eGospodarka.pl

 • Mundurowi na zwolnienia lekarskie na nowych warunkach

  (...) przepisy dotyczące "" do rozwiązań "cywilnych", przy uwzględnieniu specyfiki służby funkcjonariuszy i żołnierzy. Funkcjonariuszy podległych MSW przebywających na zwolnieniu lekarskim nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Budownictwo, inwestycje, architektura - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Canpol babies Zabawka miękka piłka i kostka - zestaw duży czy przeglądaj oferty pracy z miasta Stargard Szczeciński.


 • Elektroniczne zwolnienie lekarskie receptą na oszustwa?

  (...) do danych zgromadzonych na kontach ubezpieczonych i płatników składek w zakresie niezbędnym do wystawienia zaświadczenia o niezdolności do pracy z powodu choroby. Wystawione zwolnienia (...)

 • Kredyty mieszkaniowe: najgorzej od 2009 roku

  (...) spadła względem poprzedniego kwartału (IV kw. 2012r.) zarówno liczba jak i wartość udzielanych (odpowiednio o 12,46 proc. i 9,34 procent). Liczba (41,6 tys. sztuk), jak i wartość (8,0 mld (...)

 • Wolimy płatności gotówką a nie kartami

  (...) ponad trzy czwarte (77 procent) dorosłych Polaków posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku lub , a dwie trzecie (66 procent) kartę płatniczą. Najczęściej konto osobiste (...)

 • Bycze nastroje na rynkach akcji

  (...) w ubiegły czwartek fali wzrostów. W jej efekcie WIG20 zyskał już niemal 5 proc. i dotarł do poziomu najwyższego od połowy marca. Na otwarciu wszystkie główne indeksy zyskiwały zgodnie po (...)

 • Wciąż słaba koniunktura w polskim sektorze budowlanym

  (...) na warszawskim parkiecie mają o tyle imponujący, co zaskakujący przebieg. Indeks WIG nieustannie idzie w górę, po tym, jak w czwartek otworzył się na poziomie 45,3 tys. pkt. Teraz ma 2,3 tys (...)

 • Nieruchomości komercyjne w regionie EMEA I kw. 2013

  (...) dostępność finansowania dłużnego i kapitałowego. Jednak wskutek ograniczonej podaży najlepszych aktywów oraz rosnących cen wielu inwestorów zaczyna poszukiwać okazji inwestycyjnych na (...)

 • Kurs USD/JPY odrabia straty

  (...) azjatyckie. Japoński Nikkei po ustanowieniu wczoraj miesięcznych dołków, dziś z impetem zmierza na północ, odrabiając wczorajsze spadki. Towarzyszy temu powrót pary USD/JPY na ścieżkę (...)

 • Kredyt hipoteczny: gdzie karencja lub wakacje kredytowe?

  (...) kapitałowej albo całej raty Osoby poszukujące informacji na temat mogą się spotkać z mylącym nazewnictwem. Autorzy wielu tekstów finansowych utożsamiają bowiem karencję z wakacjami (...)

 • Refakturowanie usług gastronomicznych a brak odliczenia VAT

  (...) dotyczącym możliwości odliczenia podatku naliczonego jest nabycie gotowych posiłków na potrzeby wyżywienia klientów przewozów pasażerskich. Ustawodawca nie zezwala zatem na odliczenie (...)

 • W 2014 r. nowe odliczenie VAT od samochodów osobowych

  (...) odliczenia do 60% VAT-u wykazanego na fakturze, nie więcej jednak niż 6 tys. zł. W zakresie nabycia paliwa do takiego auta prawo do odliczenia nie przysługuje. Odliczenie nie jest natomiast (...)

 • Montaż drzwi przesuwnych z 8% stawką podatku VAT?

  (...) Wnioskodawca zajmuje się wytwarzaniem i montażem oraz pozostałych mebli (meble na wymiar w postaci szaf na prowadnicach z drzwiami przesuwnymi montowane na stałe w budynku – mocowane do (...)

 • Najczęściej cytowane media IV 2013

  (...) kwietniu Rzeczpospolitą. Na drugim miejscu znalazła się Gazeta Wyborcza, tygodnik Wprost zajął trzecie miejsce w rankingu tytułów prasowych. Najczęściej cytowane przez inne media publikacje (...)

 • Monitory biznesowe Samsung SC650

  (...) o maksymalnym kącie widzenia 170 stopni, produkty z linii SC650 oferują szeroki kąt 178o. Dodatkowe 8 stopni w poziomie i 18 w pionie jest szczególnie przydatne przy pracy grupowej oraz (...)

 • Fiat Panda 1,3 Multijet 16v 75 KM

  (...) redakcyjny warsztat Fiata Pandę z silnikiem wysokoprężnym. Nie będziemy wiec od nowa rozpisywać się nad tym, co widać. A widać w sumie tyle, że tworząc nową Pandę Włosi wzięli chyba (...)

 • Orlen Gaz i Gaspol - zgoda UOKiK na koncentrację

  (...) o wyrażenie zgody na nabycie części mienia Gaz. Obie spółki działają w branży paliwowej. Przejmujący jest największym dystrybutorem gazu płynnego LPG w Polsce, dostarcza przedsiębiorcom (...)

 • Dobry sąsiad to wyższa cena mieszkania?

  (...) Sąsiada. Z tej okazji Home Broker postanowił przyjrzeć się temu jak sąsiedzi wpływają na atrakcyjność . Gdyby bowiem wierzyć w wyniki badań przeprowadzonych wśród brytyjskich agentów (...)

 • Cyfrowy Polsat: Internet bez limitu

  (...) Multimedialnych jest dostępny już od 14,90 zł/mies. Cała propozycja, odpowiadając na potrzeby użytkowników, umożliwia wybór spośród 6 pakietów danych: 1GB za 14,90 zł/mies., 3G za 29,90 (...)

 • Ustawa o ochronie gruntów rolnych i leśnych - zmiany

  (...) że dochody budżetu województwa związane z wyłączeniem z produkcji są niepodatkowymi należnościami budżetowymi. Ponadto wskazano, że organem właściwym do egzekucji należności z tytułu (...)

 • WIG20 najwyżej od dwóch miesięcy

  (...) górę Wczorajszy poranek obracał się wokół testu poziomu 14 tys. na kontrakcie na indeks Nikkei225. Po czterech próbach wsparcie to zostało w końcu pokonane, co zaowocowało spadkiem o ponad (...)

 • Wiślany Mokotów

  (...) ul. Bluszczańskiej powstaną 152 mieszkania. Będą to kawalerki o metrażach od 27 do 33 mkw., ale również mieszkania 2-pokojowe od 38 do 52 mkw. i 3-pokojowe od 50 do 65 metrów. Zaplanowano (...)

 • Ekspresy do kawy w Internecie I kw. 2013

  (...) Skąpiec.pl, stanowić ma pomoc dla osób, które planują w najbliższym czasie ekspresu do kawy. Z publikacji czytelnicy dowiedzą się m.in. jakiego rodzaju ekspresy są najbardziej poszukiwane (...)

 • Możliwe dalsze zwyżki na europejskich rynkach akcji

  (...) Londyn, ani Nowy Jork. Stwarzało to pokusę podciągnięcia indeksów pod nieobecność inwestorów, którzy zwykle dyktują warunki gry. Na większości parkietów udało się osiągnąć zwyżki (...)

 • Kurs EUR/USD pozostaje w konsolidacji

  (...) amerykańskiej waluty będą informacje potwierdzające ożywienie i utwierdzające rynek w przeświadczeniu, że Fed (naszym zdaniem prawdopodobnie we wrześniu) ograniczy tempo skupu aktywów (...)

 • Obniżki stóp procentowych nie zawsze zwiastują hossę

  (...) łagodzenia , Rada Polityki Pieniężnej już sześciokrotnie dokonała . W tym czasie WIG zyskał niecałe 6 proc. To wynik wyjątkowo kiepski, świadczący o tym, że rynek giełdowy nie reaguje na (...)

 • F.P.H.U. Stanisław Węgrzyn - Producent stolarki drzwiowej. Wola Mielecka.

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : [ 1 ] . 2
 
28
maj 2013

maj 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1912
CHF 3,3501
USD 3,2465
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.