eGospodarka.pl

 • Ułatwienia w sądach - uproszczenia i informatyzacja

  (...) definicję dokumentu. Według niej, dokumentem będzie informacja możliwa do odtworzenia, niekoniecznie opatrzona podpisem. Oznacza to, że treść dokumentu może być przedstawiona w dowolnej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-39, poznaj opinie o elta Radiobudzik elta 4217 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Koło.


 • Do urzędu przez internet

  (...) na urzędy obowiązek posługiwania się elektroniczną skrzynką podawczą, spełniającą określone standardy (dziś bywają skrzynki podawcze, które odrzucają pisma), zobowiąże je też do (...)

 • Tańszy gaz w 2013 roku - jest nowy wniosek PGNiG

  (...) URE zatwierdzi nowe taryfy, będzie to największa obniżka dla odbiorców indywidualnych w historii. Według wstępnych wyliczeń, w przypadku taryfy W-1, przeznaczonej dla odbiorców o najniższym (...)

 • Trend umocnienia polskiej waluty uległ zatrzymaniu

  (...) euro oraz przedstawicieli MFW i EBC z greckim rządem, zapewniło dobry początek dnia na rynkach. Kontrakty futures na WIG20 jednym ruchem zdobyły poziom 2430 punktów. Niestety wkrótce pojawiły (...)

 • Ochrona środowiska Polsce to iluzja

  (...) mit. W statystycznej polskiej gminie poziom selektywnej zbiórki odpadów wynosi zaledwie od 2 do 5 proc, w Szwecji czy Niemczech jest to ponad 90 proc. (por. Badania Eurostatu, 2011). Przepisy (...)

 • Private equity: kapitał dla najlepszych firm

  (...) pieniądze na rozwój firmy? Możliwości jest przynajmniej kilka. to wyjście dla tych, którzy osiągają dobre wyniki finansowe. Banki chcą pożyczać tylko takim firmom, które przez ostatnie (...)

 • Chevrolet Spark EV

  (...) EV jest chłodzony olejem silnik elektryczny na magnesy trwałe, który produkuje przynajmniej 130 KM mocy (100 kW) oraz 542 Nm maksymalnego momentu obrotowego dostępnego od najniższych obrotów (...)

 • Jaka forma opodatkowania w 2013 roku?

  (...) jest bardzo istotny. Od niego zależy bowiem to, jak będzie liczona podstawa opodatkowania, jakie stawki podatku będą przedsiębiorcę obowiązywały czy wreszcie jakie obowiązki ewidencyjne na (...)

 • Dziś publikacja indeksu Conference Board

  (...) restrukturyzacji, dużo kombinowania Ministrowie finansów zdecydowali o wypłaceniu Grecji transzy o wartości ponad 30 mld EUR, zawierając z MFW wstępny kompromis, zakładający: -spadek (...)

 • E-kontrola podatkowa z urzędu skarbowego

  (...) i jak podatnicy wywiązują się ze swoich obowiązków wobec fiskusa, pracownicy wykorzystują nowoczesne technologie. Coraz częściej prowadzą tzw. e-kontrole. Pod względem prawnym to typowe (...)

 • Podatek dochodowy: sprzedaż gospodarstwa rolnego

  (...) W styczniu 2011 r. wnioskodawczyni nabyła tytułem samodzielne (nieruchomość rolniczą o powierzchni 1 ha) wykorzystywane w celach rolniczych. Dnia 23 lutego 2012 r. nieruchomość ta została (...)

 • "Mieszkanie dla Młodych" w pigułce

  (...) lub początek 2014 r. - taką datę podał Sławomir Nowak, minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej, podczas prezentacji założeń nowego programu. Kto może skorzystać? Osoby do (...)

 • Mobilne iPKO oraz Inteligo dla inwestorów

  (...) dostępność usług maklerskich w kanałach bankowych iPKO oraz Inteligo na urządzeniach mobilnych, klienci zyskali możliwość szybkiego: składania zleceń kupna i sprzedaży instrumentów (...)

 • Możliwa poprawa nastrojów na europejskich rynkach akcji

  (...) pod znakiem powrotu obaw, czy Demokraci i Republikanie dojdą do porozumienia, które zapobiegnie skutkom klifu fiskalnego. Czasu jest już bardzo niewiele. Co prawda z obozu republikańskiego (...)

 • Eurodolar wciąż poniżej 1,30

  (...) poza jenem zyskiwały do dolara. Kurs EUR/USD po rajdzie na północ z końca ubiegłego tygodnia, porusza się w wąskim paśmie zmian i znajduje pod poziomem 1,30. Sygnałem do dalszej aprecjacji (...)

 • Ważne dane makroekonomiczne z USA

  (...) ministrowie zatwierdzą wypłatę środków pieniężnych dla Aten do 13 grudnia (23,8 mld euro wparcia dla banków i 10,6 mld euro wsparcia dla budżetu). Ryzyko niewypłacalności Grecji zostało (...)

 • Rekompensata za mienie zabużańskie

  (...) uzależnienie prawa do rekompensaty od zamieszkiwania przez byłego właściciela nieruchomości zabużańskich na Kresach Wschodnich w dniu 1 września 1939 r. jest niezgodne z Konstytucją (...)

 • Strefa euro: nowe warunki pomocy dla Grecji

  (...) euro w sprawie pomocy dla Grecji było wyjątkowo przewidywalne. Budowanie emocji i przetrzymywanie w niepewności inwestorów giełdowych było klasyczną grą o wpływy polityczne w Europie. Taka (...)

 • Nowy atak spamowy na Allegro

  (...) Konto w Allegro.pl Zostalo Zablokowane” (pisownia oryginalna) docierającej do użytkowników internetu ze sfałszowanego adresu(w rzeczywistości wiadomości wysyłane są z innych adresów (...)

 • Bibby MSP Index XI 2012

  (...) oczekiwaniu na płatności - to jeden z ważniejszych wniosków z wyników IV edycji badania Bibby MSP Indeks, prowadzonych przez polski oddział Bibby Financial Services. Problemy z opóźnionymi (...)

 • Spadkowy początek tygodnia na Wall Street

  (...) spółki, które wydawałoby się, że inwestorzy dawno spisali na straty. Co więcej były to spółki będące gigantami w branży IT. Aż o 8% wzrosły notowania Facebooka, Apple podrożało o (...)

 • Inżynierowie cenieni za kompetencje miękkie

  (...) coraz częściej stanowi właściwe zaprezentowanie posiadanych umiejętności miękkich. To kombinacja kompetencji interpersonalnych i społecznych, które umożliwiają nam efektywne zarządzanie (...)

 • Konsumenci stawiają na zakupy in-line

  (...) raporcie z badania preferencji konsumentów In-Line Shopping opracowanym wspólnie przez Copenhagen Institute for Futures Studies i Ericsson ConsumerLab. Raport, oparty na danych zebranych w Stanach (...)

 • Wpłata gotówki na konto firmowe rzadko bez prowizji

  (...) Care wynika, że bezpłatnie mikroprzedsiębiorca dokona obecnie w kasie w 7 bankach: Alior Banku (do kwoty 100 tys. zł sumy wpłat miesięcznie), Banku BGŻ (w przypadku pakietów Biznes Lider i (...)

 • Przemysł farmaceutyczny: sektor weterynaryjny bez innowacji

  (...) sektorze weterynaryjnym - produkty innowacyjne stanowią jeden z podstawowych czynników determinujących rynkowy sukces przedsiębiorstwa, który powinien być stabilną podstawą konkurencyjności (...)

 • Zwrot podatku z zagranicy - Super-Tax.com.pl - Pracowałeś za granicą? Odzyskaj zwrot podatku za pracę w UK, Irlandii, Holandii, Niemczech, USA i Norwegii. Prowizja jedyne 6,5%.

  Czytaj więcej: Rachunkowość i podatki


strony : [ 1 ] . 2
 
27
listopad 2012

listopad 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1008
CHF 3,4044
USD 3,1634
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.