eGospodarka.pl

 • Agencja Moody's obniżyła rating Egiptu

  (...) rynkiem, którzy mógłby nadawać ton światowym trendom zwłaszcza, że zdecydowanie istotniejsze były publikowane dane z USA. Warto jednak podkreślić, że wydarzenia w Egipcie będą tak (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 7, poznaj opinie o Rimmel Professional Finish czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pasłęk.


 • Cena ropy brent przekroczyła dzisiaj 100 USD

  (...) całą sesję poruszał się poniżej poziomu 2700 pkt., ale dzięki uspokojeniu sytuacji na nowojorskiej giełdzie zdołał po południu odrobić początkowe straty i powrócić w okolice poziomu z (...)

 • Kurs EUR/USD - dzień wzrostów

  (...) EUR/USD tylko na chwilę został zatrzymany po publikacji indeksu Chicago PMI. Obecny poziom tego indeksu okazał się najlepszy od 30 lat. Dane za styczeń wyniosły 68,8 punktów i przebiły (...)

 • GPW: notowania WIG spadły 0,14%

  (...) poniedziałkową sesję od spadków po około 1 proc. Jedynie wskaźnik najmniejszych spółek tracił na otwarciu 0,7 proc., ale szybko z nawiązką nadrobił dystans. Przecena jednak nie (...)

 • Stawki wynagrodzeń: kto zarabia 100 USD na godzinę?

  (...) liczyć: sędzia rozjemczy oraz tatuażysta - za godzinę pracy inkasują średnio 130 USD. Jednakże, ozdobiciele ciał stawki za każdy wykonany tatuaż ustalają indywidualnie z klientami – (...)

 • Dostępność kredytów: indeks I 2011

  (...) Finance i TVN CNBC Indeks Dostępności Kredytowej (IDK), który obrazuje sytuację na rynku kredytów hipotecznych w złotych, wzrósł w styczniu o 2,53 pkt., do poziomu 118,17 pkt. Kalkulowany od (...)

 • Nowa ustawa o ochronie informacji niejawnych

  (...) dążąc do dostosowania systemu ochrony informacji niejawnych do rozwiązań przyjętych w państwach członkowskich Unii Europejskiej, dnia 2 stycznia 2011 r. weszła w życie nowa ustawa o (...)

 • Rejestracja domen .pl w IV kw. 2010 r.

  (...) r. potwierdziły utrzymywanie się tendencji stabilnego wzrostu liczby nazw w domenie .pl. W październiku odnotowano wzrost o 30 280, w listopadzie o 32 385, natomiast w grudniu nastąpiło (...)

 • Honda Accord 2011

  (...) otrzymały niewielkie, aczkolwiek zauważalne zmiany stylistyczne dotyczące reflektorów i zderzaków. Są one dopełnieniem modyfikacji wprowadzonych we wnętrzach tych aut. Reflektory są bardziej (...)

 • Odliczenia od dochodu 2010: ulga na krew

  (...) 9 lit. c) ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej updof) mówi, że od dochodu podlegającego opodatkowaniu podatkiem dochodowym odlicza się ulgi przekazane na cele krwiodawstwa (...)

 • Wskaźnik optymizmu I 2011

  (...) znacznie gorsza ocena sytuacji gospodarczej kraju. Mierzący ją Wskaźnik Klimatu Gospodarczego zanotował w stosunku do grudnia stratę 12,6 pkt osiągając poziom 67,5 pkt. Jest to największy (...)

 • Wzrosły inwestycje w nieruchomości handlowe

  (...) pięćdziesiąt transakcji, o wartości równej bądź większej niż 100 milionów euro każda, a w sumie prawie za 10 miliardów euro, co stanowi połowę całkowitej sumy transakcyjnej w tym roku. (...)

 • Strefa przygraniczna w Polsce I-IX 2010

  (...) obejmują obszar ponad 35 tys. km2 (ponad 11% powierzchni Polski), który zamieszkuje około 1,9 mln osób (ok. 5% ludności Polski). Pod względem powierzchni największa jest strefa przy granicy (...)

 • Grupy przedsiębiorstw w 2009 roku

  (...) przedsiębiorstw Ze względu na podstawowy rodzaj działalności (według PKD 2007) prowadzonej przez przedsiębiorstwa wchodzące w skład grup, największy udział miały przedsiębiorstwa (...)

 • Partnerskie karty kredytowe już nie wystarczają

  (...) zaczęły wynagradzać klientów za aktywne korzystanie z usług bankowych konsumentom przestają wystarczać karty partnerskie (co-brandowe). Wciąż pozwalają one zaoszczędzić część (...)

 • Kryzys a wydajność pracowników

  (...) które zostało przeprowadzone na pracownikach działów HR, 35% respondentów stwierdziło, że podczas kryzysu ich firmy zaczęły inaczej oceniać efektywność pracowników. Przeciwnego zdania (...)

 • USA: mocna przecena na Wall Street

  (...) dane o amerykańskim PKB za czwarty kwartał. Dopiero koniec tygodnia przyniósł zdecydowane pogorszenie nastrojów po tym, jak rynek zaczął obawiać się, iż zamieszki w Egipcie mogą być (...)

 • Nowe telefony Samsung GALAXY

  (...) jest w stanie zaspokoić potrzeby praktycznie każdego użytkownika. Bogactwo funkcji i programów do pobrania, możliwość odtwarzania różnego rodzaju multimediów oraz aplikacje służące (...)

 • PKB w USA gorszy od prognoz

  (...) zaufania konsumentów Uniwersytetu Michigan. W Europie natomiast, w weekend odbyło się coroczne Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. Jednym z głównych tematów rozmów był oczywiście kryzys (...)

 • Sytuacja gospodarcza w Europie Środkowej i Wschodniej 2010

  (...) Wzrost gospodarczy Jak podaje NBP, odbudowa międzynarodowych obrotów handlowych, po ich głębokim załamaniu na przełomie 2008 i 2009 r., stała się motorem ożywienia aktywności gospodarczej (...)

 • Cisco: bezpieczeństwo w Internecie 2010

  (...) 2010 był pierwszym rokiem w historii Internetu, w którym zmalała ilość spamu, jednak użytkownicy nadal padają ofiarą niezliczonych form nadużywania zaufania. Ponadto cyberprzestępcy silnie (...)

 • Kolejny rynek nieruchomości wykazuje ochłodzenie

  (...) przez ostatnie tygodnie i miesiące, kiedy pojawiały się rozmaite powody mogące wywołać większą korektę na rynkach akcji, a mimo to ona nie nadchodziła. Na przełomie minionego i tego roku (...)

 • Płatności kartą zagrożone przez MasterCard?

  (...) to, że program MasterCarda jest odpowiedzią na pomysł Visy, na który od kilku już miesięcy składają się dla odmiany banki. Strach myśleć, ile i kto znów będzie musiał wyłożyć (...)

 • Powszechny Spis Rolny 2010: wyniki wstępne

  (...) gospodarstwa rolnego o powierzchni powyżej 1 ha użytków rolnych wyniosła 9,50 ha użytków rolnych, co oznacza jej zwiększenie o 13,1% w stosunku do 2002 r. Największy spadek liczby (...)

 • Firmowe finanse i księgowość pożerają czas

  (...) najbardziej czasochłonne – a jednocześnie nie wnoszące wartości biznesowej – czynności respondenci uznali obsługę faktur z błędami (82% wskazań) i przygotowywanie dokumentacji (...)

 • In Plus - Wynajem hostess na konferencje, targi i bankiety w Krakowie i okolicach.

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ] . 2
 
31
styczeń 2011

styczeń 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9345
CHF 3,0590
USD 2,8845
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.