznie 112.349 pojazdów, co oznacza wzrost o 10,1% (10.267 aut) w stosunku do analogicznego okresu w zeszłym roku. Bardzo dynamiczny wzrost (...)

 • Najlepsze Międzynarodowe Miejsca Pracy na Świecie 2013

  (...) Miejsca Pracy na świecie to najlepsi z najlepszych. Aby zdobyć to miano trzeba spełnić liczne kryteria, z których pierwsze, to uzyskanie wyróżnienia w krajowym konkursie na Najlepsze . W (...)

 • Smartfon Nokia Lumia 1520

  (...) technologię oversamplingu, możliwość korzystania z bezstratnego zoomu  aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 20 megapikseli ułatwia użytkownikom robienie i edytowanie wysokiej (...)

 • Osiedle Wróbla Staw Domy - etap D

  (...) obejmująca łącznie 84 w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, położone w malowniczej okolicy przy jeziorze . Osiedle znajduje się 5,5 km od centrum Gdańska i jest świetnie skomunikowane z (...)

 • Kurs USD/CAD mocno w górę, po posiedzeniu Banku Kanady

  (...) po opublikowaniu raportu z ostatniego posiedzenia Banku Anglii. Na ostatnim posiedzeniu wszyscy członkowie Komitetu Polityki Pieniężnej opowiedzieli się za utrzymaniem stóp procentowych na (...)

 • Scrap - Oferuje artykuły do scrapbookingu.

  Czytaj więcej: Materiały i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
24
październik 2013

październik 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1812
CHF 3,4016
USD 3,0323
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.